odys

Forumowicze
 • Zawartość

  743
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

odys wygrał w ostatnim dniu 10 Październik 2018

odys ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

138 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.szymkowiak.online

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

2395 wyświetleń profilu
 1. Jeśli masz firmę w Warszawie, ma to sens. Jeśli nie, zapytaj, co Ci po pozycjach w miejscu pracy agencji, a nie w miejscu gdzie są Twoi klienci.
 2. odys

  Widgets własny kod

  Jeśli masz tę tabelę z zewnętrzengo źródła, wstaf iframe i będzie najprościej
 3. odys

  Widgets własny kod

  Dorób albo osobną klasę CSS dla widgeta, albo umieść CSS tylko w kodzie widgeta.
 4. Skoro podstawowy content jest wszędzie tak sam, wymyśl, co zrobić extra, czego inne serwisy nie mają. Np na tekstowo są komentarze, które sprawiają, że część treści jest unikalna.
 5. Jeśli masz ustawione przekierowania z/bez www i z/bez http(s), możesz użyć różnych wersji.
 6. odys

  Koszt wystawienia przedmiotu

  Eee.. w jakim sklepie? Masz jakiś produkt i chcesz wystawić go w czyimś sklepie, czy na allegro? Niezależnie od odpowiedzi na pytania wyżej, wiele takich rzeczy można zautomatyzować.
 7. Możesz też zrobić podstronę dla województwa, na której będą zakładki z poszczególnymi miastami, tak, że w danej chwili widać treść dla jednego miasta. Do tego może się wtedy dopisywać do urla ?param lub #miasto
 8. Od contentu i szybkiej, przyjaznej strony
 9. Tuaj też mogę polecić Ci dwie szkoły: Albo instalujesz Woo dla każdej wersji w folderze fr/de/en/itd albo używasz wtyczki do tłumaczenia, pamiętając, że WPML > Polylang
 10. odys

  Skąd ruch organiczny ?

  Inne wyszukiwarki. Z definicji ruch organiczny jest z wyników wyszukiwania, koła na nowo nie wymyślisz.
 11. Temat złożony, ale jeśli chcesz trzymać wszystko w jednej domenie i myślisz o tym sensownie, to są dwie szkoły: Albo robisz matteo29.com/en/produkt Albo robisz matteo29.com/de/produkt albo, matteo29.com/produkt/en matteo29.com/produkt/de
 12. Od ilu ma sens, zależy jakiego efektu oczekujesz. Jak znajdziesz fachowca, to zapewne zaproponuje inne rozwiązania za 1000 zł, inne za 5000, a najbardziej kozackie za np 10000 miesięcznie. Pomyśl ile średnio jest dla Ciebie warty klient, ile możesz wydać na jego pozyskanie i ilu klientów możesz maksymalnie pozyskać. Z tego wyjdzie Ci, jaki budżet kampanii będzie dla Ciebie opłacalny.
 13. Cześć, Moim zdanem ma sens. Miałem nawet takiego klienta - zajmował się procesami przekształceń i likwidacji spółek w pewnym mieście. Zrezygnował z usług po trzech miesiącach, bo nie wyrabiał z robotą i nie chciał już więcej zleceń. Podchodząc do tematu od strony "ile można najmniej" raczej nie licz na porządną usługę, zwłaszcza, jeśli masz konkurencję, która nie oszczędza na tej formie reklamy.
 14. Dywersyfikacja – różnicowanie asortymentu produkcji lub usług w celu zmniejszenia ryzyka