Skocz do zawartości

Dirty Frank

Forumowicze
  • Postów

    563
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Ostatnia wygrana Dirty Frank w dniu 12 Sierpnia 2015

Użytkownicy przyznają Dirty Frank punkty reputacji!

O Dirty Frank

  • Urodziny 25.04.1985

Contact Methods

  • Website URL
    http://indexer.black-star.link

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poznań
  • Interests
    Umysł, przestrzeń.

Ostatnie wizyty

5711 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Dirty Frank

Newbie

Newbie (1/14)

248

Reputacja

  1. up Może kolega nie poleca - żeby się nie przydał innym zwyczajnie
  2. w ogóle, mógłby mi ktoś pokazać jak cymbałowi - bo nie widzę a okulista nie odbiera - gdzie w panelu usera jest możliwość opłacenia abo? będę wychwalał po wszystkich odpustach, napisałem wczoraj do Admina ale nie chce im truć 4 L takimi bzdurami bo pewnie tylko ja nie widzę a jest gdzieś na środku.
  3. ogólnie - linkować, to bardzo dobra rada Przede wszystkim rozmiar Twoich działań jest taki, że możesz czuć się swobodnie.
  4. agasa, google już ma Cie na celowniku, cały dział rozpracowywał Twojego linka tydzień i już Cie mają. nigdy w życiu!! no to teraz masz! na własne życzenie! Dwa linki z jednego zaplecza, ludzie kochani, kto to widział. Jeszcze pewnie samoindeksujące się... E: Poczytaj trochę, zanim zaczniesz zadawać pytania, będzie łatwiej wszystkim
  5. Do szerszego zastosowania za tą cenę przyjrzyj się temu tutaj - troszkę więcej niż jeden szablon I do budowy zaplecza strzał w 10. Na wordpress'ach i innych blogopodobnych jest mnóstwo szablonów free.
  6. Mogę potwierdzić tylko, że na proxy z buyproxies jest minimum 10% mniejsza skuteczność. Najlepszy efekt mam na zmiennym IP (play), co przelot robię 'pstryk'.
  7. Zmieniłeś nazwę katalogu softu na 'xneolinks'? Wcześniej miał to być katalog 'trust'. Ja zmieniłem przezornie jak zauważyłem tę zmianę, więc może to o to chodzi.
  8. Puściłem wczoraj i cały czas leci, większą bazę niż napisałeś, i leci stabilnie, 20 wątków jak zawsze, bez spadku skuteczności, bez wywieszek. (skuteczność znam stąd, że wcześniej leciałem na podzielonej na części). Czemu nie polecasz?
  9. up 3.5.6 na win 8.1 (na dwóch maszynach), soft leci już bez problemów, stabilnie na 20 wątkach. Musi być jeszcze jakiś szczegół, w tych poszczególnych przypadkach, w których nie działa (firewall albo .net framework itd).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności