Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi


Tu nie ma sprawy o ochronę dóbr osobistych ale jest prywatny akt oskarżenia, czyli kk

Jednak nie rozróżniasz ;) a Twoje dywagacje są czysto teoretyczne ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do blogerów to zastraszyli wszystkich którzy o nich pisali i wszyscy narobili w gacie

A tutaj temat wciąż istnieje, ciekaw jestem dlaczego i jakie do tej pory były naciski na adminów? Tak w ogóle to jakby SS już wygrał, prawda? Chyba jeden Beer jeszcze płynie ale kra nad nim zamarza... (Pilch)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moje dywagacje. Widocznie ktoś wybrał właśnie taką ścieżkę prawną.

Postępowanie cywilne nie wyczerpuje ścieżki prawnej. Zniesławienie z art. 212 to przestępstwo. Inna klasyfikacja prawna. ;)

Beer, ja juz to przerabiałem dawno temu. :)

Edytowane przez SzlafRock

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak w ogóle to jakby SS już wygrał, prawda?

Po moim trupie :D


To, że 99,99 % branży daje sie wydymać nie znaczy, że należy na takie postępowanie przyzwalać. Ktoś kiedyś powiedział coś o "milczacej postawie" - czyli przyzwalaniu na takie numery. Rozumiem innych dbających o własny tyłek i nie potrafiących spojrzeć dalej niż własny nos ale może mam pecha, że taki nie jestem. poza tym nie luię jak ktoś mi zarzuca kłamstwa :P .

  • Like 4

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jakie do tej pory były naciski na adminów?

Duże

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie życzę Ci żebyś wygrał (zawsze życzyłem) a oni żeby Cię przeprosili i dali zadośćuczynienie wystarczające na konkretną puszkę i szkiełka do niej :)

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę nad tym :D , na razie mam satysfakcję , że w panice pousuwali ze swoich stron kłamstwa i kity o ich "white hat SEO" , tego już nie zobaczycie w ich oficjalnych ofertach :D , parę asów z rękawa wyciągnę później ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No dobra , czas na aktualizację reportażu z pola walki "obrony Westerplatte przed hordami SSmanów" :D

Szczerze mówiąc zapomniałem o tej sprawie już , bo pierdołki mi schodzą na bok ale dzisiaj dostałem wezwanie na komisariat w "sprawie pomówienia firmy Sunrise System" także pora uaktualnić.

1. sprawa karna sobie się toczy , pracowników SS teraz ja odpytuje i albo dotyka ich amnezja albo sprzedają takie dyrdymały, że muszę się powstrzymywać od wybuchnięcia śmiechem

2. Niejaki Miron (dwojga imion jakiśtam) złożył na mnie doniesienie / skargę do GIODO na nielegalne "przetwarzanie danych osobowych" (podałem nazwiska świadków) - sęk w tym , że kolo przez ponad pół roku nie skontaktował się ze mną i nie poprosił o usunięcie danych , no cóż napiszę oficjalne przeprosiny i zaproponuję w zamian całodniowe szkolenie temu pany z SEO bo z tego co widać zna się tylko na sprzedawaniu klientom bajek z mchu i paproci ;) (w sprawie cywilnej dam mu szansę wystąpienia przed szerszą publicznością) ;)

3. SS próbowało zablokować mi bloga i wszelkie publikacje ich dotyczące, ale po piśmie od moich prawników sąd spuścił ich na drzewo wskazując, że tak naprawdę ich działania zmierzają do ograniczenia mojej wolności słowa i działania S noszą znamiona nękania (czy jakoś tak)

4. W sprawie cywilnej sąd poznański po moim piśmie w którym wskazałem, że interpretacja niektórych paragrafów prawników SS najdelikatniej mówiąc mija się z prawdą uznał, że nie jest władnym rozpatrywania sprawy i odesłał ja do rozpatrzenia do mojego rodzinnego pięknego miasta Gdańska, także szykuję niezłą drogę krzyżową dla SS Poznań - Gdańsk i z powrotem z czerwonym dywanikiem i powitaniem prasowo/telewizyjnym, wszak trzeba uczcić wizyty przedstawicieli tak zacnej firmy tygrysa SEO oraz jedynej firmy dysponującej takim centrum innowacyjnym które testuje takie innowacyjne rozwiązania jak :

najbardziej szkodliwe skuteczne pozycjonowanie

źródło - tutaj

5. Ponieważ "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom" - popracuje teraz nad większą publikacją dowodów na większość kłamstw Sunrise System, oraz ich metod postępowania z klientami i zastraszania a i mam bardzo prawdopodobne dowody na oferowanie korzyści przez SS w zamian za ujawnianie pewnych informacji.

PS

z ostatniej chwili: dostałem info, że kolejna firma wygrała batalie sądową z Sunrise System

  • Like 5

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobią centrum innowacji na partię innowacji :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dojdzie do rozprawy to będę się starał nie dopuścić do utajnienia i roześle zaproszenia :D . Będzie ciężko bo boją się upublicznienia swoich przekrętów jak diabeł święconej wody ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności