Skocz do zawartości

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ogólnie by kupić domenę to najlepiej tam gdzie promocja. np na az.pl

Jednak w przypadku odnowienia i dalszego utrzymania strony to polecam OVH gdyż są bardzo tani.

Osobiście na tę chwilę korzystam wyłącznie z ovh. Podobno są u nich problemy z uzyskaniem kodu authinfo, mówią że trzeba wysyłać pisma pocztą. W każdym razie sądzę że to drobiazg. Ostatnio w az.pl też miałem kłopoty z przeniesieniem domeny i musiałem mailowo to załatwiać.

Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz reklamy, sprawdź stronę agencji reklamowej której jestem autorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MasterNET polecany.

jakby jeszcze szybciej księgowali płatność za domeny byliby ideałem ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam AZ, dużo darmowych domen i authinfo dostępny z automatu :)

Kiedyś można było w dowolnej chwili z automatu w Panelu wygenerować kod authinfo, potem zmienili na jakieś kontaktowanie się pracownika Az celem potwierdzenia czy chcemy ten kod, po przejęciu przez Home cofnęli się w czasie i chcą papierowych wniosków [ * ]

W celu uzyskania kodu authinfo dla domen pewnachwilowka.pl prosimy o wysłanie wypełnionego wniosku na adres: domena@az.pl

Dla osób fizycznych prosimy o dosłanie skanu dowodu osobistego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelekk - to jest normalna procedura. Taka jest polityka cenowa NASK. Ceny dla partnerów: https://www.dns.pl/porozumienie/oplatyp.html Jak widzisz, rejestracja kosztuje 9,90 a odnowienie 40 (mówię o domenie PL). Gdzieś rejestrator musi zarobić, jeśli rozdaje część domen za 0 zł, to wiadomo, że żeby wyjść na zero musi dorzucić to 9,90 do 40 zł i dopiero wychodzi na 0. Do tego trzeba doliczyć, ze nie wszystkle domeny za 0 zł są w ogóle odnawiane (czyli powstaje strata którą trzeba sobie na czymś odbić). Dodaj do tego fakturowanie, obsługę klienta (coś nie działa, to piszesz do rejestratora) i jeśli podzielisz to na 12 miesięcy, zysk wcale nie jest oszałamiający Ale zawsze możesz sam zostać partnerem NASK, możesz najpierw napisać swój kod żeby się łączyć z API NASK i pomyśl ile wtedy zaoszczędzisz :)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wynoszenie domen z Ovh obrosło chyba trochę mitami.

Są bardzo tani, domeny sprzedałem i wytransferowałem w ciągu jednego dopołudnia - skany wniosków przez email.

Sporym plusem są również szybkie płatności - inne firmy doliczają procent, a tu wszystko w cenie - prosto i szybko można przedłużyć wszystkie usługi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, miałem okazję pobierać w tym roku authinfo w OVH dla polskiej domeny i nie jest tak strasznie jak niektórzy twierdzą.

Fakt trzeba przesłać mailem skan podpisanego wniosku oraz skan dokumentów, natomiast kod przyszedł mailem kilka godzin po wysłaniu ww.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności