Dralik

Forumowicze
 • Content Count

  857
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dralik last won the day on January 31

Dralik had the most liked content!

Community Reputation

130 Excellent

About Dralik

 • Birthday 06/12/2010

Contact Methods

 • Website URL
  http://dralik.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,998 profile views
 1. Dralik

  Błędy

  Dlaczego płacę za linki w przypadku gdy domena nie została odnowiona ? Od razu dodam, że mimo zaznaczonej opcji "Unikalne domeny w obrębie grupy" nie ma unikalności.
 2. Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Atrakcyjna cena Aktualnie mam wolne 400k Wystawiam fakturę VAT! Wynajmując powyżej 300k 6 zł brutto za 1k. Kontakt: biuro@dralik.pl lub PW SEOklik Przemysław Śliwiński ul. Czereśniowa 27 62-302 Węgierki
 3. Dralik

  Błędy

  Od północy baza danych leży
 4. Dralik

  Błędy

  u mnie też coś świruje, użytych pkt raz 1k raz 10k raz 100k i tak w kółko Od wczoraj mam tak (wieczorem po północy jak usuwałem linki)
 5. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 11 zł netto 1000 pkt. Punkty wolne od 5 maja. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: biuro@dralik.pl lub PW Przy wynajęciu wszystkich pkt, atrakcyjny rabat ! SEOklik Przemysław Śliwiński Czereśniowa 27 62-302 Węgierki NIP: 789-173-53-49
 6. Dralik

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @up i to jest zdanie klucz: Wszystkie te parametry, o które ktoś tam wnioskuje wyżej powinny pojawić się tylko w art. sponsorowanych. SWL z definicji powinien opierać się na linkach, a nie na innych parametrach.
 7. nie rośnie bo w systemie jest wolnych 600k pkt a może i więcej.
 8. Dralik

  Błędy

  Coś się w systemie znowu wydarzyło, że z wczoraj na dzisiaj poleciało mi około 20k punktów ? (ostatnie spadki miały być 15 marca, a najbliższe 1 kwietnia.)
 9. Dralik

  Błędy

  Teraz jak wciskam symulacje to mam problem połączenia z bazą.
 10. Dralik

  Błędy

  To ja chyba jestem jakoś dziwnie poszkodowany od dawna. U siebie mam info, że mam x punktów, a w symulacji obecnie mam X+25840 pkt Coś w tym systemie chyba jest nie tak. E: Jeśli z czegoś konkretnego to wynika to proszę wytłumacz mi to na priv.
 11. Dralik

  Błędy

  czyli znowu mi pokazuje, że będę miał 12k więcej niż dotychczas. Ja naprawdę nie potrafię się w tych szacunkach połapać.
 12. Dralik

  Błędy

  Fajnie że praktycznie mam 10 dni na reanimację punktów. Znowu przez niedoskonałość systemu będę na minus z pkt ... Powiedz mi jakim cudem mam się przygotować na spadek pkt jak z tego rankingu jeszcze do dzisiaj miałem czas do połowy maja na przygotowanie domen / zdobycie punktów.
 13. Dralik

  Błędy

  Dlaczego symulacja punktacji, pokazuje mi, ze od 15 marca będę miał 13k punktów więcej niż mam obecnie ?
 14. Dralik

  Wycena pozycjonowania

  u mnie przy takim pytaniu, często klienci nie chcą podać budżetu, czego nigdy nie potrafię zrozumieć.