Skocz do zawartości

Błędy


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się musiało sypnąć bo widzę nagle po 2-3 identyczne przydzielenia jednego linku a wcześniej przydzielenia były unikalne wręcz niezawodnie.

  • Like 1

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś jest na rzeczy, w jednej grupie mam znacznie więcej przydzieleń niż powinno być, w innej wcale a jeszcze inna jest całkiem pusta bez w ogóle wprowadzonego linku. Albo był jakiś niekompletny rollback albo coś się grubo sypnęło.

  • Like 1

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalizowałem bazy przez weekend i dzisiaj do południa :) 

Na szczęście to nie wynik mojej optymalizacji, a buga mysql związanego z  łączeniem indeksów (index_merge_intersection).

Na razie wyłączyłem to sprytne cudo i spróbuję włączyć po migracji na nowy system za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy bohater nosi pelerynę czy jakoś tak ;) Na moim koncie mam jeszcze anomalię w postaci punktów na minusie i nieprzeliczonych poprawnie przydzieleń na liście grup ale z tego co pamiętam ten stan nie synchronizuje się na żywo także po prostu muszę poczekać (a usuwałem trochę linków ostatnio i to dlatego zapewne).

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna to sprawa z tym rank 20. Przeszperałem cały kod i nie widzę nigdzie możliwości, żeby tam się wstawiło coś więcej niż 10 :) Choć wczoraj też w mysql select * from linki where uzytkownik=:id dawał dobre wyniki, select * from linki where grupa=:grupa dawał dobre wyniki, ale już select * from linki where uzytkownik=:id and grupa=:grupa świrował totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności