Skocz do zawartości

Propozycje rozwoju LinkTak.pl


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja bez sensu. Ruch na 98% stron w systemie wynosi (strzelam) >100-150 wizyt miesięcznie. Nikt kto ma serwis z przyzwoitym ruchem nie doda go do systemu bo dla takich serwisów są dużo lepsze metody monetyzacji. Zwłaszcza że oczekujesz takiego linka w cenie "zwykłego" :D 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Młynek napisał:

Propozycja bez sensu. Ruch na 98% stron w systemie wynosi (strzelam) >100-150 wizyt miesięcznie. Nikt kto ma serwis z przyzwoitym ruchem nie doda go do systemu bo dla takich serwisów są dużo lepsze metody monetyzacji. Zwłaszcza że oczekujesz takiego linka w cenie "zwykłego" :D 

 

Mylisz się - jest bardzo dużo stron z ruchem i dlatego chciałbym wybrać, żeby system dodawał moje linki na takich stronach w pierwszej kolejności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2019 o 10:59, Kaaarolek1 napisał:

Co tak spadła ilość użytkowników? Zawsze było 180 a teraz 150.

Nie spadła :) ,  jest cały czas w okolicach 180.

 

Dnia 9.04.2019 o 10:59, Kaaarolek1 napisał:

Ostatnio popyta na punkty zmalał 

Nie zmalał :) ,  mamy obecnie największą w historii ilość punktów transferowanych. Teraz inwestujemy w stabilność i powinno być coraz lepiej.

 

Dnia 9.04.2019 o 10:59, Kaaarolek1 napisał:

Z racji że leżały podlinkowałem kilka projektów i system ma moc, więc nie rozumiem.

To fakt, system ma fajną moc, idzie to powoli do przodu :).

 

@Krystian M - to jest system, a założenia tego systemu są takie, że oceniamy stronę nie po ruchu, lecz po podlinkowaniu. Wprowadzanie kolejnych parametrów do definicji linków może bardziej zadziałać na szkodę systemu niż na pożytek.

Ogólnie jeśli ktoś ma problemy z porównaniem mocy linka ze strony słabo podlinkowanej z ruchem VS dobrze podlinkowanej bez ruchu, to polecam zrobienie testu. Wg. moich testów jasno wynika, że ruch niewiele (jeśli nic) ma wspólnego z siłą linka. Ale to moje testy i ja się nie znam ;) Dlatego zachęcam do przetestowania.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, okazwłoka napisał:

Nie spadła :) ,  jest cały czas w okolicach 180.

 

Nie zmalał :) ,  mamy obecnie największą w historii ilość punktów transferowanych. Teraz inwestujemy w stabilność i powinno być coraz lepiej.

 

To fakt, system ma fajną moc, idzie to powoli do przodu :).

 

@Krystian M - to jest system, a założenia tego systemu są takie, że oceniamy stronę nie po ruchu, lecz po podlinkowaniu. Wprowadzanie kolejnych parametrów do definicji linków może bardziej zadziałać na szkodę systemu niż na pożytek.

Ogólnie jeśli ktoś ma problemy z porównaniem mocy linka ze strony słabo podlinkowanej z ruchem VS dobrze podlinkowanej bez ruchu, to polecam zrobienie testu. Wg. moich testów jasno wynika, że ruch niewiele (jeśli nic) ma wspólnego z siłą linka. Ale to moje testy i ja się nie znam ;) Dlatego zachęcam do przetestowania.

 

 

 

 

Skoro to tak trudno zrobić, to sam sobie zrobię listę wszystkich stron w linktaku i ręcznie będę usuwał linki ze stron bez ruchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dużej mierze nie kieruje się parametrami. Mam projekty, które są nadmuchane tak że hohoho, parametrycznie mam 2 lub 3 x jak konkurencja a jednak wejść do top10 jest cieżko. Od jakiegoś czasu przestawiłem się przy wyborze miejscówek na ruch, to głowny parametr po którym skrapuje miejscówki i linkuje. Linktak to dopełnienie profilu, lub podlinkowanie podstron, na które szkoda budżetu.

a koledze jak zależy na mniejscówkach z ruchem to neich sobie kupi linki na whitepress albo linkhouse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krystian M a czym to będziesz sprawdzał ???  nawet google nie wie dokładnie jaki ruch jest na stronie (vide: analitycs =/= ads =/= adsense)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, M0drzew napisał:

@Krystian M a czym to będziesz sprawdzał ???  nawet google nie wie dokładnie jaki ruch jest na stronie (vide: analitycs =/= ads =/= adsense)

ruch w google najlepiej sprawdzić w senuto parametr widoczność - lub w semstorm parametr ruch ale ten jest mniej dokładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest zdrowe podejście do SWL. SWL sprawdza się świetnie do zróżnicowania profilu linków ważnych stron lub/i linkowania tych stron na które nie ma przeznaczonego dużego budżetu (strony zapleczowe, mniej istotne strony docelowe, tymczasowe strony). Może też posłużyć do podlinkowania artykułów sponsorowanych itp.

 

PS. Zrobienie dodatkowego parametru to nie problem techniczny. Jest swl, który ocenia strony po ruchu, efektem czego jest pompowanie stron słowami kluczowymi, byle wbić się do statystyk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, okazwłoka napisał:

I to jest zdrowe podejście do SWL. SWL sprawdza się świetnie do zróżnicowania profilu linków ważnych stron lub/i linkowania tych stron na które nie ma przeznaczonego dużego budżetu (strony zapleczowe, mniej istotne strony docelowe, tymczasowe strony). Może też posłużyć do podlinkowania artykułów sponsorowanych itp.

 

PS. Zrobienie dodatkowego parametru to nie problem techniczny. Jest swl, który ocenia strony po ruchu, efektem czego jest pompowanie stron słowami kluczowymi, byle wbić się do statystyk.

Tylko że ten SWL o którym mówisz bierze pod uwagę sam ruch z senuto (który można łatwo naciągnąć) i nie liczą się wogóle backlinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Z tym że z semstorm. 

 

Chciałbyś linka z linktak.pl? Jest tam "aż" 29 wejść miesięcznie:

515aa49a51bee885b8bf051ddfd415b1.png

 

Domena nie najgorzej podlinkowana.

Zmierzam do tego, że na ruch można zwrócić uwagę, ale jak wyżej nikt nie doda super strony z dobrym ruchem i z dobrym podlinkowaniem do systemu, bo to się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, okazwłoka napisał:

Dokładnie tak jest. Z tym że z semstorm. 

 

Chciałbyś linka z linktak.pl? Jest tam "aż" 29 wejść miesięcznie:

515aa49a51bee885b8bf051ddfd415b1.png

 

Domena nie najgorzej podlinkowana.

Zmierzam do tego, że na ruch można zwrócić uwagę, ale jak wyżej nikt nie doda super strony z dobrym ruchem i z dobrym podlinkowaniem do systemu, bo to się nie opłaca.

Sprawdź ruch z senuto dla tej domeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, okazwłoka napisał:

62db312553260581381ede1e768b847e.png

 

 

PS. Rzeczywisty ruch to +2500 (unikalni użytkownicy).

Ale pewnie z google prawie nikt nie wchodzi tylko z pio i stali bywalcy.

 

Poniżej jest wykres ze strony z systemu - z prawdziwym ruchem - także w senuto ten parametr widoczność jest 85k, która obala mity że nie ma dobrych stron w systemie.

 

oblicza.thumb.jpg.62f36b4cbe82e591b01b168c637c6897.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności