Jump to content

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP

Recommended Posts

36 minut temu, Lara1978 napisał:

Teraz chyba już nie ma żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego hostingu. Jest sporo różnych ofert i to już naprawdę za niewysoką opłatą. Wystarczy określić się jakie parametry są potrzebne pod konkretną stronę czy bloga. Oprócz transferu czy pojemności jest jeszcze dostępnych cały szereg różnych usług, które mogą się przydać. Wystarczy tylko dokładnie się zapoznać ze wszystkimi ofertami. Nie ma też sensu brać zbyt "wypasionej" oferty, jeśli nie będzie się zużywało połowy dostępnych funkcji.

Akurat ten hosting który reklamujesz (linuxpl) nie posiada ani adresów IP do wyboru, ani nawet SNI w standardzie, więc ciężko choćby zainstalować tam certyfikat SSL bez ponoszenia dodatkowych opłat ;-) Więc jeśli to są te "wypasione" niepotrzebne rzeczy to akurat kiepsko trafiłeś z promocją, bo w SEO akurat certyfikat jest ważny, a bardzo utrudniacie jego używanie.

Także ja ze swojej strony nie polecam.

Edited by theqkash
Usunąłem link.

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

• 8 months later...
  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

zalezy na jaki serwer trafisz..

SeoLite.pl ma w ofercie 36 lub 100 adresami ip więc polecam..

To według Ciebie kupujący jak to ma w praktyce sprawdzić ?  Pytać BOK jaki dostanie IP ?

Przeglądałem sobie dzisiaj oferty SEO hostingu i niektóre firmy tj. ionic.pl nie mają już ofert z dużą ilością IP.

Obecnie takie konta hostingowe są w atrakcyjnych cenach tylko w Neteasy.pl i Linuxpl.com ?

Mam tam konta i Neteasy.pl niestety wypada sporo gorzej niż Linuxpl

Czy gdzieś jeszcze są atrakcyjne ceny SEO hostingu?

Nie interesowałem się tą usługą od dawna.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

• 3 weeks later...
W dniu 18.02.2018 o 13:54, neon103 napisał:

Przeglądałem sobie dzisiaj oferty SEO hostingu i niektóre firmy tj. ionic.pl nie mają już ofert z dużą ilością IP.

Obecnie takie konta hostingowe są w atrakcyjnych cenach tylko w Neteasy.pl i Linuxpl.com ?

Mam tam konta i Neteasy.pl niestety wypada sporo gorzej niż Linuxpl

Czy gdzieś jeszcze są atrakcyjne ceny SEO hostingu?

Czy piszesz o hostingach gdzie masz dedykowane IP dla siebie, czy IP są współdzielone między użytkownikami?

W tym drugim przypadku, webh.pl daje kilkanaście adresów IP do wyboru w ich standardowej usłudze hostingowej. Każdą z domen możesz podpiąć pod dowolny adres IP.

• Like 1

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

• 2 months later...

Ja nadal bardzo polecam VPSy z OVH. Oferta z 2016 roku daje 17 adresów IP per VPS. Ja już dawno przesiadłem się na VPSy i dedyki i za ramię nie spoglądam. Niesamowita swoboda, elastyczność i cenowo bezkonkurencyjnie. Ostatnio OVH podwoiło przestrzeń SSD dla najtańszego pakietu, który jest żenująco tani. I do niego też można dorzucić 16 dodatkowych IP z płatnością jednorazową 8 PLN netto per IP. Przy odrobinie chęci wszystkie strony zapieprzają wielokrotnie szybciej niż na dowolnym hostingu współdzielonym.

• 2 years later...

Dzień dobry

Mam pytanie czy ktoś korzystał z usług tego dostawcy - PBN.hosting?
Jakie są ewentualnie alternatywne rozwiązania i czy są dostępne w kraju?
Poszukuje stabilnego hostingu dla kilkudziesięciu stron na WP i Joomla najlepiej z różnymi adresami ip i choć w części klasami C.
Korzystałem z kilku krajowych "seohostingów" ale kończy się to głównie problemami, dlatego szukam czegoś co będzie droższe ale da stabilność i "spokój"

Piszesz o kilkudziesięciu stronach, ale jaki masz na nich ruch, bo to jest bardzo ważne.  WordPress i Joomla to dwa kombajny, które niezoptymalizowane mogą ostro zajechać nawet mocny serwer.

No i jakie problemy miałeś na tych hostingach dotychczasowych? Chodziło o pady serwera, czy raczej przekraczałeś zasoby? 

SKLEP SEO z dodawarką!

WIZYTÓWKI NAP | OGŁOSZENIA | LINKI | ARTYKUŁY

Najwięcej problemów było z dostępnością usług na serwerach błędy z serii 502/503.
Ruch na stronach jest różny od kilkunastu do kilkudziesięciu UU na dzień - szału nie ma.
Ilość podstron na domenach od 20 do około 100.
Nie było informacji o przekroczeniu zasobów - bo nie wszystko było na jednym koncie dlatego piszę o kilku firmach :(

Jeśli nie chcesz korzystać z Cloud (proxy) a różnicować IP fizycznym IP serwera to musisz mieć seohosting bo płacić po 10 zł za IP miesięcznie mija się z celem.

Z Polskich seohostingów z doświadczenia mogę polecieć ten:ref link  Lokoz  jak widać po linku jestem z nimi od samego początku mam do dzisiaj parę kont.

Link bez refa : lokoz.com. 

Padów nie ma, czasami w nocy maja godzinę pracy na serwerze, ale bardzo rzadko. Cena OK. Uprzedzam od razu pytania, że złe sąsiedztwo niby na pozycje ma wpływ, ja tego nie obserwuje.

re287am9.jpg

Ja ostatnio stawiam strony na seohostach na sqlite, omijam dzięki temu wąskie gardło seohostingów, więc tego problemu nie mam.

A strony z większymi wymaganiami (mysql i duży ruch) na VPS. W OVH np. płacisz za dodatkowe IP raz (uruchomienie). Minus - potrzeba kogoś do zarządzania, a to są dodatkowe koszty.

PS. WPis od dziś obsługuje też Joomla :D 

SKLEP SEO z dodawarką!

WIZYTÓWKI NAP | OGŁOSZENIA | LINKI | ARTYKUŁY

@MaxPan dziękuje za odpowiedź ;)
Z "lokoz" miałem okazje współpracować ale po tym co działo się na przełomie 2013/2014 zrezygnowałem z ich usług i nie wiem jak to wygląda w chwili obecnej.

Teraz tam inna bajka jak w 2013, inna infrastruktura, support. Weź sobie testowe konto na 14 dni i sprawdź, czy dają radę.

Oka ma racje, najtańsze IP wychodzi w OVH z jednorazowymi pakietami, ale zarządzanie na PBNy średnio opłacalne komuś płacić abonamentowo.

re287am9.jpg

17 godzin temu, okazwłoka napisał:

VPS. W OVH np. płacisz za dodatkowe IP raz (uruchomienie). Minus - potrzeba kogoś do zarządzania, a to są dodatkowe koszty.

Można jednorazowo zatrudnić kogoś do konfiguracji VPS i zainstalowania free panelu -  polecam Partyka z @neteasy

Edited by Mion
  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik: