Jump to content

mnil

Forumowicze
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://spraykoneu

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Pewnie SWL'e mają i tak za sobą najlepsze lata i niezależnie czy to Prolink czy konkurencja słabo przędą - mają mało zleceń i mało kasy na wypłaty. Brak aktualizacji PR nie jest bez wpływu na obroty i zainteresowanie tymi firmami.
 2. Coś się rzeczywiście dzieje, ale ja jakiś wielkich zmian nie zauważyłem. Jedynie najtrudniejsza z fraz, na którą pozycjonuję i jest w TOP10 spadłą w stosunku do wczorajszego dnia o kilka oczek w dół.
 3. Wydaje mi się, że jakiekolwiek ruchy bądź wnioski po jednym dniu są za szybkie. Ja czasmi też obserwuję, że na jedną frazę w danym dniu stronka gdzieś spada, aby wkrótce wrócić.
 4. Szkoda, że grupa umiera. Swojego czasu zainwestowałem w nią pewną kasę, czas w dodanie stronek do grupy ... ale niestety czas wp-katów odchodzi
 5. Dokładniej PR nie jest aktualizowany od 6 grudnia 2013 - czy będzie i ewentualnie kiedy będzie to wielka tajemnica
 6. Dla mnie nie miały one żadnego znaczenia. Nie miały wpływu na to czy kliknę w link.
 7. Ja zauważyłem z kolei przy dużych ilościach tagów dla artykułów dla WordPressa pozbawieni PR dla tych podstron przy ostatnim updacie
 8. Ale ruch generuje też aktywność na forach, blogach, społecznościówkach (zwłaszcza o podobnej tematyce co Twoja). Pisz, komentuj - wymaga to czasu i pracy.
 9. Zgadza się - człowiek bez zaplecza jest w stanie wypozycjonować swoją własnej stronę. Wymaga to czytania, bycia na bieżąco, ciągłej nauki, bo Google cały czas coś zmienia.
 10. Przez zastosowanie skryptu seokatalogu pierwszy rzut oka zostawia wrażeni, że to katalog stron.
 11. Ja używam CMS Joomla oraz WordPress. W serwisach ostatnio przeze mnie instalowanych dominuje raczej WourdPress.
 12. Jak katalog Loook.pl i pozostałe katalogi właściciela przetrwały naloty Google na tego typu katalogi i precle? Swojego czasu z wielu z nich korzystałem.
 13. Moim zdaniem problem polega też na tym, że wiele osób omija szerokim łukiem reklamy w Google. Ja również tak jakbym nie zauważał AdWordsów w Google.
 14. Upolować darmowy kod jest trudno. Stosunkowo rzadko takie kody są wrzucane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy