BaS

Forumowicze
 • Zawartość

  473
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

O BaS

 • Urodziny 11.05.1988

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2967 wyświetleń profilu
 1. BaS

  linki widmo

  Faktycznie tak jest jak się kliknie najpierw we "Wszystkie grupy", a potem na linki (przy czym jeżeli wejdzie się na kolejną stronę i wróci na pierwszą to już pokazuje). Przy wejściu na konkretną grupę albo bez grupy jest ok.
 2. To jest o tyle dobre, że jak jeszcze data poprzedniego cache łapie się to, żeby nie odrzucać strony, to taka strona dalej daje punkty, mimo że nie znalazło cache. Ale zgadzam się, to jest bardziej okrętka niż rozwiązanie, u mnie też te 404 stanowią coraz większy problem. Dlatego zastanawiałem się, czy Okazwłoka właśnie to miał na myśli, czy to co zasugerowałem, czy może jeszcze coś innego.
 3. Podpinam się do pytania Dralik - czy chodzi o to, że jeżeli będzie 404 to po prostu zostawia datę z poprzedniego sprawdzenia cache? "Najlepiej nie podejmować żadn ych działań i nie dodawać stron do GSC w celu przeindeksowania." - to by sugerowało, że system sam próbuje indeksować takie strony:) czyli coś co proponowałem jakiś czas temu do dodania jako płatną opcję. Zacytuję sam siebie "96385 - dodałem 10.06, do tej pory czeka na skanowanie parametrów " - już sprawdziło, jak i kilka innych które ostatnio dodałem, a po pierwszym sprawdzeniu nie były jeszcze w Google, ale pozostał status "Oczekuje na skanowanie parametrów", zamiast trafić do moderacji. Przy okazji zauważyłem, że system niepotrzebnie sprawdza podstrony, które zostały odrzucone w moderacji, np. 96005. I dzięki za dodanie "Sprawdź cache Google", bardzo ułatwi mi to sprawdzanie stron.
 4. Widzę, że już zakładka do sprzedaży stron jest dostępna, fajnie - teraz tylko czekać na pierwsze ogłoszenia:) Pytanie - "Koszt przeniesienia jednej strony na innego użytkownika: 10% miesięcznej wartości punktów (minimum 5 kredytów)." - w jaki sposób będzie wyliczana wartość punktów? Przy okazji - niektóre podstrony u mnie nie trafiają do sprawdzania w Google: 96385 - dodałem 10.06, do tej pory czeka na skanowanie parametrów 70841 - odrzucona przez stary cache, mimo że ostatni raz został sprawdzony w kwietniu, a cache jest aktualny, z 7.06 Byłaby możliwość dodać przycisk na sprawdzenie cache, taki jak "Sprawdź indeks Google"? Sprawdzam często po kilka, kilkanaście stron i kliknięcie stąd jest dla mnie dość wygodne, a wtedy nie musiałbym sobie zamieniać info na cache. I czy by można dodać jakiś znacznik przy podstronach, dla których jest widoczna data cache z poprzedniego sprawdzenia, bo ostatnie dostało 404?
 5. @Herkules mylisz się, wystarczy raz honorowo oddać krew, aby otrzymać tytuł Honorowego Dawcy Krwi. Jedynie kolejne odznaki Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi wymagają oddania X litrów. O czymś takim jak "dodatkowo trzeba płacić składki za darmowe oddawanie krwi i promować krwiodawstwo" to pierwsze słyszę. A dawcy mają różne przywileje - choćby możliwość odliczenia oddanej krwi od dochodu.
 6. No właśnie nie wygląda ok, bo z tego powodu mi niektóre podstrony odrzuca Np. 68351, sprawdzona 2.06, jak sprawdzam teraz to cache jest z 1.06, a w systemie data cache to 22.02. Może zwracało wtedy 404, nie wiem, ale jak poprzedni post pisałem to duża część odrzuconych przez stary cache miała go z czerwca/maja. Teraz jak sprawdzam odrzucone to jest akurat więcej 404.
 7. Coś chyba źle działa sprawdzanie cache. Pokazuje mi na wielu podstronach, że dziś rano został sprawdzony, ale datę cache pokazuje starą, mimo że w Google jest np. sprzed kilku dni. Przykładowe id 41003 , 55354.
 8. W temacie cache - albo coś źle sprawdza, albo Google wariuje. Mam np. podstronę 55465 odrzuconą przez brak cache, dla której ostatnie sprawdzenie pokazuje 24.05.2018 05:00, ale sprawdzając adres przez "cache:" jest stan z 18.05.2018 12:06:08.
 9. BaS

  narzędzie do monitorowania pozycji

  Ja korzystam m.in. ze spideric.com, 50 fraz jest za 10 zł (brutto).
 10. Aaa, to przez wrócenie cache miałeś na myśli odnotowanie tego w linktak, a nie samo to że cache jest już świeży, to teraz rozumiem dlaczego tyle to trwało. Zrozumiałem, że strony odrzucone przez stary cache są sprawdzane raz na dobę. Dzięki!
 11. Cache został odświeżony 10.04, a w linktak pokazuje ostatnie sprawdzenie "Data: 09.04.2018 11:30." Podstrona 49759.
 12. Od czasu dodania daty aktualizacji ranku nie aktualizuje mi ilości punktów. Dodatkowo wszędzie pokazuje datę 01-01-1970 (mimo, że kilka stron zmieniło rank).
 13. Zapraszam do zakupu linków w 8 różnych serwisach. Wszystkie strony znajdują się na domenach PL, posiadają zróżnicowane parametry Trust Flow (10 - 31), Citation Flow (25- 32) oraz tematykę. Na każdej podstronie umieszczam 1 lub 2 linki (Ty wybierasz ilość). Linki zostaną umieszczone na początku, w treści lub na końcu wpisów (różnicuję umiejscowienie na poszczególnych stronach). Możliwość dodania zarówno linków w postaci adresu URL, jak i z anchorem. Tematyka serwisów to m.in. turystyka, biznes, finanse, zdrowie. Jeżeli chcesz przed zamówieniem otrzymać adresy stron, na których zostaną umieszczone linki, napisz do mnie na podany niżej e-mail. Ofertę szczególnie kieruję do osób, które chcą uzyskać stałe linki do swoich stron i zróżnicować profil linków. Usługę zamówisz na stronie: https://dzotczi.pl/seo/linki-na-podstronach-8-domen-88 Dostępne formy płatności: · Karty płatnicze · Płatności online · BLIK · przelew tradycyjny Cena brutto: 34,90 zł. Jeżeli usługa nie spełni Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni (7 dni w przypadku zakupu na firmę). Na zakup wystawiam fakturę VAT. Kontakt: bartek@micorazon.pl Dane firmy: Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254
 14. Czy podstrony, które zostały odrzucone z powodu starego cache są po jakimś czasie znowu sprawdzane? Mam taką jedną - id 49759, na początku kwietnia została odrzucona, 10.04 jest już świeży cache, ale status się nie zmienił i jest za nią 0 pkt (mimo, że linki cały czas się wyświetlają).
 15. BaS

  Sklep internetowy do oceny

  Samo pierwsze wrażenie ok. Wyrzuciłbym z menu "strona główna", a zamiast tego dał odnośnik do dostawy (tzn. trochę dalej, np. między bestsellery a kontakt). http://www.forhim.pl/blog/ - Error establishing a database connection