Jump to content

Recommended Posts

Czy planujecie wprowadzenie opcji indeksacji wpisów np. przez speed-links lub blackindexera?

Chodzi mi o użytkowników, którzy nie widzą linków bo mają mniej niż 5000 rozdanych linków. Nie bardzo ufam, że każda podstrona jest zaindeksowana, chętnie dopłacę za taką opcję żeby codziennie pingowało najnowsze rozdane linki albo wszystkie z konta.

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

Swoją drogą myślę, że kwestię pokazywania linków też trzeba jakoś rozwiązać inaczej.

Podstawą jest to żeby nie pokazywać ich wszystkim ze względów bezpieczeństwa i tu się zgadzam.

Jednak ilość przydzieleń linków na koncie wcale nie musi być najlepszym rozwiązaniem.

Bo co np w sytuacji gdy mam

Jedno konto z 10000 przydzieleń i jedno z 300 przydzieleń. Ze względów organizacyjnych nie jestem w stanie połączyć tych kont ale tracę informacje o przydzieleniach na drugim koncie. A jestem raczej zaufanym użytkownikiem statlinka od lat.

Czy planujecie wprowadzenie opcji indeksacji wpisów np. przez speed-links lub blackindexera?

Chodzi mi o użytkowników, którzy nie widzą linków bo mają mniej niż 5000 rozdanych linków. Nie bardzo ufam, że każda podstrona jest zaindeksowana, chętnie dopłacę za taką opcję żeby codziennie pingowało najnowsze rozdane linki albo wszystkie z konta.

Przelej te pieniadze na jakas fundacje, bedzie z tego wiekszy pozytek :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Przydziela komuś linki na stronach z PR 0?

Nie. Sytuacja jest póki co wkurzająca, kupiłem 20k punktów płacę co mc ponad 200zł za nie, a do tej pory mogłem wykorzystać 2 000 punktów mimo, że już powinno całość przydzielić, mowa tu o stronach z pr 0.

Pewnie znowu system więcej zajmuje się podmianami (w dalszym ciągu uważam, że ten cały cyrk z podmianami to PORONIONY POMYSŁ), niż przydzielaniem nowych linków.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

Pisałem o tym na forum Statlikna, ale obeszło się bez echa. Czy to znaczy, że tylko ja mam ten problem? Polega on na przydzielaniu linków do innych kategorii niż ustawione. Dla przykładu analizowałem już ponad 300 linków, które powinny znajdować się w tematyce - Zieleń, ogród, patio; Działka, rolnictwo. Okazało się, że zaledwie 1-3% są dodane na stronie mającej związek z powyższymi działami. Problem jest poważny, ponieważ nie da się pozycjonować strony o tematyce ogrodniczej dodając link na stronę o pozycjonowaniu. Przynajmniej nie na dłuższą metę.

Ponieważ nie da się pozycjonować strony o tematyce ogrodniczej dodając link na stronę o pozycjonowaniu.

Cytat miesiąca :)  Skąd wiesz? Testowałeś? A myślałem, że już nie ma ludzi wierzących w tematyczność linków.

A tak po za tym statlink dalej nie przydziela linków na stronach z pr 0, więc nie wiem po co ta funkcja jest od 3 tygodni dosłownie nic nie przydziela. Przydziela tylko na stronach z pr>0

• Like 1

Możliwe, że nie przydziela na PR=0, bo nie ma gdzie przydzielać - strony wypadają z systemu, "no bo podmiana, bo strona stała się niewiarygodna", itd. Jestem w tym systemie już prawie 6 lat i dopóki nie wprowadzili cyrków z podmianami, takie problemy prawie się nie zdarzały.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

Ponieważ nie da się pozycjonować strony o tematyce ogrodniczej dodając link na stronę o pozycjonowaniu.

Cytat miesiąca :)  Skąd wiesz? Testowałeś? A myślałem, że już nie ma ludzi wierzących w tematyczność linków.

Czyli uważasz, że ryzyko nałożenia filtra jest takie samo w przypadku dodawania linków na strony tematyczne jak i nietematyczne? 

Pomiędzy: "nie da się pozycjonować strony o tematyce ogrodniczej dodając link na stronę o pozycjonowaniu" a "ryzyko nałożenia filtra jest takie samo w przypadku dodawania linków na strony tematyczne jak i nietematyczne" jest kolosalna różnica. A do tego ciężko znaleźć dyplomatyczne określenia co do tych stwierdzeń. 

Alkowiki - dla większego relaksu

Czyli uważasz, że ryzyko nałożenia filtra jest takie samo w przypadku dodawania linków na strony tematyczne jak i nietematyczne? 

Tak uważam, osoba oferująca pozycjonowanie stron powinna wiedzieć, że filtra dostaje się za anchory, a nie za to czy pochodzą z tematycznej strony czy nie.

• Like 1

Tak uważam, osoba oferująca pozycjonowanie stron powinna wiedzieć, że filtra dostaje się za anchory, a nie za to czy pochodzą z tematycznej strony czy nie.

Tu akurat janek ma rację.