Jump to content

r3ni

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,482 profile views
 1. po tym jak matysik napisał że działa wrzuciłem 100 subdomen (nowe z treścią ) żeby sprawdzić czy nie zmyśla. Widać ze trwało to troche czasu ale wreszcie tak jakby przerobił i wszystko jest w indeksie. Sprawdzałem ręcznie też i są w indeksie. Nie są to profile a strony postawione na subdomenach i wygenerowaną losową treścią. strony postawione programem Miona RWD generator. Profile też wrzuciłem w tym samym czasie (3000 profili). I jak na razie w indeksie nic nie ma (3% zaindeksowania ale to raczej same się zaindeksowały ) także nie wiem jak to działa. Subdomeny weszły. Profile nie.
 2. Planujesz jakieś proxy które można używać na wszystkich stronach?
 3. r3ni

  Jaki monitoring

  @mlody0072 skąd bierzesz proxy prywatne? bo te z proxymarket w twoim soft nie działają
 4. Możecie polecić jakiś scraper proxy ? Proxy pod google. wiem że teraz jest już słabo z publicznymi ale może jakieś narzędzie jednak możecie polecić ?
 5. kiedy bedzie ten nowy model sprzedaży? i na czym będzie polegał ? ( nie wiem kupować teraz czy czekać z zakupem dodatkowych 2 paczek )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy