Jump to content

milkus

Forumowicze
 • Content Count

  868
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

milkus last won the day on July 30 2014

milkus had the most liked content!

Community Reputation

37 Excellent

About milkus

 • Birthday 11/30/1981

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,070 profile views
 1. Witam Nie mogę rozgryźć dlaczego linktak nie przyjmuje mi podstron. Sama strona przeszła moderację, ale gdy chcę dodać podstronę, to otrzymuję komunikat: "Niestety wszystkie zgłaszane podstrony zostały automatycznie odrzucone przez nasz system, ilość odrzuconych: 1. Poniżej szczegóły: " A w szczegółach: Wcześniej musiałem jeszcze nanieść poprawki i ponownie wysłać do moderacji. Po poprawkach nie było problemu z przyjęciem strony. Bardzo proszę o wyjaśnienie.
 2. @skynetic cieszy mnie to, że Tobie się podoba. Będzie tego więcej, specjalnie dla Ciebie.
 3. @kayman w target trafiłeś, bo to najliczniejsza grupa (gimbaza + liceum). Miało być dla nieco starszych, ale okazało się że na FB miałoby to niewielkie powodzenie. Początkowo stawiałem na inteligentny humor, ale to nie cieszyło się dużym zainteresowaniem (oprócz grup 30+) i teraz wiem, że targety by trzeba było rozdzielić na poszczególne grupy wiekowe (różne fanpejcze). Więc zostanę przy tym co jest.
 4. Kojarzy mi się z kaktusem w tyłku Dominika Pamiętam A kolega ze zdjęcia dalej się nie wytłumaczył. Niby ściemniał, że on tylko kulinaria aparatem cyka.
 5. Chciałem to wrzucić w dowcipy, ale mi tu mod jeden do kosza wywalił (nawet się nie podpisał łobuz jeden) W sumie to nawet nie bardzo wiem, gdzie podać tu na forum coś takiego jak fanpage. Więc walę tutaj, najwyżej moderator będzie miał dodatkową robotę. Pytanie jest następujące - czy moje żarty Was śmieszą, czy to ja po prostu jestem nienormalny? A tu link do skopiowania: https://www.facebook.com/MemySobcziego/ Walcie śmiało, wszystko przyjmę na klatę.
 6. Możesz spróbować z http://www.duckdns.org/ , na komputerze uruchamiasz aplikację, która automatycznie będzie sobie aktualizować adres IP. Tylko że wtedy nie masz adresu IP, a sudomenę typu costam.duckdns.org. Możesz też pobawić się opcją Połączenie pulpitu zdalnego, który masz w Windowsie zamiast TeamViewer (według mnie to wygodniejsze) Nie bawiłem się tym w przypadku domowego kompa, więc gwarancji dać nie mogę że zadziała. Ale spróbować możesz.
 7. Jeśli się nie mylę to mamy zapis arabsko-indyjski, który rozprzestrzenił się po całym świecie. Chociaż ogólnie nazwane zostały one cyframi arabskimi. Widać wielu z nas nie wie, jakiego zapisu używamy.
 8. Witam Niestety nie ma na PiO odpowiedniego działu, więc zamieszczam tutaj (a co tam, najwyżej MaxPan wypierdzieli do kosza) Proszę o ocenę filmu i grafiki zarazem, najlepiej konstruktywną: Za każdą opinię dziękuję.
 9. milkus

  pomoc w wyborze

  A po co w szamba się bawić? Pamiętacie jeszcze to: I co dało się żyć bez szamba? Dało. A kto nie pamięta to na sznurku w środku wisiało wiaderko, z całą zawartością. Jak się zapełniło to zasypywało się wapnem i sruu na obornik.
 10. Panowie jak ktoś chce się nawalić albo ugasić pragnienie, to Żubra kupujcie. Ale tylko w butelce, bo piwa w puszkach smakują gorzej. A dlaczego Żubra? Bo teraz można wygrać dwa kolejne. Ja już w sumie 6 wygrałem. Niestety wygraną tylko w puszkach można odebrać. Ja nie kupię piwa za 6 PLN, bo co to dla mnie jedno piwo. A jak kupię za dobre, to mi prędzej je żona wypije i tylko pocieszę się etykietą. A 6 PLN mamy 3 żubry.
 11. Niby proste Xann, ale z błędem - powtórzyłeś H1 i Title (100%). Co jak co, ale już na dzień dobry strona rzuca się jako przeoptymalizowana. Kiedyś owszem - to działało. Teraz jeden zwierzaczek i może już nie być tak miło.
 12. Wchodzi matka do pokoju syna, który właśnie się masturbuje Syn - może nauczyłabyś się wreszcie pukać Matka - Ty w końcu też
 13. milkus

  [filmik] Pan Tscun

  To się nazywa windykacja. Pana Tscuni trzeba zatrudnić w naszym kraju, aby odzyskiwał długi. Może na Nasz (tzn. rządowy, bo ja żadnego długu nie robiłem) dług publiczny coś poradzi.
 14. A ja tylko czekałem aż Xann się odezwie Szkoda tylko, że już mi się chrupki skończyły (piwa nie mogę bo leki biorę). Temat już dawno zszedł na dowcipy, ale Xann brnie dalej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy