Skocz do zawartości

Co się stało z AdSense? RPM 0.21 zł?


frogilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Dawno nie korzystałem z AdSense. Od niedawna mam stronę która ma ok 5 tyś unikalnych wejść dziennie.

Na stronie kilka reklam i linków responsywnych z AdSense.

I co to się stało że dzienne podsumowanie wygląda tak jak na załączniku:

Obrazek

3 zł za 17 tyś wyświetleń?

Czy to możliwe? Czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć serwis z ogromnym ruchem, ale nikt ze szklanej kuli nic nie wywróży. Zarobki ogółem spadają od dawna, ale u Ciebie będzie pewnie problem z odpowiednią optymalizacją reklam.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego serwisy wyswietlaja reklamy prawie darmo i G. sie cieszy bo ma ruch za darmo. Po co sobie zasmiecac serwisy tym syffem skoro na miske ryzu nie idzie zarobic. Dzis adsense to juz prawie jak adkontekst  w porownaniu do tego co było kiedyś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frogilla wszystko zależy przede wszystkim od grupy docelowej oraz tematyki witryny. Ja tam nie narzekam są nisze bardzo dobrze płatne ;-)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2018 o 11:53, jimmi napisał:

tak na prawdę to teraz AdSense jest dodatkiem, który urozmaica stronę, a nie głównym źródłem dochodu

 

głupszego komentarza dawno nie czytałem. "urozmaica stronę"? znam osoby, które utrzymują się wyłącznie z AdSense/ADX, to że dla kogoś kto ma 50 osób dziennie jest dodatkiem nie znaczy, że nie można z tego żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestesmy w Polsce? wiec zapewne jest mowa o polskim adsensie...

 

Ja tez glupszych komentarzy nie slyszalem dawno.. co z tego ze sie utrzymuja? Ja tez sie utrzymuje i nie mowie ze nie....

Dziś po prostu widzę że Adsense to coraz wieksze badziewie i szukam innych metod monetyzacji. A kiedys sie tym nie musialem martwic... bo Adsense mi starczal...  Mowię to co jest dziś a np. 5 lat temu to jest inna rzeczywistosc... Nie masz po prostu odniesienia do przeszłości i nie wie ile i jakim kosztem można było wyciągać z adsensa kilka lat temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam że zarobki z adsense spadają w dół, jestem w nim od ponad 10 lat i na początku historii z adsense jak na tamte czasy były fajne zarobki, teraz to są faktycznie groszowe sprawy, ale to że jesteśmy w Polsce nie sprawia że nie możesz tworzyć stron anglojęzycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności