Skocz do zawartości

Przydzielanie linków w systemie


studioczystosci

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Linktak dodaje tylko na zindeksowanych stronach, dodatkowo i linki do 60 dni muszą się zindeksować (musi być widoczne w cache).

 

A czy reklamodawcy indeksują swoje linki? Wątpię.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy dałoby radę ustawić, by przelew wychodzący można było przedłużyć mając min. np. -999 punktów (czyli punkt mniej niż transfer minimalny, o ile taki istnieje)?
Mam ustawiony nadmiar linków w stosunku do punktów, które mam na koncie, a system sam sobie reguluje przydzielanie (i usuwanie). I to działa dobrze. Ale też to powoduje, że zawsze jestem na lekkim minusie i jak chcę przedłużyć transfer wychodzący to muszę usuwać kilka swoich linków (by odzyskać te kilkaset punktów). A prawdopodobnie te usunięte linki po przedłużeniu transferu znowu są przydzielane (możliwe, nawet że w te same miejsca, bo mają ograniczone kryteria).
Taka mała niedogodność, ale już kilka razy mi się przytrafiła.

 

No chyba, że system nie przydzieli linku, gdy kosztuje on np. 200 punktów, a ja mam tylko 100 pkt, a minus wynika tylko z tego, że wyparowało mi kilka punktów, bo np. ktoś usunął linki w mojej strony?

To wówczas może jakiś bufor, powiedzmy 1000 punktów, który działałby jak dotychczasowe 0 punktów, i system by wokół tych 1000 pkt oscylował (a nie wokół 0 jak teraz).

Nie wiem, możliwe że to tylko dla mnie jest ta niedogodność i nie ma sensu zwracać na to uwagę.

Edytowane przez ttah
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rzecz, dałem możliwość przedłużenia transferu gdy ma się do 2k na minusie. 

Ale muszę to przetestować czy zadziała, bo to taka zmiana na szybko.

Edytowane przez okazwłoka
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa. Miałem -79 punktów i nie mogłem przedłużyć transferu na inne konto. Ale co gorsza, zwróciło mi za usunięte linki do niemal 500 na plusie, a ja nadal mam informację, że nie mogę przedłużyć, bo nie mam punktów.
Nie wiem, może muszę dłużej poczekać, aż się coś tam przemieli w systemie (ostatnio jak tylko byłem nad kreską modyfikowanie transferu działało), czy od razu wolne punkty zostały zarezerwowane na nowe linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę później: całkiem możliwe, że jak tylko odzyskałem punkty, to system mi je od razu zdjął i zablokował na nowe, natychmiastowo uzupełnione przydzielenia (bo po usunięciu linków miałem na to punkty).

W dalszej kolejności pousuwałem linków by mieć ponad 2k punktów, ale po kolejnym odświeżeniu mam na koncie -1 punkt, a w linkach nowe, które są w kolejce do opublikowania.
Czyli wychodzi na to, by wyjść na plus, musiałbym tak zmienić linki, które mają drenować moje wszystkie wolne punkty tak, by tego nie robiły (albo się wstrzelić dokładnie w okienko nim system zacznie to robić, ale po czasach przydzieleń, które są w tej samej sekundzie, wydaje się to mało realne).

Tak właśnie podejrzewałem, stąd propozycja wyżej, bym moje 0 punktów (będące granicą przy której system przestanie przydzielać linki) mógł ustawić sobie na 1000 punktów (poniżej których system zejdzie tylko tyle, ile teraz schodzi poniżej zera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności