Jump to content

Recommended Posts

Przepraszam, fałszywy alarm. Dodawałem stronę bez www w adresie (a w systemie jest z www).

Przy okazji wyłapałem, że na tej stronie miałem wykomentowane przekierowanie w htaccess i stąd pomyłka, bo mnie nie przekierowało.

• 1 month later...
  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wyżej to oczywiście żarcik, choć kto wie, może kiedyś do tego dojdzie       Ogólnie jesteśmy coraz bliżej przeinstalowania całości, przejścia na php 7, ale jest jeszcze kilka spraw do z

W edycji minimalny rank wstawia się 20.

Witam,   chciałbym dodać stronę do systemu linktak. Jednakże przy próbie dodania otrzymuję komunikat o treści:   Wykryte zostały następujące błędy: Błąd połączenia ze skryptem linkt

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

problem z uwalnianiem punktów

Wywaliłem wczoraj rano w systemie 3 strony i powinno mi się uwolnić 10k punktów - niestety do tej pory nic - to jakaś zwiecha czy skutki migracji i pożaru?

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Opcja Unikalne domeny na podstronie Zaznaczenie opcji sprawi, że linki nie będą przydzielane na podstronach, na których jest już link do takiej domeny

Mam w ramach grupy 3271 dwa linki 54761 i 54763 w tej samej domenie i widzę po przejrzeniu eksportu do CSV że zostały przydzielone na tą samą podstronę.

Błąd czy źle rozumiem Unikalne domeny na podstronie?

Eksport linków pokazuje również pustą kolumnę Koszt

• Like 1

Faktycznie zakręcone wyjaśnienie tej opcji jest i trzeba kilka razy przeczytać. Zaznaczenie opcji powinno nie dopuścić do opublikowania na konkretnej podstronie więcej niż jednego linka do danej domeny. Albo jest gdzieś błąd, albo opcja została założona po opublikowaniu linków? 

Dzięki za info o kosztach w eksporcie, naprawione :)

13 minut temu, okazwłoka napisał:

opcja została założona po opublikowaniu linków? 

nie, najpierw dodałem wszystkie linki do systemu a dopiero potem otrzymałem transfer punktów i zaczęły się przydzielać

edytowałem je, ale to było jeszcze przed przyłożeniem punktów

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy