Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno się udać. Wszystko zależy ile pkt chcesz zainwestować i ile tych fraz, żeby nie przesadzić

Szukasz miejsca na odpoczynek sprawdź co znajdziesz w Gródku nad Dunajcem na:  domki-grodek.pl

Materiały edukacyjne korepetycjenowysacz.edu.pl naprawa komputerów, dyski twarde, arytmetyka komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście:

Informujemy że postanowiliśmy ujawnić lokalizacje przydzielonych linków dla Użytkowników którzy spełnią kryterium średniej ilości przydzieleń linków z ostatnich trzech 3 na poziomie minimum 7tys. przydzieleń. Dla pozostałych Użytkowników natomiast lokalizacje zostaną całkowicie wyłączone (rezygnujemy z zaciemniania lokalizacji metodą gwiazdkową).

Przecież to chore, ja mam na koncie po 20K ale nie potrzebuje linkować jednej frazy 7k przydzieleń na 3 miesiące - paranoja powinno to być zrobione dla konta a nie frazy jak już coś

Szukasz miejsca na odpoczynek sprawdź co znajdziesz w Gródku nad Dunajcem na:  domki-grodek.pl

Materiały edukacyjne korepetycjenowysacz.edu.pl naprawa komputerów, dyski twarde, arytmetyka komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie aktualne rozwiązanie jest także nie do przyjęcia, posiadam 1319 przydzielonych linków a konto od 2009 roku, więc chyba jestem zaufanym użytkownikiem!?

Wykorzystywałem ten system do dywersyfikacji. Dotychczas regularnie sprawdzałem czy moje linki znajdują się na podstronach posiadających odpowiednie adresy np. gdy fraza związana z meblarstwem znajdowała się na podstronie ../wiara_katolicka to wiedziałem że to nie właściwa lokalizacja dla mojego linku.

Teraz muszę zamrozić kolejne przydzielenie linków. Co oznacza że system w tym momencie jest dla mnie bezużyteczny a najgorsze że tak fundamentalna zmiana weszła z dnia na dzień bez jakichkolwiek konsultacji.

Proszę o umożliwienie korzystania z systemu na dotychczasowych warunkach w przeciwnym razie będę zmuszony zamrozić całkowicie swoje korzystanie z STATLINKA tak jak i reszta rozsądnych użytkowników w mojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie działa dla jednej frazy tylko dla całego konta. Sprawdzone

Mam konto od około 2 lat, tam 20k transferu + ok 6k swoich punktów

Gdy chcę sprawdzić linki wyświetla się komunikat:

"Usługa niedostępna, niespełnione kryterium średniej ilości przydzieleń linków z ostatnich trzech miesięcy na poziomie minimum 7000 przydzieleń!"

To jak to jest?

Szukasz miejsca na odpoczynek sprawdź co znajdziesz w Gródku nad Dunajcem na:  domki-grodek.pl

Materiały edukacyjne korepetycjenowysacz.edu.pl naprawa komputerów, dyski twarde, arytmetyka komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że teraz trzeba im wierzyć na słowo że linki zostały dodane, że już nie wspomnę o PR i odpowiedniej tematyce strony... PORAŻKA!!!

JAKI BYŁ CEL TAKIEJ ZMIANY? CZY SYSTEM BĘDZIE TERAZ POMAGAŁ CZY SZKODZIŁ??

Edytowane przez Nowy 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana chyba miała zmobilizować użytkowników Statlinka do dodawania kolejnych linków i "wydawania" w ten sposób punktów. Punkty wędrują do właścicieli stron, ci mogą je zużyć albo sprzedać... hm, impuls do rozpędzenia zwalniającej machiny?

Odkrywanie domen po przekroczeniu 7000 linków uważam za wielką głupotę. Nikt nie będzie przecież walił takich ilości linków tylko po to, żeby sprawdzić czy link pojawił się na zgodnej tematycznie stronie. Poza tym zawsze jest jeszcze ryzyko, że się trafi jakiś "życzliwy" co zacznie zgłaszać domeny do Google'a.

Ludzie, oszczędźcie branżę SEO i na przyszłość nie wprowadzajcie więcej takich idiotyzmów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odkrywanie domen po przekroczeniu 7000 linków uważam za wielką głupotę.

Dokładnie, dodatkowo jest to narażanie użytkowników na niebezpieczeństwo poprzez pozbawienie ich możliwości weryfikacji miejscówek. Szkoda bo uważałem SL za jeden z najlepszych SWLi w PL, niestety takie podejście zmusza do weryfikacji zdania :( .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowite zaciemnienie lokalizacji linków było by możliwe tyko wtedy gdybyśmy mieli pewność że nasze linki trafiają na właściwe strony (do właściwej kategorii), ale wszyscy dobrze wiemy że bardzo często tak się nie dzieje. Wielokrotnie miałem przypadki że mój link trafiał na stronę nie związaną z tematem a inny z moich inków w tym samym czasie trafiał na stronę, która odpowiadałaby 1 linkowi (w adresie podstrony była nazwa 1 frazy).

Może gdyby zrobić jakiś algorytm oceniający nasycenie podstrony frazą, i na tej podstawie dodawał link z frazą, która pasuje. Wiem że to było by strasznie dużo dopasowywania. Ale gdyby w pierwszej kolejności algorytm szukał w kategorii, którą wybrał użytkownik. A na dodatek przeglądając zawartość podstrony można by próbować dopasować wiele fraz i wybrać tą, która jest najbardziej dopasowana. Przy długich wyrażeniach można by dopasowywać każde słowo z wyrażenia osobno a nie sztywno całe wyrażenie.

Szczerze mówiąc wolał bym takie rozwiązanie, bo taki 1 link jest więcej wat. i nie miał bym nic przeciwko gdyby koszt takiego linku wzrósł nawet o drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę.. nie mamy teraz możliwości usuwania linków z poziomu panelu. Każdy przeciętnie ogarnięty człowiek będzie potrafił sprawdzić anchory z jakimi linkuje ze statlinka i miejscówki.. pozostaje disavow żeby usunąć niechciany odnośnik, tak? Naprawdę macie ochotę do tego doprowadzić? Bo wydaje się że to efekt odwrotny od zamierzonego.

  • Like 1

Alkowiki - dla większego relaksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności