Jump to content

simpleideas

Oficjalne
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

simpleideas last won the day on May 5 2018

simpleideas had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.simpleideas.pl/

Profile Information

 • Interests
  simpleideas.pl
  NIP 6492196784
  REGON 243585475

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak tam Wasze dzisiejsze faktury za Google Cloud? ;-)
 2. Opłać tą domenę na bieżący rok i wyprowadź ją np. do OVH żeby płacić 50zł rocznie. To najlepsze co możesz w tej sytuacji zrobić.
 3. Ale w paranoję to już nie popadajmy, to niezdrowe
 4. Czy grafiki są odpowiednio opisane, posiadają odpowiednie nazwy i atrybuty?
 5. Rozumiem, że jest wcześniej Czy jakiekolwiek przekierowania działają?
 6. Raczej źle rozumiesz. Ani nie tworzysz, ani nie rozszerzasz innych zbiorów map. Chodzi jak sądzę o to żeby nie harvestować tych map i nie przenosić danych gdzieś indziej.
 7. Dzień dobry, Zachęcamy do skorzystania z oferty poprawy wyników w Pagespeed Insights oraz Google Lighthouse. Przeprowadziliśmy już kilkaset takich optymalizacji, w tym kilkanaście dla użytkowników tego forum. Średni uzyskiwany wynik w Pagespeed Insights to 94/100 zarówno dla urządzeń mobilnych, jak i dla komputerów. Ceny już od 200zł netto. Zajmujemy się również optymalizacją wydajnościową serwisów internetowych i sklepów na różnych skryptach - przyspieszymy Twoją stronę. Zapraszamy do kontaktu po szczegóły. Ponadto zachęcamy do korzystania z naszych innych usług: Strony internetowe, Sklepy internetowe na skryptach Shoper, WooCommerce, PrestaShop, Optymalizacja serwisów internetowych pod SEO, Utrzymanie serwerów pod hosting serwisów internetowych, Serwery „szyte na miarę” pod zaplecza SEO oraz pod hosting, Usuwanie wirusów z serwisów internetowych, odwirusowywanie, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów i newsletterów. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego: biuro@simpleideas.pl +48 32 797 07 07 +48 733 19 11 11 Dane firmy: simpleideas.pl Łukasz Nowak ul. Konstytucji 3-go Maja 37/2 42-450 Łazy NIP: 6492196784 REGON: 243585475
 8. Posiadając plik CSV można uratować bez problemu kategorie, produkty i warianty. Ze zdjęciami produktów może być różnie. Oprawę graficzną, jeśli była głównie autorska, też może się udać w dużej mierze przenieść. W razie czego zapraszamy do kontaktu.
 9. Ciężko jest stwierdzić bardziej precyzyjną przyczynę - nie wiadomo ile realnie danych jest do przetworzenia i czy to jest wina serwera z brakującą ilością zasobów, czy może nieprawidłowo zoptymalizowanej/źle działającej aplikacji. Tak jak @Mion zaproponował, spróbujcie zacząć od przejścia na php7 o ile już z niego nie korzystacie. Czy serwer z mysqlem nie jest obciążony? Bo jak rozumiem, głównie obciążenie przypada na serwer wykonawczy.
 10. Z doświadczenia mogę napisać, że jeżeli masz dużo małych stron, najlepsze co możesz zrobić to postawić jednego VPSa z odpowiednim panelem i separować wszystkie strony od siebie tworząc nowe konta hostingowe dla pojedynczych domen w takim panelu. Koszt zwykle jest niski, nie ma problemu wspomnianego wyżej, masz pełną dowolność i swobodę w administrowaniu takim rozwiązaniem. Możesz do tego celu użyć serwera VPS który spełni Twoje potrzeby, w przypadku chęci posiadania dużej ilości adresów IP możesz skorzystać np. z oferty OVH, w innym przypadku możesz skorzystać np. z webh.pl z uwagi na regularny backup i większe zasoby z automatu. Wszystko zależy od potrzeb. W razie gdybyś chciał zgłębić temat lub pójść w tą stronę, zapraszam do kontaktu.
 11. Nie rozwiąże, ponieważ przy MultiFTP ograniczasz wyłącznie dostęp przez FTP do wybranego folderu, strony internetowe nadal mają do siebie wzajemny dostęp w oparciu o skrypty php zamieszczone na koncie. Teoretycznie więc zawirusowany skrypt PHP lub trefna/dziurawa wtyczka w WordPressie może zmienić zawartość nie tylko zawirusowanej strony, ale także pozostałych stron na koncie.
 12. Dzień dobry, Dla stron nie zużywających dużej ilości zasobów nie powinno to mieć większego znaczenia. Gwarantowane zasoby mogą pozostać niewykorzystane, jeżeli faktycznie są to strony ze znikomym ruchem. Podstawowym problemem w Twoim przypadku może być natomiast kwestia bezpieczeństwa. Wiele WordPressów ulokowanych na jednym hostingu współdzielonym to zagrożenie zawirusowania wszystkich stron w momencie gdy jedna z nich zostanie zaatakowana. Pamiętaj, że na hostingu współdzielonym zwykle wszystkie strony mają do siebie wzajemny dostęp. Pamiętaj również, że zwykle w hostingach współdzielonych, limity są mniej widoczne i dotyczą na przykład ilości połączeń do bazy danych. Jeżeli jednak wiesz, że strony nie powinny prowadzić dużego ruchu, nie powinieneś się tym przejmować. Pomyśl bardziej o bezpieczeństwie, gdyż tu raczej jest główny problem.
 13. Dzień dobry, Czy wszystkie moduły i skrypty korzystają ze współdzielonej bazy danych? Jakie parametry ma serwer na którym te skrypty są uruchamiane?
 14. Dzień dobry, Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej, zachęcamy do skorzystania z szerokiego wachlarzu profesjonalnych usług. Migracje sklepów i oprogramowania między systemami oraz serwerami, migracja poczty, Optymalizacja pod Google Pagespeed Insights z gwarancją wyniku 85/100 (zwykle wyniki osiągają 95-100/100) dla dowolnego CMS, sklepu lub statycznej strony, Optymalizacje wydajnościowe serwisów internetowych oraz serwerów WWW - przyspiesz swój serwis internetowy, Optymalizacje SEO, Usuwanie wirusów ze stron internetowych, odwirusowywanie, Serwery SEO z dużą ilością adresów IP przygotowane "pod klucz", Modyfikacje serwisów i sklepów funkcjonujących na platformach Prestashop, Shoper, Wordpress (+WooCommerce) i innych, Instalacja pełnego środowiska pod hosting stron i poczty w oparciu o i-MSCP (lub dowolny inny panel - np. ispconfig, vesta itd). Instalacje wykonywane na i-MSCP uzupełniam na życzenie o wsparcie dla LetsEncrypt oraz możliwość zmiany wersji PHP, Instalacja rozwiązań pod storage - owncloud itd., wraz z doborem optymalnego cenowo serwera, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów i newsletterów, Pełen nadzór oraz interwencje z gwarantowanym czasem reakcji w przypadku wystąpienia problemów z Twoim serwerem. Jako, że jesteśmy pewni rozwiązań, które wdrażamy - do każdej usługi zapewniamy pełne bezpłatne wsparcie posprzedażowe przez określony czas. Podmiotem świadczącym powyższe usługi jest: simpleideas.pl Łukasz Nowak ul. Konstytucji 3go Maja 37/2, 42-450 Łazy tel: 327970707 / 733191111 biuro@simpleideas.pl NIP 6492196784, REGON 243585475
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy