Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycjonowanie to ciezki orzech, tylko dla cierpliwych.

 

Pozdro

  • Thanks 1

Eurogetwork strony www, również w języku niemieckim lub angielskim.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Profesjonalne tworzenie stron WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej.

Mysle, ze dla nowej domeny mozna spokojnie dawac z 20 dobrych linkow na tydzien. Wazne zeby nie spamowac z EMA tylko linkowac na URL i powinno byc ok.

Pozdrawiam

Gdzieś na końcu świata za wielką wodą: https://krisgomula.cl a także na propozycjonowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Mam pytanie. Mam do zaindeksowania kilka tysiecy urli. Wiem i kozystałem z indekserów - ale tam linki do moich urli znikają po jakimś czasie. Chcę więc włożyć "gdzieś" te moje kilka tysiecy urle. Mam gdzie. Ale nie wiem jak zrobić ze zwykłego tekstu "aktywny link" to znaczy wiem jak to zrobić pojedyńczo ale kilka tysięcy ręcznie zmienić na "aktywne linki" to duuuużo pracy. Jak wy to robicie???

W WORD może jest jakiś "hurtowy sposób??? A może jest jakiś soft?? A może znacie jakąś stronę która to zrobi??

Proszę o radę??

 

Edytowane przez Maciejus
podwójna treść

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie rzeczy robię w excelu. Do kolumny B wrzucasz dowolną ilość urli, do kolumny A wrzucasz a href=.., do kolumny C zakończenie kodu, a w kolumnie D łączysz wszystko. Całość trwa mniej czasu niż napisanie tego posta :) 

  • Like 3

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MaxPan napisał:

W zwykłym notatniku zamieniasz słowo na kod html

Ale jak to zrobić??? Mam w notatniku pare tysięcy linków - ale nie są aktywne - co więc muszę zrobić żeby zamienić je na aktywne linki?? jak zmienić na kod html??

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MaxPan napisał:

Ok, a słyszałeś o netapd++?

Własnie go zainstalowałem - i faktycznie jak wkleję moje linki do notepad++ to w nim moje linki stają się "aktywne". Ale jak je kopiuję i wklejam na stronę internetową na której docelową mają się znajdować to znowu stają się zwykłym tekstem. Szukałem jakiejś funkcji lub opcji zamiany w notepad++ ale nie mogę znaleść.....

Podpowiesz jak to zrobić?

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciejus zamiana tekstu. wpisz w wyszukiwarkę lub yt.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maciejus napisał:

wklejam na stronę internetową na której docelową mają się znajdować to znowu stają się zwykłym tekstem

 

Nie wpadłeś  na to, że admin strony, na której chcesz spamować mógł wyłączyć parsowanie treści i wszystko wkleja jako zwykły tekst, bez składni html?

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@odys  No właśnie nie. Bo jak wklejam np 5 linków do WORD-a, najeżdzam na koniec tego linka i klikam SPACJĘ to word zamienia tekst na "aktywny link" następnie kopiuję ten link i wklejam na stronę internetową docelową - i ten link jest aktywny. 

tylko klikanie "parę tysięcy" razy w wordzie mnie nie satysfakcjonuje. Dlatego też szukam jakiegoś sposobu. Sposób opisany przez @MaxPan  wydaje się fajny - ale za holerę nie mogę ustawić notepada++ żeby po skopiowaniu z niego i wklejeniu na daną stronę ten link nadal był "aktywny"

Szukam po necie ale nie znajduję nic sensownego. Dlatego napisałem tutaj bo wydaje mi się że użytkownicy tego formum musieli mieć już taki sam problem - i napewno go rozwiązali........

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra mam stronę która online konwertuje tekst na link podaję bo może komuś się przyda: https://www.textfixer.com/html/convert-url-to-html-link.php

Ale niestety po przeklejeniu linków z kodem moja strona docelowa nie przyjmuje tego i nadal pokazuje link jako zwykły tekst :-(

sprawdziłem w WORD i czy może znacie sposób jak zrobić to w wordzie. tzn jak przeklejam tekst linku do word a następnie daję kursor na koniec tego linka i klikam spację to word robi mi własnie to o co mi chodzi to zanczy "aktywny link" który następnie kopiuję i wklejam do artykułu na stronę docelową i wtedy tam link też jest aktywny. Czy znacie ajkiś sposób jak to zrobić?? nie chce mi się klikac parę tysięcy razy na w wordzie spacji???

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciejus  strasznie komplikujesz sprawę. Normalnie w każdym edytorze w którym wprowadzasz tekst masz opcję wstawienia linku, przeważnie zaznaczasz tekst i klikasz wprowadzasz docelowy adres www i to wszystko.

Przeważnie word i pochodne generują bardzo słaby i duży kod html, co raczej nie jest dobre dla strony.

  • Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jimmi Nic nie komplikuje. Mam  ponad 10 tys adresów url w pliku txt. Oczywiście masz racje ze w edytorze można zaznaczyć tekst i kiknąć docelowy adres - ale nie chcę robić tego 10 tys razy...... rozumiesz chyba dlaczego. Podaję przykład worda bo tu można kliknąć na końcy adresu urll spację i word przerobi tekst na "aktywny urll" ale i tutaj nie zabardzo chce mi się klikać spację 10 tyś razy.

wydaje mi się że koledzy mieli podobne problemy i zanją jakieś proste rozwiązanie - ja od rana szukam po sieci i niestety nie znalazłem czegoś co zadziała........

Może Ty zansz jakiś "prosty sposób" jak zrobić to szybko???

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności