Jump to content

[startup]Monitoring pozycji/Panel klienta - Stat4Seo.pl

Recommended Posts

czy sprawdzanie dziala jeszcze na publicznych prosiakach ?

działa, ja na 40 publicznych sprawdzam codziennie ponad 2k fraz bez problemu

Edited by s_matysik
  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja do dzisiaj nie mogę zrozumieć czemu nie można dodać opcje wysyłania captcha wyskakującego przy odpytywaniu Google na zewnętrzny ocr. Pisałem o tym z 4 lata temu. Rozwiązało to by kwestie lokalnych

Bo to tunel, po za nim ich proxy, wiele firm tak robi. Wjazd w tunel zazwyczaj przywiązany po IP lub po ilości wątków. Każdy port tego samego IP kieruje już na właściwe proxy. Korzystam z jednego taki

Aktualizacja jest już na forum stat4seo 🙂

Posted Images

Na jakich proxy sprawdzacie polskie frazy (chodzi mi o geolokalizację)? Mam 5 proxy zlokalizowanych w USA i widzę spore różnice w pozycjach przy sprawdzaniu fraz na google.pl. Korzystam z tych proxy od dłuższego czasu, ale dopiero od około miesiąca-dwóch są takie różnice w pozycjach.

Edited by 5il3nt
  • 1 month later...

Pokazuje zupełnie inne pozycje niż są w rzeczywistości
A jako "te rzeczywiste" jakie kryteria przyjmujesz ?

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

Frazy lokalne sprawdzone na kilku przeglądarkach przez kilka osób z różnych lokalizacji plus do tego sprawdzenie przez narzędzie do podglądu i diagnostyki reklam. Wszystko pokazuje te same pozycje poza panelem stat4seo. Do tego sprawdzenie kilku fraz w innych panelu i nic się nie pokrywa z tym, co pokazuje stat4seo. Odświeżenie nic nie daje.

Frazy lokalne sprawdzone na kilku przeglądarkach

Historia wyszukiwania wyłączona ?

przez kilka osób z różnych lokalizacji
To masz na myśli Niemcy, Chiny , USA,  itd ? Bo pewnie takie masz proxy.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

Czy tylko u  nie dziś postęp sprawdzania 0%? Proxy nie są na czerwono, a przez te 13h powinien chociaż trochę sprawdzić. Przestawiłem teraz w opcjach admina z https na http i zobaczę czy coś się ruszy,

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

Sprawdź czy działa Ci cron. Zweryfikować to możesz w Stat4Seo w zakładce "Admin", gdzie masz pole "Ostatnie wywołanie CRON". Pownna tam być wyświetlona data i godzina ostatniego zarejestrowanego wywołania CRON. Aktualizuje się ona co 1 minutę, więc jak odświezysz po około 1 minucie to powinna ona ulec zmianie. Jeżeli tak się nie stało, to wiesz już, z czym masz problem i w takim przypadku powinieneś kontaktować się z obsługą serwera, jednocześnie podając im komendę CRON jaka jest wywoływana przez Stat4Seo (znajdziesz ją w zakładce "Admin", pod nagłówkiem "Wymagane ustawienia harmonogramu zadań CRON").

• Like 1

logo-priv.png

• 1 month later...