Skocz do zawartości

Google zmienia nazwy firm ?


bkartol

Rekomendowane odpowiedzi

mi z kodu pocztowego 76-200 zrobili samo 200 , a na zgłoszenie poprawki wisi tylko "oczekuje na weryfikację" ... już ze 2 miesiące

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dralik raczej nie... ale chyba G. czyta PiO, bo jakąś godzinę temu przyszła wiadomość, że wpis został zaktualizowany... i teraz kod jest dobrze, ale zamiast miasta jest wpisana dwa razy ulica... poszło zgłoszenie aktualizacyjne znowu... i zanim napisałem tego posta - poprawili - w ciągu 3 minut... potrafią zadziwić!

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkaszka Słowa kluczowe mam w nazwie w cedig-u, ale to gogole.maps łyknęło bez problemu, tylko z adresem jakoś kulawo szło...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku przypadkach miałem zmiany w godzinach otwarcia firm. Google ma tyle danych, że samo może kreować wpisy w mapach. ;)

 Jest możliwość zgłoszenia zmian nawet jak wpis do Ciebie nie należy. Może to robić także konkurencja.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności