Skocz do zawartości

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP


Brizu

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Lara1978 napisał:

Teraz chyba już nie ma żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego hostingu. Jest sporo różnych ofert i to już naprawdę za niewysoką opłatą. Wystarczy określić się jakie parametry są potrzebne pod konkretną stronę czy bloga. Oprócz transferu czy pojemności jest jeszcze dostępnych cały szereg różnych usług, które mogą się przydać. Wystarczy tylko dokładnie się zapoznać ze wszystkimi ofertami. Nie ma też sensu brać zbyt "wypasionej" oferty, jeśli nie będzie się zużywało połowy dostępnych funkcji.

 

Akurat ten hosting który reklamujesz (linuxpl) nie posiada ani adresów IP do wyboru, ani nawet SNI w standardzie, więc ciężko choćby zainstalować tam certyfikat SSL bez ponoszenia dodatkowych opłat ;-) Więc jeśli to są te "wypasione" niepotrzebne rzeczy to akurat kiepsko trafiłeś z promocją, bo w SEO akurat certyfikat jest ważny, a bardzo utrudniacie jego używanie.

Także ja ze swojej strony nie polecam.

Edytowane przez theqkash
Usunąłem link.

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przeglądałem sobie dzisiaj oferty SEO hostingu i niektóre firmy tj. ionic.pl nie mają już ofert z dużą ilością IP.

Obecnie takie konta hostingowe są w atrakcyjnych cenach tylko w Neteasy.pl i Linuxpl.com ?

 

Mam tam konta i Neteasy.pl niestety wypada sporo gorzej niż Linuxpl

 

Czy gdzieś jeszcze są atrakcyjne ceny SEO hostingu?

Nie interesowałem się tą usługą od dawna.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.02.2018 o 13:54, neon103 napisał:

Przeglądałem sobie dzisiaj oferty SEO hostingu i niektóre firmy tj. ionic.pl nie mają już ofert z dużą ilością IP.

Obecnie takie konta hostingowe są w atrakcyjnych cenach tylko w Neteasy.pl i Linuxpl.com ?

 

Mam tam konta i Neteasy.pl niestety wypada sporo gorzej niż Linuxpl

 

Czy gdzieś jeszcze są atrakcyjne ceny SEO hostingu?


Czy piszesz o hostingach gdzie masz dedykowane IP dla siebie, czy IP są współdzielone między użytkownikami?

W tym drugim przypadku, webh.pl daje kilkanaście adresów IP do wyboru w ich standardowej usłudze hostingowej. Każdą z domen możesz podpiąć pod dowolny adres IP.

  • Like 1

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja nadal bardzo polecam VPSy z OVH. Oferta z 2016 roku daje 17 adresów IP per VPS. Ja już dawno przesiadłem się na VPSy i dedyki i za ramię nie spoglądam. Niesamowita swoboda, elastyczność i cenowo bezkonkurencyjnie. Ostatnio OVH podwoiło przestrzeń SSD dla najtańszego pakietu, który jest żenująco tani. I do niego też można dorzucić 16 dodatkowych IP z płatnością jednorazową 8 PLN netto per IP. Przy odrobinie chęci wszystkie strony zapieprzają wielokrotnie szybciej niż na dowolnym hostingu współdzielonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzień dobry

Mam pytanie czy ktoś korzystał z usług tego dostawcy - PBN.hosting?
Jakie są ewentualnie alternatywne rozwiązania i czy są dostępne w kraju?
Poszukuje stabilnego hostingu dla kilkudziesięciu stron na WP i Joomla najlepiej z różnymi adresami ip i choć w części klasami C.
Korzystałem z kilku krajowych "seohostingów" ale kończy się to głównie problemami, dlatego szukam czegoś co będzie droższe ale da stabilność i "spokój"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o kilkudziesięciu stronach, ale jaki masz na nich ruch, bo to jest bardzo ważne.  WordPress i Joomla to dwa kombajny, które niezoptymalizowane mogą ostro zajechać nawet mocny serwer.

No i jakie problemy miałeś na tych hostingach dotychczasowych? Chodziło o pady serwera, czy raczej przekraczałeś zasoby? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej problemów było z dostępnością usług na serwerach błędy z serii 502/503.
Ruch na stronach jest różny od kilkunastu do kilkudziesięciu UU na dzień - szału nie ma.
Ilość podstron na domenach od 20 do około 100.
Nie było informacji o przekroczeniu zasobów - bo nie wszystko było na jednym koncie dlatego piszę o kilku firmach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz korzystać z Cloud (proxy) a różnicować IP fizycznym IP serwera to musisz mieć seohosting bo płacić po 10 zł za IP miesięcznie mija się z celem.

Z Polskich seohostingów z doświadczenia mogę polecieć ten:ref link  Lokoz  jak widać po linku jestem z nimi od samego początku mam do dzisiaj parę kont.

Link bez refa : lokoz.com. 

Padów nie ma, czasami w nocy maja godzinę pracy na serwerze, ale bardzo rzadko. Cena OK. Uprzedzam od razu pytania, że złe sąsiedztwo niby na pozycje ma wpływ, ja tego nie obserwuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio stawiam strony na seohostach na sqlite, omijam dzięki temu wąskie gardło seohostingów, więc tego problemu nie mam.

A strony z większymi wymaganiami (mysql i duży ruch) na VPS. W OVH np. płacisz za dodatkowe IP raz (uruchomienie). Minus - potrzeba kogoś do zarządzania, a to są dodatkowe koszty.

PS. WPis od dziś obsługuje też Joomla :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tam inna bajka jak w 2013, inna infrastruktura, support. Weź sobie testowe konto na 14 dni i sprawdź, czy dają radę.

 

Oka ma racje, najtańsze IP wychodzi w OVH z jednorazowymi pakietami, ale zarządzanie na PBNy średnio opłacalne komuś płacić abonamentowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, okazwłoka napisał:

VPS. W OVH np. płacisz za dodatkowe IP raz (uruchomienie). Minus - potrzeba kogoś do zarządzania, a to są dodatkowe koszty.

Można jednorazowo zatrudnić kogoś do konfiguracji VPS i zainstalowania free panelu -  polecam Partyka z @neteasy

Edytowane przez Mion
  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności