Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

ale Tobie Max chyba nie muszę tego mówić

oczywiście że nie, ale do wyszukiwania podanego ciągu na stronie o wiele lepiej się sprawuje soft MIona, o to mi chodziło

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. Kwestia proxy. Zastanawiam się jeśli chodzi o skuteczność dodawania, to gdy z listy około 10 tys. linków od producenta softu wyselekcjonowałem około 10 proxy to wówczas skuteczność dodawania miałem na poziomie +50% ! Do czego zmierzam ? Czy zakup 10 proxy da mi choć 50% skuteczności ?

2. Łamanie captcha. Druga sprawa jak się mają wasze doświadczenia z captcha - czy jest duży wzrost w % publikacji po skorzystaniu z jakiejś usługi łamania captcha ?

3. Ostatnie pytanie. Po Harvestowaniu wyskakują mi słowa kluczowe, które mają zrąbane polskie znaki diaktryczne a poza tym wogóle nie rozumiem o co w tym chodzi. Niektóre słowa są "nieukończone" (na czerwono) a niektóre "ukończone" na zielono. Co to znaczy, że są "ukończone" "zrobione" ?1

Edytowane przez spookypld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są zielone, to znaczy, że zostały użyte, a gdy są czerwone, to eksportujesz ponownie do keyword list i harvestujesz, aż do zielonego ;) W reszcie się nie wypowiem.

#edit: @MaxPan jaki soft Miona? Muszę chyba coś od niego wkońcu kupić, bo nie mam ze stajni Miona nic :(

Edytowane przez Osiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Miona zobaczymy co odpisze ;) Pewnie się skuszę.

Żeby nie było OT

2. Łamanie captcha. Druga sprawa jak się mają wasze doświadczenia z captcha - czy jest duży wzrost w % publikacji po skorzystaniu z jakiejś usługi łamania captcha ?

Jeżeli masz listy, pod które przygotujesz paczkę "porządnych" komentarzy tak, żeby przeszły moderację, to tak success rate wzrośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie też w scrapeboxie przy postowaniu slow na prywatnych proxy prośby o uwierzytelnienie - scrapebox nie trzyma tych danych o proxy? Przy fast posterze i wszystkich innych operacjach nie musze dodatkowo podawać loginu i hasła do proxy.

Ktoś miał z Was podobnie -bo wiąże mi się to dodatkowo z problemem tego typu, że scrapebox wysypuje się gdy postuje w trybie slow poster, we wszystkich innych trybach sie nie wysypuje i nie woła o uwierzytelnianie proxy - jak sobie z tym pradzić? W IE zmieniałem juz ustawienia na standardowe, bo gdzies tak wyczytałem, ale dalej się sype - support scrapeboxa pisze, że to wina windowsa, ale widze że na forach też ludzie piszą o takim problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jakiś drastyczny spadek prędkości harvestowania. Niezależnie od keywords, prędkość w google jest ok 5urls /s. Proxy z proxymarket, w SB ustawienia nie były zmieniane od dawien dawna, sieć działa sprawnie - macie coś podobnego?

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności