Jump to content

odys

Forumowicze
 • Content Count

  780
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

odys last won the day on October 10 2018

odys had the most liked content!

Community Reputation

147 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.szymkowiak.online

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sofia

Recent Profile Visitors

2,974 profile views
 1. Jak znajdą, to będą zawracać gitarę. Dostajesz fakturę netto od Google i sam musisz naliczyć i zapłacić podatek. Jak się nie podoba, wyjedź do USA, tam każdy może.
 2. hmm.. Google Analytics.. poczytaj też o UTM
 3. Google nie bierze, inne wyszukiwarki mogą brać
 4. To raczej bez znaczenia. Content słaby, linki do bani, konkurencja mocna, ale sądząc, po tym, że 3/4 strona, to wszystkie te rzeczy
 5. Generalnie każdą z tych fraz jesteś w stanie upchnąć na jednej podstronie. Skup się raczej na osobnej podstronie na każdą lokalizację
 6. ^ czyli coś tam wiesz, ale w zasadzie nie wiesz co, więc się wypowiesz. Jeszcze tylko 9 postów do linka w stopce, c'nie?
 7. 1 Mam wielu 2 To zależy, najczęściej pierwsza opcja 3 Póki co wystarcza mi rozmowa + email 4 patrz p. 3 5 Nie
 8. Nie wpadłeś na to, że admin strony, na której chcesz spamować mógł wyłączyć parsowanie treści i wszystko wkleja jako zwykły tekst, bez składni html?
 9. zapytaj więc osobę, która Ci poleciła ten framework nie zapomnij o pozostałych kilkuset czynnikach czym dla Ciebie jest najlepsze rozwiązanie?
 10. Zapewne taka tego idea - odbiją sobie w drugim i kolejnym roku. Wszak chodzi o wyciągnięcie forsy od klientów, a nie robienie im dobrze.
 11. Zwiększ ruch, o ile to jeszcze możliwe. Więcej userów to teoretycznie więcej forsy
 12. Jak dla mnie strony od razu wyglądają jak scamy w stylu "mamy pińćset ajfonów bez folijki, więc wyślemy jeden do Ciebie. Napisz tylko jak ma na imię Jan Paweł 2". Co do samego contentu - reklam na**ane ile tylko można, gdzieniegdzie jakiś artykuł Pewnie oflagowali jako scam lub wyłudzanie danych
 13. Na tym forum podbijać nie trzeba. Jeśli Ci się chce, spróbuj przerobić te kategorie na statyczne podstrony, żeby zachować te adresy, albo rzeczywiście przekierowanie 301 starego adresu kategorii na nową (o ile treść jest adekwatna)
 14. ^ PrzecieżÑ można po prostu przekazać dane z dokumentu, a nie sam dokument tudzież jego obraz
 15. odys

  Co lubi Yahoo?

  ^ sprawdź jaki masz udział ruchu organicznego i konwersji z tej wyszukiwarki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy