BaS

Forumowicze
 • Zawartość

  466
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

O BaS

 • Urodziny 11.05.1988

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

2792 wyświetleń profilu
 1. BaS

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  W temacie cache - albo coś źle sprawdza, albo Google wariuje. Mam np. podstronę 55465 odrzuconą przez brak cache, dla której ostatnie sprawdzenie pokazuje 24.05.2018 05:00, ale sprawdzając adres przez "cache:" jest stan z 18.05.2018 12:06:08.
 2. BaS

  narzędzie do monitorowania pozycji

  Ja korzystam m.in. ze spideric.com, 50 fraz jest za 10 zł (brutto).
 3. BaS

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Aaa, to przez wrócenie cache miałeś na myśli odnotowanie tego w linktak, a nie samo to że cache jest już świeży, to teraz rozumiem dlaczego tyle to trwało. Zrozumiałem, że strony odrzucone przez stary cache są sprawdzane raz na dobę. Dzięki!
 4. BaS

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Cache został odświeżony 10.04, a w linktak pokazuje ostatnie sprawdzenie "Data: 09.04.2018 11:30." Podstrona 49759.
 5. BaS

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Od czasu dodania daty aktualizacji ranku nie aktualizuje mi ilości punktów. Dodatkowo wszędzie pokazuje datę 01-01-1970 (mimo, że kilka stron zmieniło rank).
 6. Zapraszam do zakupu linków w 8 różnych serwisach. Wszystkie strony znajdują się na domenach PL, posiadają zróżnicowane parametry Trust Flow (10 - 31), Citation Flow (25- 32) oraz tematykę. Na każdej podstronie umieszczam 1 lub 2 linki (Ty wybierasz ilość). Linki zostaną umieszczone na początku, w treści lub na końcu wpisów (różnicuję umiejscowienie na poszczególnych stronach). Możliwość dodania zarówno linków w postaci adresu URL, jak i z anchorem. Tematyka serwisów to m.in. turystyka, biznes, finanse, zdrowie. Jeżeli chcesz przed zamówieniem otrzymać adresy stron, na których zostaną umieszczone linki, napisz do mnie na podany niżej e-mail. Ofertę szczególnie kieruję do osób, które chcą uzyskać stałe linki do swoich stron i zróżnicować profil linków. Usługę zamówisz na stronie: https://dzotczi.pl/seo/linki-na-podstronach-8-domen-88 Dostępne formy płatności: · Karty płatnicze · Płatności online · BLIK · przelew tradycyjny Cena brutto: 34,90 zł. Jeżeli usługa nie spełni Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni (7 dni w przypadku zakupu na firmę). Na zakup wystawiam fakturę VAT. Kontakt: bartek@micorazon.pl Dane firmy: Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254
 7. BaS

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czy podstrony, które zostały odrzucone z powodu starego cache są po jakimś czasie znowu sprawdzane? Mam taką jedną - id 49759, na początku kwietnia została odrzucona, 10.04 jest już świeży cache, ale status się nie zmienił i jest za nią 0 pkt (mimo, że linki cały czas się wyświetlają).
 8. BaS

  Sklep internetowy do oceny

  Samo pierwsze wrażenie ok. Wyrzuciłbym z menu "strona główna", a zamiast tego dał odnośnik do dostawy (tzn. trochę dalej, np. między bestsellery a kontakt). http://www.forhim.pl/blog/ - Error establishing a database connection
 9. BaS

  HTTPS a subdomena

  Ja akurat dziś (właściwie wczoraj) robiłem podobny myk, tzn. przekierowałem subdomenę blog na podstronę /blog. Po https była tylko domena główna, subdomena z blogiem nie. Zadziałało, jak zrobiłem w takiej kolejności: 1. zmiana adresów w panelu wordpressa 2. zmiana w .htaccess (dodanie wpisu nr 2) Początkowo też nie wszystko mi działało jak powinno, przy czym inaczej się zachowywało jak wchodziłem bezpośrednio na stary adres i jak przechodziłem z Google. Ale w końcu wszystko zadziałało jak powinno i przekierowuje z wersji http i https.
 10. BaS

  HTTPS a subdomena

  Właściwa zawartość jest pod https://mojastrona.pl czy https://mojastrona.pl/blog ? Powinien zadziałać odpowiednio wpis 1 lub 2 do pliku .htaccess, żeby przekierować również z wersji https: 1. Options +FollowSymLinks RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP_HOST} blog\.mojastrona\.pl$ RewriteRule ^(.*)$ https://mojastrona.pl/$1 [R=301,L] 2. Options +FollowSymLinks RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP_HOST} blog\.mojastrona\.pl$ RewriteRule ^(.*)$ https://mojastrona.pl/blog/$1 [R=301,L]
 11. Dodam 8-16 linków na podstronach różnych, własnych serwisów. Wszystkie strony znajdują się na domenach PL, posiadają zróżnicowane parametry Trust Flow (9 - 35), Citation Flow (22 - 36) oraz tematykę. Na każdej podstronie umieszczam 1 lub 2 linki (Ty wybierasz ilość). Linki zostaną umieszczone na początku, w treści lub na końcu wpisów (różnicuję umiejscowienie na poszczególnych stronach). Możliwość dodania zarówno linków w postaci adresu URL, jak i z anchorem. Tematyka serwisów to m.in. turystyka, biznes, finanse, zdrowie. Ofertę szczególnie kieruję do osób, które chcą uzyskać stałe linki do swoich stron i zróżnicować profil linków. Usługę zamówisz na stronie: https://dzotczi.pl/seo/linki-na-podstronach-8-domen-88 Dostępne formy płatności: · Karty płatnicze · Płatności online · BLIK · przelew tradycyjny Do jutra (8.04.2018 r.) do końca dnia cena wynosi 19,90 zł zamiast 29,90 zł. Jeżeli usługa nie spełni Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni (7 dni w przypadku zakupu na firmę). Na zakup wystawiam fakturę VAT. Kontakt: bartek@micorazon.pl Dane firmy: Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254
 12. A to fakt, trochę zasobów pobiera, na jednym tanim hostingu strona mi zwracała co chwilę błąd jak miałem ją włączoną:) Nie jestem teraz pewien, ale chyba i tak trzeba mieć jakiś moduł statystyk, który będzie zliczał odwiedziny, bo wordpress sam z siebie chyba tego nie robi. Może się mylę, ale teraz nie mogę sprawdzić.
 13. "mnie interesuje dodatkowa kolumna z ilością wyświetleń wpisów na liście wszystkich wpisów" - ta wtyczka m.in. dokładnie to robi, dodaje na liście wpisów nową kolumnę z ilością wyświetleń każdego wpisu
 14. Ja korzystam z wtyczki WP Statistics. Na kokpicie można dodać wyświetlić "Najlepsza 10 stron", a po wejściu na zakładkę z wpisami jest widoczna ilość wejść na każdy artykuł.
 15. Chyba chodzi o to, że można sprawdzać z http(s):// lub bez. Teraz sprawdza tylko "z". Jakiś czas temu była mowa o tym, że zostanie wprowadzona możliwość sprawdzania bez tego, ale póki co nie widać, żeby było wdrożone.