Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

mam prośbę o pomoc w modyfikacji wpisu(ów) w katalogu. Jak 'przełamać" opis strony np. Max. ilość znaków opisu strony: 1200, widoczne 350 znaków, a całość po kliknięciu 'czytaj więcej'.

W plikach templatki gdzie występuje lista wpisów (m.in. home.php, cat.php, sub.php, pop.php itd.) zamień:

<?=encode($sites[$i]['description']);?>

na:

				  <p><?=mb_substr(encode($sites[$i]['description']), 0, 250, $GLOBALS['lang'][0]);?>...</p>

gdzie "250" to ilość znaków po których nastąpi "ucięcie" tekstu :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie działa u mnie w katalogu podczas dodawania wpisu przycisk Dodaj link (oczywiście po osiągnięciu wymaganego progu opisu). Myślałem, że to może jakiś bug bo gdzieś już się z tym spotkałem, jednak w twojej demówce wszystko działa ok.

Dostałem też maila, że działa poprawnie przy edycji wpisu w panelu admina, jednak nie można zapisać zmian. Wywala błąd: Podany kod dostępowy jest nieprawidłowy. Strona nie została zmodyfikowana.

Czy skrypt napisany jest tak, że przy edycji też wymagany jest do zakupu kod?

Jeśli znajdziesz chwilę proszę Cię o pomoc.

Pozdrawiam.

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem że wyzerował mi się licznik odwiedzin robotów... Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest aktualizacja, bo od niczego innego nie mogło się tak stać...

Dlaczego więc tak się stało?

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General_Depet nie testowałem, ale z reguły z tym ucinaniem jest problem w skryptach. mianowicie jeśli ostatni znak, lub znak ucinany znak jest polską literą to pokazują się krzaczki, jak to wygląda w seokatalogu? może już ktos ma z tym doświadczenia?

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General_Depet nie testowałem, ale z reguły z tym ucinaniem jest problem w skryptach. mianowicie jeśli ostatni znak, lub znak ucinany znak jest polską literą to pokazują się krzaczki, jak to wygląda w seokatalogu? może już ktos ma z tym doświadczenia?

Jeśli do skrócenia opisu użyjesz tej funkcji:

mb_substr(encode(...), 0, 250, $GLOBALS['lang'][0]);

to nie będzie żadnych problemów z polskimi znakami. Testowane :D

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie działa u mnie w katalogu podczas dodawania wpisu przycisk Dodaj link (oczywiście po osiągnięciu wymaganego progu opisu). Myślałem, że to może jakiś bug bo gdzieś już się z tym spotkałem, jednak w twojej demówce wszystko działa ok.

W plikach templatki: add.php i meta-ajax.php znajdź:

onClick="url(this);"

i zamień na:

onClick="link(this);"

oraz odśwież przeglądarkę.

Czy skrypt napisany jest tak, że przy edycji też wymagany jest do zakupu kod?

Oczywiście bo to ponowna fatyga dla moderatora by ten "wyedytowany" wpis ponownie przejrzeć.

Dopiero teraz zauważyłem że wyzerował mi się licznik odwiedzin robotów... Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest aktualizacja, bo od niczego innego nie mogło się tak stać...

Dlaczego więc tak się stało?

Zaraz pójdzie poprawka do Ciebie.

General_Depet nie testowałem, ale z reguły z tym ucinaniem jest problem w skryptach. mianowicie jeśli ostatni znak, lub znak ucinany znak jest polską literą to pokazują się krzaczki, jak to wygląda w seokatalogu?

Już "naprawione" - zamiast substr() użyj mb_substr() a dokładnie taki kod jak podałem we wcześniejszym poście.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam prośbę o pomoc w modyfikacji wpisu(ów) w katalogu. Jak 'przełamać" opis strony np. Max. ilość znaków opisu strony: 1200, widoczne 350 znaków, a całość po kliknięciu 'czytaj więcej'.

Dziękuję, pozdrawiam

Grzegorz

wpadłeś na ten sam pomysł co ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w PA -> Grupy wpisów -> Wpisy z backlinkiem - aktywne

dokładnie w 3 przypadkach w polu Adres z linkiem zwrotnym jest tylko https://

po kliknięciu w przycisk Wyślij otrzymuje komunikat Strona została zmodyfikowana

jak to poprawić?

pzdr

nafri

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w PA wpisze się 0 w "Ile kategorii w boxie 'najlepsze kategorie' (0 - nie wyświetlaj):" to faktycznie kategorie żadne nie są pokazywane ale topik z napisem "Top kategorii:" pozostaje

Faktycznie - w pliku sidebar.php zamień kod:

<? if ($GLOBALS['cfg']['box_top_cat'] != '0') : ?>

na:

<? if ($GLOBALS['cfg']['box_top_cat'] > 0) : ?>

Poprawione pliczki wrzucone do aktualki/instalki.

Mam w PA -> Grupy wpisów -> Wpisy z backlinkiem - aktywne

dokładnie w 3 przypadkach w polu Adres z linkiem zwrotnym jest tylko https://

po kliknięciu w przycisk Wyślij otrzymuje komunikat Strona została zmodyfikowana

jak to poprawić?

Nie do końca rozumiem - wchodzisz w pełną edycję wpisu i zamiast adresu gdzie znajduje się link zwrotny jest "https://" czy po zatwierdzeniu modyfikacji wpisu adres zamienia się w "https://" ? Poproszę o dane do PA i FTPa na PW lub kontakt@seokatalogi.pl

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem - wchodzisz w pełną edycję wpisu i zamiast adresu gdzie znajduje się link zwrotny jest "https://" czy po zatwierdzeniu modyfikacji wpisu adres zamienia się w "https://" ? Poproszę o dane do PA i FTPa na PW lub kontakt@seokatalogi.pl

sprawdzałem już wcześniej zatwierdzone wpisy

w polu Adres z linkiem zwrotnym jest tylko "https://"

dane wysłałem na PW

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tagami w swoim katalogu.

Wydaje mi się, jakby tagi były brane też z wpisów, które już w katalogu nie istnieją (te wpisy, które otrzymałem ze skryptem musiałem w większości usunąć ze względu na tematykę mojego katalogu).

M. in. w tagach mam frazę "guy" - nigdzie takiego słowa nie mogę w swoich wpisach znaleźć - nawet jek się kliknie na ten tag to też nie wyświetla żadnej strony.

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. in. w tagach mam frazę "guy" - nigdzie takiego słowa nie mogę w swoich wpisach znaleźć - nawet jek się kliknie na ten tag to też nie wyświetla żadnej strony.

Być może skrypt się pogubił w obliczeniach - przelicz tagi ręcznie -> PA -> Optymalizacja -> Przelicz tagi

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności