Skocz do zawartości

Superksiężyc


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj jak moja babcia mówiła jak byłem mały "żebym nie patrzył w nocy na księżyc bo mnie wyprowadzi" :ph34r:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Także ostrożnie i lepiej zasłonić okna na noc.

Poznaniakom to nie grozi, bo jest gęste zachmurzenie i nadal mgła i góFno widać :zdziwko:

 

 

@Mion - nie tylko problemem jest zachmurzenie.

W końcu mieliśmy już dwóch takich co księżyc ukradli...

Swoją drogą, penery z Jeżyc też byłyby do tego zdolne ;)

 

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjawiskowy księżyc był wieczorem a nie w nocy.  Powyższe zdjęcia księżyca mogę zrobić codziennie nie zakładając obiektywu. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szczerze to się spodziewałam czegoś więcej,

 

Tego? :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Inconstant_Moon_%28The_Outer_Limits%29

widziałąm większy księżyc niż ten z dzisiejszej nocy

 

Wysoko na niebie też? Na mnie zrobił wrażenie, widząc go przypomniałem sobie informację o nim sprzed jakiegoś miesiąca, podczas wieczornego spaceru. Może dziś zobaczę wschód, chociaż pogoda wątpliwa(ok. 17:00).

 


Zjawiskowy księżyc był wieczorem a nie w nocy.

 

Tak jasno bywa tylko w zaśnieżone mroźne noce. Tutaj napisali, że wieczorem był ciężki do sfotografowania nawet z obiektywem -

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/116488,cos-dziwnego-stalo-sie-z-ksiezycem-uszlo-mu-powietrze

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe zdjęcia księżyca mogę zrobić codziennie nie zakładając obiektywu. 

 

To zdjęcia można robić bez obiektywu? Musiał nastąpić przełom w fotografii, którego nie zauważyłem ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności