Skocz do zawartości

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków


s_matysik

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o nie wyciąganie zbyt pochopnym wniosków. Ja indeksację monitoruję i linki cały czas indeksują się, paczki z wczoraj również. Jeśli wrzucał ktoś wczoraj później niż godzina 20 to jego linki będą przerobione dziś. Linki każdego dnia do godziny 20 są przerabiane i indeksowane przez system.

Jeśli ktoś ma paczki z wczoraj lub innych dni gdzie jest problem to proszę pisać na maila lub zakładać tickety i będę to weryfikował.

Wszystko co pisałem w temacie było zgodne z obserwacjami monitoringu indeksacji wrzuconych na bieżąco linków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jasności ja piszę o linkach z dnia 2018-03-05 godzin popołudniowych, zdecydowanie grubo przed 20:00 ;-) 

więc zgodnie z tym co piszesz powinny w indeksie siedzieć.

Sprawdziłem kolejne 100 linków i mam wynik

7 zaindeksowanych 93 niezaindeksowane.
Nie wiem jak sprawdzasz, ale ja sprawdzam tak

info:domena.pl/jakaś-końcówka

Google niestety nie zwraca wyników dla 93 linków z grupy testowanej w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można wrzucić do indexera blast 1000 linków, wejdzie 70% i potem pisać że te 300 linków nie weszło. Sprawdzanie ręcznie mija się z celem, ja sprawdzam IndexCheckerem.

Wyślij zapytanie na support a Twoje paczki zostaną sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli znajdę jutro czas to sprawdzę całe 5k ręcznie i jeśli będzie tak jak teraz 5-7%, to co powiesz mądrego ? :) Popatrz do góry nie tylko ja piszę, że jest kiepsko. Chyba o czymś to świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć, że u mnie testowo trochę zaindeksowało linków przez ten system, ale du**y nie urywa w porównaniu z np. gindex jak działał.

Jako alternatywa muszę być zadowolony z tego rezultatu.

Ps. linki ze świeżego zaplecza zaindeksowało ale już wpisy z katalogów firm nie wszystkie,.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, blazejs napisał:

Panowie, cos ogolnie pierdyknelo z indeksacja, inne indeksery tez.

tylko widzisz, nie widzę problemu w fakcie, że wszystkie indeksery indeksują jak indeksują, bo google coś tam grzebie.
Ja widzę problem, że @s_matysik twierdzi, że jego indeksuje na naprawdę wysokim poziomie (dlatego też kupiłem pakiet, naturalnie nie liczę na zwrot kasy żeby zaraz mi ktoś tego nie zarzucił), a okazuje się, że szału po prostu nie ma. Gdyby napisał, że działa ale faktycznie widać mniejszą skuteczność, ale mimo wszystko tak jak @ar4 napisał lepszą niż tam gdzie indeksacja = 0, to wtedy nie byłoby tej sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dralik, testowalem to w tym roku (jakis miesiac temu). Nie powiem, ze jest super, ale troche linkow ktorych nie chcialo mi lyknac czyms innym przeszlo. Teraz to cos z Google bo od tygodnia z indeksera Okazwłoka tez nic mi nie weszlo (ale to bylo max kilkadziesiat linkow).

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geg4ov86.png

 

po tym jak matysik napisał że działa wrzuciłem 100 subdomen (nowe z treścią ) żeby sprawdzić czy nie zmyśla. Widać ze trwało to troche czasu ale wreszcie tak jakby przerobił i wszystko jest w indeksie. Sprawdzałem ręcznie też i są w indeksie. Nie są to profile a strony postawione na subdomenach i wygenerowaną losową treścią.  strony postawione  programem Miona RWD generator. 

Profile też wrzuciłem w tym samym czasie (3000 profili). I jak na razie w indeksie nic nie ma (3% zaindeksowania ale to raczej same się zaindeksowały :) )   także nie wiem jak to działa. Subdomeny weszły. Profile nie.  

  • Like 2

Materiały dla studentów studia notatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą sprawdziłem kolejne 100 linków, dzisiaj skuteczność jakby lepiej (paczki z dnia 2018-03-05), nawet pokuszę się o stwierdzenie +/- 50% ale wychodzi na to, że system potrzebuje przynajmniej 3 dni żeby zaczął efekty pokazywać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym systemie da się jakoś odzyskać hasło ?
Info: 

E-mail z nowym hasłem został wysłany na adres przypisany do twojego konta, może minąć kilka minut zanim pojawi się on w twojej skrzynce. 
Proszę poczekaj co najmniej 10 minut przed ponowną próbą resetu hasła.

poczekałem te kilka minut, ale od wczoraj 21-22 minęło w sumie kilka godzin :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności