Damian1234567

Pozycjonowanie poprzez zamieszczanie ogłoszeń

9 postów w tym temacie

Witam,

Mam pytanie. Czy pozycjonując stronę internetową poprzez zamieszczanie ogłoszeń muszę tworzyć unikalną treść 1 ogłoszenia na każdy portal? Czy mogę np. 1 treść ogłoszenia dotyczącą jednego produktu zamieszczać do 500 portali i nie narazi mnie to na żaden filtr, ban od Google? 

Myślę, że nie musisz, ale warto. Jeżeli ogłoszenie ma być formą pozycjonowania to tym bardziej. Nigdy nie dostałem żadnego filtra, ani bana i myślę, że prędzej administratorzy serwisów ogłoszeniowych zareagują niż Google, jeżeli będziesz ostro spamował ;) 

Ogłoszenia nie "żyją" zbyt długo więc raczej nic z strony G ci nie grozi, ale wydaje mi się także, że jak masz konkurencję większą to samym ogłoszeniem trudno będzie pozycjonować.

55 minut temu, Damian1234567 napisał:

Czy pozycjonując stronę internetową poprzez zamieszczanie ogłoszeń muszę tworzyć unikalną treść 1 ogłoszenia na każdy portal?

Możesz nie musisz, ja polecam

56 minut temu, Damian1234567 napisał:

Czy mogę np. 1 treść ogłoszenia dotyczącą jednego produktu zamieszczać do 500 portali i nie narazi mnie to na żaden filtr, ban od Google?

nie narazi Cię

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Żadnego bana od Google nie otrzymasz, ale ogłoszenia bez unikalnej treści mogą się gorzej indeksować - a przez to dodawanie ogłoszeń może być mniej skuteczne.

Większość portali ogłoszeniowych, w których można zamieszczać linki mają nofolow, w ten sposób bardziej przyciągniesz ruch aniżeli wypozycjonujesz stronę.

Smedyczny Blog o zdrowiu: medicot.pl

Ale linki trzeba różnicować, więc ogłoszenia dodawać warto. Wydaje mi się, że warto inwestować czas w miejsca, gdzie ogłoszenie można wielokrotnie odświeżać. Ostatnio dodałem ogłoszenia, gdzie tytuł zawierał słowa kluczowe i dodatkowo był unikalny, bo zawierał nazwę firmy - okazało się, że te ogłoszenia doganiają w wynikach wyszukiwania stronę, którą miały pozycjonować :) 

Treść swoją droga powinna być w marę unikalna. Nie powinieneś zamieszczać ogłoszeń masowo z tym samym tytułem który nic nie wnosi szczegółowego. W ogłoszeniach w tytule sprzedajesz zwykle konkretne produkty czyli np Czerwoną sukienkę koronkową w rozmiarze L - taka frazę to trzeba napisać w tylu wariantach ile ogłoszeń zamieszczasz. 

Dodaje ogłoszenia takich produktów, które zawierają konkretne, niezmienne parametry (niestety nie jest to odzież), więc o unikalną treść po kilkunastu ogłoszeniach jest ciężko. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Seo-Services
      Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji usług link buildingowych. Całość zostanie przekazana na rzecz leczenia żony kolegi z forum:
      Zestaw usług:
      2x Kampania Web 2.0 RankerX 2x Kampania Social Network Premium RankerX Pakiet 24 blogów - 3 wp. 24 blogi Tumblr PA+28 - 10 wp. Pakiet 100 for internetowych Pakiet 100 profili Trust Rank 20 linków Edu/Gov 100 tysięcy linków z GSA Wartość tego pakietu to 1004 PLN.
      Licytacja rozpoczyna się od kwoty 100 PLN, będzie trwać do 27.08.17 roku do 23:59. Po zakończeniu aukcji, osoba która wygra aukcje przelewa kwotę na konto bankowe, po potwierdzeniu przez @oldi, rozpoczynamy prace nad usługami. Termin wykonania usług przez nas to 21 dni roboczych. Wszystkie informację na temat usług można znaleźć na naszej stronie, w razie pytań proszę o kontakt PW. Zapraszamy do promowania aukcji poprzez kontakt z osobami, które mogłyby być zainteresowane link buildingiem, aby uzyskać jak największą kwotę.
    • Przez seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 50 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
    • Przez kubasfn
      Cześć 
      Jestem w trakcje pisania pracy licencjackiej na temat: wpływ pozycjonowania strony internetowej na rozpoznawalność marki.
      Pomysł na pisanie pracy na taki temat zrodził się od mojego promotora , został przeze mnie zaakceptowany z racji tego że zawodowo jestem związany z branża IT ( pracuje jako tester). 
      Przez pierwszy rozdział dotyczący e-marketingu przeszedłem jak burza, drugi jest o działaniu wyszukiwarek, algorytmach Googla, metodach pozycjonowania. 
      W trzecim rozdziale mam porównać dwie wybrane marki i jak na ich rozpoznawalność wpływa pozycjonowanie stron i tutaj mam kompletną pustkę w jaki sposób to zrobić, w jaki sposób mógłbym to sprawdzić ewentualnie jaki parametr pomógłby mi w tym ? Ma ktoś jakieś pomysły ? 

Pozdrawiam
    • Przez Red
      Unikalna oferta dla małych firm

Jako jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży pozycjonowania, oraz mistrz pozycjonowania pragniemy zaoferować nowe pakiety dla małych firm które chcą pozyskać swoich klientów z internetu. 

Pakiet biznes: 299zł / miesiąc

Oferta dla sklepów internetowych oraz firm które chcą osiągnąć maksymalne korzyści z pozycjonowania. Wybieramy dla Ciebie 30 fraz kluczowych, rozliczenie następuje gdy co najmniej 6 z nich znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników Google. 

Pakiet indywidualny: wycena dokonywana po konsultacji

Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań, skontaktuj się z nami i powiedz nam jakie masz oczekiwania. 

Pozycja w wyszukiwarce to teraz Twoja pozycja w biznesie! 

Na pewno się z nami zgodzisz, że najlepsi klienci to Ci, którzy sami szukają Twoich produktów i usług.. Profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej to najskuteczniejszy, a równocześnie najtańszy sposób, aby do nich dotrzeć. Musisz pamiętać, że nawet najlepsza strona internetowa jest nic nie warta, jeżeli nikt jej nie odwiedza.Internauci zazwyczaj przeglądają dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Często zdarza się, że firmy zapominają o tym, wydając duże pieniądze na stworzenie doskonale wyglądającej strony, ale równocześnie nie dbając o to by mogli ją łatwo odnaleźć potencjalni klienci. Pierwsze pozycje w wyszukiwarkach internetowych to gwarancja, że Twoja oferta będzie skutecznie zaprezentowana i wypromowana. Dzięki naszym usługom Twoja strona może stać się jedną z najczęściej odwiedzanych witryn w swojej branży. 

Płacisz tylko za wyniki. Gwarancja 100% Twojej satysfakcji.

Nasze cele są wspólne i bardzo jasno określone: chcemy, aby Twoja strona zajmowała czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania. Dajemy Ci pełną gwarancję, że dopóki te cele nie zostaną przez nas osiągnięte – za naszą pracę zapłacisz ani grosza!  Rozpoczynając współpracę z naszymi Klientami dokonujemy bezpłatnej analizy ich strony internetowej. Tego typu audyt pozwala stworzyć plan działania i wybrać słowa kluczowe, które w przyszłości przyczynią się do skierowania jak największej ilości zapytań na pozycjonowaną stronę. Na tym etapie prac z ochotą przysłuchujemy się uwagom i propozycjom naszych Klientów, którzy jak nikt inny doskonale znają specyfikę swojej branży. Sami także, dzięki wyspecjalizowanym narzędziom internetowym jesteśmy w staniewygenerować listę najbardziej odpowiednich i skutecznych słów kluczowych. Dla naszych klientów dokonujemy również bezpłatnej analizy branży i konkurencji, a także w razie potrzeby przeprowadzamy optymalizację kodu strony na potrzeby lepszego pozycjonowania. Pozycjonowanie strony to proces długotrwały. Pierwsze efekty naszej pracy pojawią się dopiero po kilku tygodniach. O postępach w pozycjonowaniu informujemy w raportach, wysyłanych systematycznie do naszych Klientów. Gdy strona pojawi się na szczycie wyników wyszukiwania raporty będą tylko formalnością – najlepszym wyznacznikiem skuteczności naszych działań jest znaczący wzrost sprzedaży w Twojej firmie!

Ufaj tylko profesjonalistom. Nie ryzykuj!

W Internecie znajdziesz wiele ofert pozycjonowania. Musisz jednak pamiętać, że przeczytanie e-book’a o pozycjonowaniu nie wystarcza do tego, aby zostać profesjonalistą w tej branży. Nie daj się zwieść pozorom i bajecznie niskim cenom. Zazwyczaj po tego typu „wątpliwej usłudze” Twoja strona na długo trafi na czarną listę Google. Jeżeli więc wybierasz firmę, której chcesz zlecić pozycjonowanie swojej strony – rób to z rozwagą: kieruj się dotychczasowymi osiągnięciami tej firmy, opiniami klientów oraz jej renomą. Nasza firma od wielu lat działa na polskim rynku internetowym. Rzesza naszych zadowolonych klientów co rok się powiększa. W 2011 roku nasza firma zajęła 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Pozycjonerów. Ten bardo dobry wynik w elitarnych zawodach jest doskonałym przykładem naszych możliwości, dzięki którym także Twoja firma już wkrótce może odnosić wielkie korzyści.
       Skontaktuj się z nami już teraz.

Wycena nic nie kosztuje! 

Korzystając z usługi pozycjonowania przez firmę BITEC nie ponosisz żadnych początkowych kosztów. Dokonujesz comiesięcznych opłat tylko wtedy, gdy strona znajdzie się minimum na 10 pozycji w wyszukiwarce Google. Pozycjonujemy tylko Polskie frazy i słowa kluczowe.Aby dowiedzieć się, jaka będzie dokładna cena usługi, należy złożyć zapytanie na podany adres email. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy. Jeżeli nie jesteś pewien które frazy wyszukują odwiedzający, podaj nam tylko adres domeny. Zaproponujemy wybrane przez siebie słowa.

Zapraszamy do współpracy!
      http://www.bitec.net.pl
      Dane kontaktowe: biuro@bitec.pl BITEC SEO LTD Unit 4E Enterprise Court Farfield Park, Rotherham, S63 5DB England Company No. 08735142
    • Przez blake
      Usługa polega na stworzeniu specjalnego przekierowania z mojej 11 letniej domeny na Twoją domenę lub jej podstronę oraz jej podlinkowanie i zaindeksowanie tych linków (linki będą pochodziły z mojego prywatnego zaplecza oraz publicznych profili).

Screen z linkowania, które robiłem 17 lipca - fraza BARDZO TRUDNA:

Wzrost +10 - fraza porównywalna do: prawnik warszawa.

Jest to bardzo bezpieczne linkowanie, ponieważ w razie problemów w każdej chwili można odpiąć wszystkie linki. Przekierowanie zostaje u mnie dożywotnio i utrzymuje cały czas pozycję. Oczywiście nie daję żadnych gwarancji pozycji, bo jeżeli masz stronę niezoptymalizowaną, albo już źle podlinkowaną to prawdopodobnie nawet to nie pomoże (jeżeli fraza, którą chciałbyś linkować nie pokazuje się w pierwszej setce pomimo tego, że coś już ją "pozycjonowałeś" to na 80% jest jakiś problem z linkami do niej i nawet to przekierowanie może nic nie pomóc). W razie wątpliwości zawsze możesz napisać pytanie na maila.

Kolejny klient, który najpierw wykupił same linki PBN z mojego zaplecza (oferta tutaj):

Zaznaczyłem główną frazę na której najbardziej mu zależało. PBN były zrobione 6 lipca, 25 lipca dokupił przekierowanie 301 na tą główną frazę, efekt w sierpniu dla tej frazy:

Jak widać po około 2 tygodniach przeszła "moc". Obserwuję też inne domeny, które linkowałem po swoich usługach, nie wszystkie są tak "zielone", ale dzisiaj na pozycjonowanie nie wpływają tylko linki (jak widać po przykładzie te nie szkodzą). Myślę, że cena/jakość za tą usługę jest więcej niż atrakcyjna , więc jeżeli chcesz jeszcze poczekać i kupić ją później to może być za późno, bo dostępna będzie tylko do połowy września.

Koszt 100 zł netto (123 zł brutto) dla jednego przekierowania (jednej frazy).

Żeby wszystko odbyło się sprawnie to przebieg zamówienia będzie wyglądał tak:
      1. Piszesz do mnie na maila kontakt(małpa)net.info.pl podając url, frazę oraz dane do faktury.
      2. Przesyłam Ci nr konta do przelewu, robisz przelew
      3. Po otrzymaniu przelewu wykonuje usługę i raport z fakturą przesyłam na maila

Dane firmy:
      NET Piotr Janczyk Kościuszki 1/35 33-380 Krynica-Zdrój NIP: 734-278-71-13