Dralik

Forumowicze
 • Content Count

  859
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dralik last won the day on January 31

Dralik had the most liked content!

Community Reputation

130 Excellent

About Dralik

 • Birthday 06/12/2010

Contact Methods

 • Website URL
  http://dralik.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,198 profile views
 1. Dralik

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  To ja jako ciekawostkę powiem, że wszystkie strony robione linktak do góry, te które robione innymi metodami w dół, sam jestem trochę w szoku
 2. Sprzedam/ Wynajmę punkty w Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref). Wolnych punktów: 150k Cena zależna od wielkości zamówienia. Na punkty wystawiam FV Zamówienia/kontakt: biuro@dralik.pl Dane firmy SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49
 3. Dralik

  Linuxpl hakuje umysły

  @up ja to widzę, że z dniem podniesienia cen tam ciągle coś pada.
 4. Dralik

  Błędy

  Dlaczego płacę za linki w przypadku gdy domena nie została odnowiona ? Od razu dodam, że mimo zaznaczonej opcji "Unikalne domeny w obrębie grupy" nie ma unikalności.
 5. Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Atrakcyjna cena Aktualnie mam wolne 400k Wystawiam fakturę VAT! Wynajmując powyżej 300k 6 zł brutto za 1k. Kontakt: biuro@dralik.pl lub PW SEOklik Przemysław Śliwiński ul. Czereśniowa 27 62-302 Węgierki
 6. Dralik

  Błędy

  Od północy baza danych leży
 7. Dralik

  Błędy

  u mnie też coś świruje, użytych pkt raz 1k raz 10k raz 100k i tak w kółko Od wczoraj mam tak (wieczorem po północy jak usuwałem linki)
 8. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 11 zł netto 1000 pkt. Punkty wolne od 5 maja. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: biuro@dralik.pl lub PW Przy wynajęciu wszystkich pkt, atrakcyjny rabat ! SEOklik Przemysław Śliwiński Czereśniowa 27 62-302 Węgierki NIP: 789-173-53-49
 9. Dralik

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @up i to jest zdanie klucz: Wszystkie te parametry, o które ktoś tam wnioskuje wyżej powinny pojawić się tylko w art. sponsorowanych. SWL z definicji powinien opierać się na linkach, a nie na innych parametrach.
 10. nie rośnie bo w systemie jest wolnych 600k pkt a może i więcej.
 11. Dralik

  Błędy

  Coś się w systemie znowu wydarzyło, że z wczoraj na dzisiaj poleciało mi około 20k punktów ? (ostatnie spadki miały być 15 marca, a najbliższe 1 kwietnia.)
 12. Dralik

  Błędy

  Teraz jak wciskam symulacje to mam problem połączenia z bazą.
 13. Dralik

  Błędy

  To ja chyba jestem jakoś dziwnie poszkodowany od dawna. U siebie mam info, że mam x punktów, a w symulacji obecnie mam X+25840 pkt Coś w tym systemie chyba jest nie tak. E: Jeśli z czegoś konkretnego to wynika to proszę wytłumacz mi to na priv.
 14. Dralik

  Błędy

  czyli znowu mi pokazuje, że będę miał 12k więcej niż dotychczas. Ja naprawdę nie potrafię się w tych szacunkach połapać.