Jump to content

piotr.k

Forumowicze
 • Content Count

  762
 • Joined

 • Days Won

  2

piotr.k last won the day on November 27 2018

piotr.k had the most liked content!

Community Reputation

94 Excellent

About piotr.k

 • Rank
  Homo sapiens

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,562 profile views
 1. Tzn. co konkretnie - poproszę o szczegóły i przykłady tylko bez marketingowego bełkotu jak powyżej... Proszę abyś też wyjaśnił nam konkretnie w czym wasze techonologie cloud są lepsze od rozwiązań oferowanych przez google, zoho, microsoft (m.in. te marki zostały w tym wątku wymienione zanim zakwestionowałeś moje stwierdzenie, że macie to co wszyscy). Jesteśmy na raczej profesjonalnym forum, w wątku o profesjonalnej usłudze więc oczekuję profesjonalnych i rzeczowych wyjaśnień od profesjonalisty dla profesjonalistów.
 2. Ano wpływa - czasem przyspiesza, czasem spowolnia a czasem nie robi różnicy w szybkości.
 3. Z naciskiem na niby bo na serio to NASK bierze 4zł. Nie można.
 4. https://www.w3.org/TR/WCAG21/ Ustawa z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych - obowiązuje od maja 2019. PS: Serio zajmujesz się zawodowo tworzeniem stron, chcesz składać ofertę do urzędu a nie potrafisz znaleźć ustawy jaka reguluje wymogi co do niej?
 5. znaczy mamy to co zwykle i co wszyscy ale używany modnego nazewnictwa które w praktyce nic nie wnosi? firmie z uni czy na serwerach w uni? bo to duża różnica i z mojego doświadczenia zazwyczaj chodzi o to aby serwery były w uni (co może wykluczać różne pseudo chmurki szczurki itp.) w temacie z tego co używam - kiedyś poleciłbym kei, którego używałem z zadowoleniem ponad 15 lat non stop, ale teraz to jest h88 czy inne r22... w zasadzie warte rozważenia może być też microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/business/business-email (ale nie wiem czy dla poczty można też wy
 6. Bez przesady z tym ładowaniem. Szablon wybierz ten, który najlepiej znasz, zastosuj najważniejsze elementy optymalizacji wydajności i powinno chodzić solidnie. Daj znać który szablon od TM bierzesz pod uwagę, jak go mam to w wolnej chwili zobaczę jak to chodzi.
 7. Może nie, ale może się też okazać, że z miliona "odwiedzin" po wycięciu botów zostanie 100 i reklamodawcy odejdą @StranekMożesz we własnym zakresie próbować zrobić podstawowe filtrowanie ruchu, ale jak chcesz to zrobić solidnie w większym zakresie to tak jak napisał @MaxPan.
 8. Taka alternatywa to dla mnie żadna alternatywa.
 9. Niestety tego typu usługi to porażka u nas. Aktualnie jestem jeszcze u poprzedniego dostawcy, muszę się przenieść przed wakacjami. Z moich poszukiwań z tego roku: Hekko i wszystko z grupy H88 odpada. Unix - Max napisał, poza tym nie przemawia do mnie firma - nie zdecydowałem się nawet na testy. Kylos - nie nadaje się do użytku w normalnych firmach - np. limit 100 logowań na godzinę przez POP3, wg regulaminu nie zapewniają żadnych kopii zapasowych Swits - zanim zacząłem szukać byłem przekonany że ich wybiorę. Generalnie jestem zadowolony ze zwykłego hostingu, na ogó
 10. PrestaShop rozdzielił te zamówienia. Przykładowe przyczyny to produkty dostępne i takie których masz 0 na magazynie, ewentualnie różne paczki/przewoźnicy. Precyzyjna odpowiedź wymagałaby analizy zamówionych produktów i ustawień sklepu.
 11. Poczytaj o CDN i CloudFlare bo kompletnie nie rozumiesz idei i zasad działania takich systemów. No nie bardzo Nie wiem czy w SEO, powiedziałbym że bardziej jako WAF.
 12. @jachu Jeśli to nie tajemnica to co wybrałeś i dlaczego tylko do "wątpliwych stron"? Z góry dzięki za info. Jak nie publicznie to może być na pw ;)
 13. Macie obecnie jakieś doświadczenia z tego typu usługami? @Overlord Jak u Ciebie to wygląda?
 14. No właśnie usługi działają, płatności przechodzą, faktury się generują, ale kontaktu z Kubą brak, ogólnie z firmą też ciężko się skontaktować i nawet na maile wysyłane na adres podany przez telefon nie odpowiadają. Skoro u Ciebie kontakt jest to znaczy że mnie nie lubią
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy