Skocz do zawartości

[NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś w tym stylu (nazywa się to czarna lista) - wystarczy wybrać dowolny link i wybrać "Dodaj na czarną listę":

Domeny, które dotyczą wybranych podstron zostaną zapisane na Twoją osobistą "Czarną listę". Oznacza to, że Twoje wszystkie linki zostaną zdjęte z wybranych domen, dotyczy to linków ze wszystkich grup. Dopóki domeny będą widniały na czarnej liście, system nie będzie przydzielał do nich również Twoich nowych linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka odnośnie Twojego posta: 

myślałem, że dodawanie tekstów generowanych z synonimów jest niedozwolone, w jakim zatem celu mają one być dzielone na kilka kategorii:

Cytat

- teksty generowane z synonimów z wyraźnymi błędami
- teksty generowane z jednego źródłowego tekstu z synonimami w obrębie jednej domeny
- teksty generowane z synonimów w nadmiernej ilości

nie wystarczy samo: teksty generowane z synonimów? Chyba wystarczy taka informacja aby takie teksty wydawców, którzy starają się iść na skróty były odrzucane.

 

PS. Czy odpisywałeś już może na wiadomości z wczorajszej poczty email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych synonimów: jeżeli synonimy są bardzo dobrze stworzone, to nikt na tym się nie pozna - więc mimo że są z synonimów, nie ma szans żeby to wykryć.

 

Ostatnio mam sporo pracy i trochę z mailami jestem w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garść statystyk systemowych:

Ilość domen w systemie: 1698
Ilość podstron w systemie: 61317
Ilość punktów generowanych przez system: 3069040
Ilość punktów transferowanych: 2145300
Ilość punktów przeznaczonych na linki: 2239297
Ilość emitowanych linków: 84047
Ilość aktywnych użytkowników: 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem nowe podstrony do serwisu i niestety system błędnie część określił jako "brak w indeksie google". Nie chodzi mi o jakąś ręczną interwencję administratora a raczej chciałbym się dowiedzieć ile trzeba czekać na powtórne sprawdzenie podstrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka się ok. tygodnia. Jak widzisz, że jest w indeksie to możesz usunąć i dodać ponownie i powinno załapać. Czasem też mi się tak robi, że mimo, że jest w indeksie to jej za pierwszym razem nie załapie.

  • Like 1

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może również info z systemu, że strona ma problem z przyjmowaniem nowych linków?? Pojawiło mi się to na 9 domenach, różne serwery, strony działają, HTTPCode=200, pliki są, chmod do zapisu jest, skrypt na stronie dodany. W ostatnim czasie nic nie było robione/aktualizowane więc, dziwna sprawa. Przy teście wyświetlania pokazują się testowe linki.

Portal Szukam Pracy Ogłoszenia Praca w Polsce i za granicą na Szukampracy.pl

Ambitni i zdolni pracownicy z Ukrainy dla Twojej firmy

Prywatna Przychodnia Szczecin profesjonalna opieka Medyczna w Szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiło się na 3 domenach - akurat wszystkich, które mam w HostingHouse i podejrzewałem, że to jego wina - dziś chciałem przenieść na inny. 

 

Tak samo żadnych zmian nie robiłem, strony działają, w logach widać raczej same 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt u mnie to także hostinghouse, wyłączyłem całkiem ich zabezpieczenia ale nadal problem ten sam, mam także kilka stron na dedyku i 2 z nich także chwyciło to samo.

Portal Szukam Pracy Ogłoszenia Praca w Polsce i za granicą na Szukampracy.pl

Ambitni i zdolni pracownicy z Ukrainy dla Twojej firmy

Prywatna Przychodnia Szczecin profesjonalna opieka Medyczna w Szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie do tych, którzy bawią się systemem ile czekacie na fizyczne przydzielenie linków na stronach bo od rana mam przy linkach napis "W kolejce do opublikowania..."? 

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności