Dralik

Forumowicze
 • Zawartość

  850
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Dralik wygrał w ostatnim dniu 31 Styczeń

Dralik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

129 Excellent

O Dralik

 • Urodziny 12.06.2010

Contact Methods

 • Website URL
  http://dralik.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

4829 wyświetleń profilu
 1. Dralik

  Błędy

  Teraz jak wciskam symulacje to mam problem połączenia z bazą.
 2. Dralik

  Błędy

  To ja chyba jestem jakoś dziwnie poszkodowany od dawna. U siebie mam info, że mam x punktów, a w symulacji obecnie mam X+25840 pkt Coś w tym systemie chyba jest nie tak. E: Jeśli z czegoś konkretnego to wynika to proszę wytłumacz mi to na priv.
 3. Dralik

  Błędy

  czyli znowu mi pokazuje, że będę miał 12k więcej niż dotychczas. Ja naprawdę nie potrafię się w tych szacunkach połapać.
 4. Dralik

  Błędy

  Fajnie że praktycznie mam 10 dni na reanimację punktów. Znowu przez niedoskonałość systemu będę na minus z pkt ... Powiedz mi jakim cudem mam się przygotować na spadek pkt jak z tego rankingu jeszcze do dzisiaj miałem czas do połowy maja na przygotowanie domen / zdobycie punktów.
 5. Dralik

  Błędy

  Dlaczego symulacja punktacji, pokazuje mi, ze od 15 marca będę miał 13k punktów więcej niż mam obecnie ?
 6. Dralik

  Wycena pozycjonowania

  u mnie przy takim pytaniu, często klienci nie chcą podać budżetu, czego nigdy nie potrafię zrozumieć.
 7. Dralik

  Test pozycji w Google

  to seostation tam jest kilka fraz za free dla 1 strony
 8. chodzi mi o to, że np zakładam w programie "profil" którym następnie chce założyć konto na forum. Chciałbym w kolejnym adresie forum mieć do wyboru stworzenie nowego konta lub konto z już istniejących profili. Czyli jeśli stworzyłem profil Dralik z konkretną domeną, konkretnym hasłem, adres mailowym, adresem zamieszkania to żeby tego nie kopiować a po prostu przypisać do kilku adresów for. Mam nadzieje, że teraz bardziej zrozumiale.
 9. @SEO-Admin wystarczy, że program potrafiłby automatycznie założyć temat w wybranym dziale, a następnie automatycznie ze scenariusza dawałby odpowiedzi (w sumie to tak bardzo podobnie do zennoposter z tym, że już przygotowane szablony). Jeśli ma dawać ze scenariusza odpowiedzi to wystarczy, że automatycznie w wybranym wątku dawałby odpowiedzi w przedziałach czasowych itp itp wydaje mi się, że to musiałby być taki półautomat żeby to robić mądrze inaczej to będzie xrumer czyli walenie na pałę E: Brakuje mi 1 rzeczy. Zakładam sobie konto X w danym adresie, chciałbym żeby to konto było również założone na 10 innych adresach. Nie musiałbym wtedy w każdym adresie tworzyć nowego konta - identycznego, po prostu kopiowałbym je, ułatwiło by to pracę.
 10. @up zrób jakąś przedsprzedaż, kupiłbym i sobie już pracował i nie martwił się, że po 10 uruchomieniach utracę wszystko to co mam zapisane.
 11. fajny, tylko jak dla mnie wszystko zbyt długo się ładuje.
 12. @up jeśli wyparuje to znaczy, że zabraknie pkt, a wtedy klienci będą zmuszeni płacić więcej, albo nie linkować co w wielu przypadkach nie jest takie oczywiste.
 13. ten bonus powinien być jako pierwszy zdjęty, ponieważ to kompletnie nic nie wnosi do systemu.
 14. Dralik

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @up jest dokładnie tak jak piszesz, punktów 1.5 raza więcej niż powinno być i stąd są problemy z wydawcami. Z tego co wiem to właśnie to będzie podlegać najbliższym zmianą Czyli masowe usuwanie darmowych pkt.
 15. ile kosztuje to rocznie ? Nawet gdyby 5 zł miesięcznie to w sumie nie ma znaczenia, kupie 2 oddzielne hostingi czy 1 hosting + IP Pisałem w różnych hostingach gdzie trzymam domeny o dodatkowe IP i często dostawałem odp 150 zł rok. Nie wiem może ja korzystam z elitarnych najdroższych hostingów (w co wątpię) ale moje liczydło zupełnie coś innego pokazuje. Chociaż teraz patrzę w laohost jest za darmo różne IP po 4 Tylko żeby tam powalczyć na 10 domenach na wordpress to potrzebny jest hosting za 119 zł (a i tak pewnie co drugi dzień otrzymałbym powiadomienie, że transfer przekraczam itd itd). Zresztą sam wiesz jak tam wpis działa (szału nie ma) donlinkage - w ogóle na najdroższym hostingu. (pamiętaj że byłeś osobą która mi doradzała przejście na serwer vps z donlinkage bo tam nic nie zdziałamy, a we wpis zwolniliśmy cron do minimum).