Sign in to follow this  
Funio

linki widmo

Recommended Posts

Witam,

Od kilku dni w kilku przypadkach mam sytuację, że linki wyparowały, system pokazuje że są. Na szczęście punktów zużytych 0. Dlaczego tak się dzieje? Zaznaczam, że punkty zawsze były na plusie więc nie tu problem.

image.thumb.png.6b383063244fd518e90502a1e0dd8343.png

Faktycznie tak jest jak się kliknie najpierw we "Wszystkie grupy", a potem na linki (przy czym jeżeli wejdzie się na kolejną stronę i wróci na pierwszą to już pokazuje). Przy wejściu na konkretną grupę albo bez grupy jest ok.

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

Nie wiem co to jest " opcją trzymania kryteriów linków".

wszystkie punkty mam od jednej osoby i zawsze w nadmiarze.

jeżeli chodzi, o kryterium usunięcia jeżeli strona nie spełnia warunków to i owszem tego używam - ale nie 40 linków jednego dnia przecież ?

U mnie właśnie przydarzyła się podobna sytuacja. Linki wyparowały z dnia na dzień, a punkty były ważne jeszcze 10 dni. Klikam wszystko, co się da w panelu, ale nigdzie ich nie znajduję. O co chodzi?

Heh. Okazało się, że mam 2 konta w serwisie i przeglądarka zalogowała mnie do tego starego automatycznie, na którym nigdy nie było linków. Przepraszam. Nie było tematu

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.