Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się czy ktoś z Was korzysta z trybu slow poster? Głównie pod niego zaopatrzyłem się w captcha sniper ale mam z nim mega problemy - program woła o autentykację proxy, scrapebox sie wysypuje, a support mi jeszcze odpisał:

What is it you are trying to do with the slow poster? Almost everything that the slow poster can do can be done with fast poster. Also it can be done 10 times faster and without having to hassle with internet explorer, which is what slow poster uses. Coincidentally IE is also the cause for the majority of issues people have with the slow poster.

Udało się komuś z Was zrobić blasta jednorazowo na powiedzmy 2000-10000 blogów w slow poster mode?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mindryl -> ale co konkretnie Ci się dzieje przy postownaiu, problemy z cs'em czy ze scrapem ?

scrap ma przypadłosc lubi sie wywalic przy postowaniu przez proxy na slowie, i niestety nie znalazlem na to rady. Jedyna opcja - postowac bez proxy.

gdaq -> lepiej nie używaj tej funkcji, ogólnei ma problemy ze sprawdzaniem zaindeksowania(o czym kiedyś pisałem), dla mie bez sensu - ma działać albo nie, bo na to co tam sie zazwyczaj znajdzie ida linki/lub nie, szkoda przez taką pierdołe tracić czas/kase.

Edytowane przez straseusz

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mindryl -> ale co konkretnie Ci się dzieje przy postownaiu, problemy z cs'em czy ze scrapem ?

scrap ma przypadłosc lubi sie wywalic przy postowaniu przez proxy na slowie, i niestety nie znalazlem na to rady. Jedyna opcja - postowac bez proxy.

gdaq -> lepiej nie używaj tej funkcji, ogólnei ma problemy ze sprawdzaniem zaindeksowania(o czym kiedyś pisałem), dla mie bez sensu - ma działać albo nie, bo na to co tam sie zazwyczaj znajdzie ida linki/lub nie, szkoda przez taką pierdołe tracić czas/kase.

więc tak, windows prosi mnie o potwierdzenia logowania do prywatnego proxy, ale to da się ominąć tak jak piszesz postując bez proxy. Natomiast przypadłość najgorsza jest taka, że po spostowaniu do ok. 200 blogów w slow posterze cały scrapebox się wywala - captcha sniper jest ok, bo przy death by captcha też się wywala. Stąd chciałem zapytać czy ktoś w slow posterze wykonał blast jednorazowo na 1000-2000 blogów bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że coraz rzadziej zaglądam do SB, a coraz częściej do programów Miona, zwłaszcza od czasu pojawienia się wyszukiwacza (chociaż to dopiero zaczątek jego rozwoju i możliwości). Moim zdaniem działa lepiej w analogicznych opcjach jak np. sprawdzanie proxy, PR, site harvest i nie mówię już o pozostałych jego opcjach.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności