Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Zgaduje, że wiesz co to pingowanie ? Jeżeli tak, to jak przeczytasz artykuł - https://seo-z.pl/scrapebox-rapid-indexer/

to będziesz wiedział jaka jest różnica między pingowanem, a RI.

  • Like 1

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ref buyproxies , testowałem wiele te chyba najlepsze obecne

Wziałem tu na test 10 sztuk i jest lipa totalna. Na miom łaczu leci mi 15000 url na minute. Na tamtych proxy 150 urli na minutę.

Supporst gada mi ze czym wiecej kupie tym bede mial szybciej.

Zartuja sobie?

jak Ci leci 150k na minute to się pochwal jeszcze jak szybko dostajesz bana w google. jaki sens ma wyciskanie tylu polaczeń zeby po chwili mieć bana?

Edytowane przez mindryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naucz się liczyć zera...

Statystyki podałem po to by przedstawić różnice miedzy polaczeniem. 150 urli na minute to dla Ciebie normalna predkosc? Baze to ty chyba latami zbierasz.

Inne proxy ktore do tej pory mialem byly wolniejsze, ale nie o 80 razy. 3-5 razy wolniej rozumiem.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 urli na minutę przy stosowaniu proxy to IMHO ani wolno, ani szybko. Zależy też ile ustawiasz połączeń, jakie masz łącze itp. Oczywiście mówie o komentowaniu (fast poster). Do harvestu polecam proxy z proxymarket.pl

Edytowane przez Buzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się pochwal jeszcze jak szybko dostajesz bana w google

o czym wy w ogóle gadacie, to są proxy po pastowanie wyłącznie

u mnie chodzi w sumie 30 scrapeboxow postujacych na 10 tych proxy, 40 wątków i wszytko jest OK

Ja mowilem o harvestowaniu, nie postowaniu.

z całym szacunkiem ale odsyłam ciebie do podstaw użytkowania scrapeboxa https://www.forum.opt...acego-spamera/. Harwestuje się najlepiej przy pomocy proxy z proxymarket ( jelsi kupne), jesli sam zbierasz to dobry passer i czeker proxy. Ja harwestuje paczkami ok 2000 proxy PUBLICZNYCH ( wcześniej zbierane i testowane)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ktoś pochwalic czy wykonał blasta w slow poster większego niz na 1000 blogów? I jaką ma wersję przeglądarki ie w systemie? Nie wiem max, arve albo inni scrapebox wyjadacze, bo juz nie wiem czy to tylko u mnie tak działa, czy po prostu slow poster tak ma, że się wysypuje po czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wywalenia się slowposter ma do przeglądarki? bo na pewno nie w tym problem. Na wszystkich maszynach IE zaktualizowane do najnowszej wersji. To że SP dziala przez IE to na wszystkich serwerach i tam masz update IE porobione. Chyba nie tu pies pogrzebany u ciebie

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności