Skocz do zawartości

Chowanie treści pod "Zobacz więcej" negatywne czy neutralne?


jaguar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie wzrosty były od razu pod odkryciu tekstu, ale testowałem to kilka miesięcy temu i od tego czasu nie ukrywam już w taki sposób tekstu. Może teraz po odkryciu tekstu trzeba nieco dłużej poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s_matysik na jakiej próbie to testowałeś? Jedna domena? Jak wiele tekstów odkryłeś? 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstaje pytanie: który z Was testował to na klientach?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakoś było oczywiste zawsze, że  robot google bierze pod uwagę to, co użytkownik widzi od razu po wejściu na stronę (bez klikania, bez scrollowania), im mniej akcji ze strony użytkownika, by dotrzeć do ważnej treści, tym lepiej. Jeśli to tylko możliwe stosuję i tekst rozwijany na górze nad produktami (w przypadku sklepu internetowego, zawsze coś tam na górze niech będzie) i tekst bez rozwijania na dole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zgred napisał:

Powstaje pytanie: który z Was testował to na klientach?

 

Mam na tyle dużo własnych serwisów z ruchem, że nie muszę robić testów na klientach, ale jeśli uznam, że to pomoże to u nich także wdrożę. Przynajmniej tam gdzie będzie to możliwe :D

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Aleksiejs napisał:

 

Mam na tyle dużo własnych serwisów z ruchem, że nie muszę robić testów na klientach, ale jeśli uznam, że to pomoże to u nich także wdrożę. Przynajmniej tam gdzie będzie to możliwe :D

To przetestuj - zobaczysz jak bardzo rozni się to od Twoich własnych testów :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred to wymaga długich bojów, mam pod sobą dwa serwisy z bardzo dużą ilością ukrytej treści, gdzie jest mała szansa na to, że będzie można je odkryć :( 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego potestuj na klientach - ja testuje namolnie i działa to mega bardzo różnie :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred  A co za różnica czy strony klientów, własne serwisy czy afiliacja? Żadna.

 

Na klientach testowałem schowany tekst i nie działa. A na klientach gdzie tekst odkryłem to były wzrosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2019 o 17:55, s_matysik napisał:

@zgred  A co za różnica czy strony klientów, własne serwisy czy afiliacja? Żadna.

 

Na klientach testowałem schowany tekst i nie działa. A na klientach gdzie tekst odkryłem to były wzrosty.

Spora różnica. Ale tak jak napisałem - to różnie działa. Ale ostatnie Twe zdanie potwierdza słuszność tezy z pierwszego posta ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred zgadzam się, że pewne rzeczy raz mogą działać, a raz nie, ale jaka to różnica czy własna strona czy klienta?

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowanie treści o którym Pan wspomina nie może negatywnie wpłynąć na widoczność witryny. Może jej pomóc. Schowana treść może powodować, że nie będzie ona brana pod uwagę do rankingu. Polecamy przeanalizować jak chowa treść konkurencja lub największe serwisy.

Jeżeli chodzi o sposoby wdrożenia to jest ich sporo i niestety nie wszystkie wpłyną pozytywnie.

pozycjonowanie-stron.png

Pozycjonowanie stron internetowych - https://www.eactive.pl/pozycjonowanie-stron/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności