Jump to content

Przydzielanie linków w systemie

studioczystosci

Recommended Posts

• 2 months later...

Przepraszam nie wiem czy dobrze kieruje pytanie - korzystam z Linktak kilka tygodni. Powiedzcie jak to zrobić: mam okreslona ilosc punktów (linków) juz przydzielona (wykorzystanie w 100% punkty) - ale jak sie okazało nawaliłem za dużo fraz i linki sie tak rozlozyly na grupie ze praktycznie nie osiagnalem topów na jakie liczyłem (zbyt rozdrobniłem frazy, punkty sie rozlozyly - i cos drneglo ale chce jednak teraz skupic sie na kilku frazach). Co lepiej teraz zrobic:  czy np skasowac jakas fraze i wtedy punkty wroca na reszte grupy ? Czy wyedytowac dana fraze i zmienic ja na inna ? I czy w ogole da sie zrobic tak czy tak ? Nie chce juz zmieniac budzetu ktory poszedł na ta kampanie..... wiec chcialby pooperowac w ramach tego co juz tu mam niz dorzucac budzetu.

Frazy możesz zmienić w obrębie projektu, po prostu wyedytuj na mniejsza ilość fraz i zaznacz podmianę już przydzielonych. Gdybyś miał z tym problem pisz przez komunikator na usera admin lub tu na PW. 

BLACK FRIDAY 2021 JUŻ JEST!

Nasze oferty BLACK FRIDAY dostępne na https://www.i4a.pl/blackfriday

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy