Jump to content
Xann

Pingwin 4.0 kontra wypas owiec w bieszczadach

Recommended Posts

Z samej turystyki w Bieszczadach nie da się żyć...

Da się, ale raz, że wymaga to trochę inwestycji w infrastrukturę a dwa wymaga pomysłu ;)

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

@up, jest tam parę osób, co z tego żyją. Dobra markę wyrobiła sobie "Chata Wędrowca" w Wetlinie swoim "naleśnikiem", popularny był "Zajazd pod Caryńską" w Ustrz. Grn. - nie wiem jak teraz, wiem, że dużo włożyli w rozbudowę, choć mi się tam przestało po tym podobać, pstrąg w Terce. Jak masz dużo hektarów, to możesz zrobić coś jak Natura Park w Stężnicy. No i na pewno w miejscowościach bezpośrednio przy Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej zajazd się sprawdzi. Ale to wszystko wymaga ogromnej kasy, a ziemia tam sporo kosztuje. Druga sprawa to na terenie parku narodowego, czyli całkowicie wschodnie Bieszczady, to nic nie zdziałasz. W Wetlinie też dużo przyjezdnych kupiło działki za ogromna kasę, a teraz nic tam nie mogą wybudować... mogą co najwyżej robić wypas owiec ;)

Natomiast jak masz tam ze 3-4 domki pod wynajem, to biznesu na tym nie zrobisz... gospodarz od którego wynajmowałem wolał mi wynająć na cały rok za niewielką , ale pewną kasę, niż turystom. Taki domek to się zwraca po około 8 latach, jak masz już ziemię. Wielu takich było, co myślało, że kupi kilka arów, postawi tam 3-4 domki i będą z tego żyli... teraz stoją puste albo na sprzedaż..

Edit: Konie to też jakiś biznes, ale nie bajeczny, choć podobno wyżyć się da...

Edit2: A w jakich latach robiłeś tam na wypale? Znam jednego "Bola" co robił na wypale 8 lat, zresztą całe życie tam robi w Bieszczadach, jak nie przy wypale, to zwózce drewna czy zrywce. Tylko ona tam żyje z dnia na dzień...

Edited by tty1
  • Like 2

autor chce za wszelką cenę pokazać moc eweba

No i pokazał...

(nie)moc totalną, armagedon normalnie ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Sam odnoszę wrażenie, że ludzie np na wschodzie Polski są bardziej towarzyscy

Tylko jak wypijemy. Normalnie jest wręcz przeciwnie :).

...

Xann skoro jesteś pewien, że Twój eweb działa świetnie daj kilku ludziom na testy punkty i niech zrobią test na PiO jak Max zrobił z indekserami i tyle w temacie.

Jak Wy w ogóle NIC nie wiecie :) jemen z indexerow jest cały w ewebie :))))

Tyle czasu testowaliscie i nawet się nie kapliścię - jesteście zajebiści :D

• Like 1

Marketing internetowy dla firm

jemen z indexerow jest cały w ewebie )))

Intuicja mi podpowiada, że ten który tak świetnie się reklamował jak Twoje szkolenia?

Xann ja o teście mocy eweba a Ty o indekserach :olaboga:

Edited by studioczystosci

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Xann, kliknąłeś sobie "lubię to"?

• Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

A w jakich latach robiłeś tam na wypale?

w '79 ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Zero blaszaków, zasypywało sie ziemią i darnią 

W Wetlinie (...)

Parę lat temu spędziłem tam trochę czasu. Trzeba by powtórzyć. Przynajmniej w 2009 w okolicach Wetliny było bardzo słabo z zasięgiem telefonu, na szczęście :D

d2e94326e5cf6d69med.jpg

ac1cc6fe9dd9ad99med.jpg

• Like 3

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Wetlina kojarzy mi się głównie z "Bazą ludzi z mgły" u Pani Agnieszki i wieczną fazą :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy