Skocz do zawartości

[startup]Monitoring pozycji/Panel klienta - Stat4Seo.pl


stat4seo

Rekomendowane odpowiedzi

publicznych proxy, do tej pory śmigało, a wczoraj zaczął się problem, dołożyłem 2x więcej proxy i nic nie pomogło

w stacie na liście proxy mało pali się na czerwono więc nie wiem w którym momencie jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stacie nie ma opcji reanimacji proxy przez zewnętrzny ocr, aby sprawdzić z 8k fraz to tych proxy prywatnych musiałbym mieć sporo , a i tak będą blokowane

Edytowane przez s_matysik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Łukasz pomyśl proszę o wprowadzeniu płatnej aktualizacji umożliwiającej podpięcie OCR(np. 2captcha.com, antigate) i odblokowującej proxy. Myślę, że wiele osób zamiast płacić za kolejne proxy wolałoby za taką aktualizację zapłacić.

 

U mnie ostatnio 20 dedykowanych proxy, sprawdzanie przez https, 3 wywołania, godzina 8 i tylko 350 fraz sprawdzonych, bo proxy zbanowane, a używam je tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz ten temat pisałem o tym chyba ponad 2 lata temu, a może i wcześniej. Była burzliwa dyskusja, próbowano mnie przekonać, że odnowienie proxy przy pomocy OCR nie nie da. Nie wprowadzi...Łatwo domyślić się czemu.

Rozwiązaniem może być podpięcie osobnego skryptu spraszającego proxy i przy captcha rozwiązującego przez OCR.

Cytuj

Myślę, że wiele osób zamiast płacić za kolejne proxy wolałoby za taką aktualizację zapłacić.

I tu jest pies pogrzebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, Ty wiesz ale tego nie wystarczy. Temat był wałkowany w dużej ilości postów na PiO, 2 lata temu już miała być nowa wersja softu, inne rozwiązania.

Lukasz, nawet jak będzie płatna aktualizacja za nią zapłacisz raz, za proxy płacisz nonstop, a wiele korzysta z API z publicznymi proxy...

Sam nie napiszesz bo skrypt kodowany. Odpuść temat bo to nic nie da :D, próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekszeryf pracuję nad aktualizacją jednak nie jest to taka łatwa sprawa. Po pierwsze, najważniejsze, pracuję nad Stat4Seo "po godzinach", po pracy "etatowej". Po drugie, pracuję nad dostosowaniem aplikacji do PHP7 (dużo roboty, miejscami Stat4Seo jest bardzo archaiczne - ma już ponad 8 lat) oraz nad wdrożeniem nowego szablonu. Dodatkowo też właśnie nad kwestią proxy/captcha. Z wdrożeniem płatnych aktualizacji wiążę się też cała przebudowa systemu licencji - muszę mieć mechanizm który będzie pilnował by tylko osoby które za aktualizację zapłaciły, mogły ją zainstalować, do tego mechanizm płatności online, wystawiania automatycznie faktur itp - przecież nie dam rady tego ogarnąć jak nagle 100 czy 200 osób zakupi aktualizację - to niestety wszystko pochłania czas, a jak pisałem - zajmuje się tym poza pracą "etatową".

 

Nie wiem jakim proxy używasz, zgaduje, że buyproxies albo instantproxies - bo z tymi proxy zgłaszają nam się czasem użytkownicy z problemami. Słyszałem, że działają one dobrze w innych aplikacjach, ale (z nie znanych mi powodów) w Stat4Seo bywa z tym różnie, często szybko dostają bana. Polecam natomiast proxy https://prywatne.proxymarket.pl/ - z tymi proxy można spokojnie monitorować ok 120-150 fraz na jednym proxy, bez banów. Nie mam w tym żadnego interesu, po prostu z tych proxy w Stat4Seo korzysta najwięcej osób, nie ma z nimi żadnych problemów. Dodatkowo firma jest polska, więc w razie wystąpienia jakiś niejasności mogę bardzo szybko skomunikować się z właścicielem i spróbować znaleźć ich przyczynę. 


Sugestie na temat tego jakobym miał celowo tego nie robić bo nie wiem, mam coś ze sprzedaży proxy (?) zostawię bez komentarza. 

 

psst. dla uważnych - w najnowszej wersji w menu admina pojawiły się też opcje (nie widoczne, ukryte za pomocą CSS) dotyczące integracji z 2Captcha.com bo mocno nad tym pracowałem w obliczu problemów które miały miejsce z proxy w marcu 2016. Niestety nie miałem czasu, a sytuacja z proxy się ustabilizowała - więc nie zostało to ukończone, jest zrobione w ok 70% - pracuję nad tym nadal, ale w ramach większych zmian w aplikacji, a nie tylko wprowadzeniu tej jednej opcji. 

 

 

Edytowane przez stat4seo

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Sugestie na temat tego jakobym miał celowo tego nie robić bo nie wiem, mam coś ze sprzedaży proxy (?)

Błagam nie zaczynaj po raz kolejny, sugestia byla taka ( tłumaczę, literuje, żeby nie było, że sugeruje co innego), że od ponad 2 lat tego nie wprowadziłeś w obecnej wersji softu czy nowej która maila okazać się wtedy za rok. Koniec sugestii.

Proxymarket dobra firma nie ma 2 zdań, polecam wszystkim. Tylko chyba nawet nie wiesz, że wielu Twoich klientów inwestuje również w dedykowane IP określonej lokalizacji (stawią tam bramki lub Twój skrypt serwerowy) aby otrzymywać określone wyniki ( na przykład lokalne), to że Twój skrypt dalej nie ma integracji z OCR bardzo utrudnia im korzystanie z Twoje programu. Utrudnia również tym kto korzysta z prywatnych proxy własnych lub kupionych. Mam nadzieje że wytłumaczyłem(?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności