Funio

Forumowicze
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Excellent

About Funio

 • Birthday 01/29/1977

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  warszawa

Contact Methods

 • Skype
  seofuture.pl

Recent Profile Visitors

1,672 profile views
 1. Funio

  linki widmo

  Nie wiem co to jest " opcją trzymania kryteriów linków". wszystkie punkty mam od jednej osoby i zawsze w nadmiarze. jeżeli chodzi, o kryterium usunięcia jeżeli strona nie spełnia warunków to i owszem tego używam - ale nie 40 linków jednego dnia przecież ?
 2. Funio

  linki widmo

  nikt nie potrafi odpowiedzieć ? sytuacja mi się powtarza
 3. Witam, Od kilku dni w kilku przypadkach mam sytuację, że linki wyparowały, system pokazuje że są. Na szczęście punktów zużytych 0. Dlaczego tak się dzieje? Zaznaczam, że punkty zawsze były na plusie więc nie tu problem.
 4. Lokalni Przewodnicy już nic od googla nie dostają z wyjątkiem odznak
 5. Funio

  [Friko] Lista 1000 expirek z linkami z wiki

  Przepraszamy, ale wystąpił mały problem. Strona którą próbujesz otworzyć, nie jest dostępna dla twojego konta. Kod błędu: 2C171/1
 6. Funio

  ZenBLOG

  Mam pytanie o VPS. Ostatnie 2 lata korzystałem z mintshosta i byłem zadowolony jednak od 2 tygodni mam straszne problemy - zawiesza sie i wywala na zenku. Jakiego sensownego VPSa bysie polecili na 5 wątków?
 7. Funio

  Nowa oferta serwerów od AstroVM

  już chciałem skorzystać, ale chciałem dopytac o szczegóły - wchodzę w kontakt a tam: Not Found The requested URL /contact.html was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 8. Trochę śmieszne jest określanie ilości BL na podstawie ahrefsa lub majestica - niech wszyscy pokażą GSC ...
 9. Do 5 wątków to Ci w zupełności wystarczy -> https://mintshost.pl/vps-windows/ 150 zł brutto za kwartał. Mój tam chodzi od dawna i żadnych awarii.
 10. kiedy pouzupełniacie pakity do 50 linków? w chwil;i obecnej, w 6 pakietach mam tylko 243 profile a "powinno" być 300
 11. Funio

  ZenBLOG

  @up - które pakiety pl mają najwyższa skutecznośc ?
 12. Funio

  ZenBLOG

  Jak u was ze skutecznością zenbloga? U mnie z 4 pakietów 1,2 9,10) czyli teoretycznie z 200 linków nie da się wyciągnąć więcej niż 50 - 60 i to w 5-6 przebiegach Czy tylko ja mam taki problem ?
 13. ja dzisiaj pusciłem zlecenia na ponad 100 tekstów zaraz puszczam kolejne
 14. Witam Mam klienta, który sobie wymyślił że będzie miał strone z 5 wersjami językowymi i do każdej chce podpiąć inna domene z końcówka adekwatna do kraju. Wszystko ma być w obrębie jednej instalki - nie dublujemy wordpressów. Jest jakiś plugin który to ogarnie ? Jak to się potem będzie miało do pozycjonowania na poszczególne domeny? Google nie potraktuje tego jako jeden serwis?
 15. jeżeli długie słowa to więcej % a jak krótkie to mniej. Jaką masz średnią długość słów w tekście?