Beerbant

Prośba do nowicjuszy

13 postów w tym temacie

Mam małą prośbę do nowicjuszy:

jeżeli przychodzicie tutaj w celu uzyskania pomocy przy rozwiązaniu problemu związanego z rankowaniem stron to chyba w interesie obu stron (zarówno tej z problemami jak i tej próbującej pomóc) leży jak najdokładniejsze opisanie problemu. Niestety nie jest to forum dla jasnowidzów, aby zdiagnozować problem należy dysponować jak największą ilością danych.

Radziłbym również skorzystać na początku z wyszukiwarki na forum oraz rzucenia okiem na tematy przyklejone bo być może któż już uzyskał pomoc w podobnym temacie, postępując w ten sposób unikniecie "olania" oraz irytacji bardziej doświadczonych użyszkodników forum ;) .

(tak wiem, że jest dużo materiałów ale jeżeli jesteś niecierpliwy/a to nie nadajesz się do tej roboty)

4 osoby lubią to

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia, niski budżet oraz brak chęci współpracy ze strony klienta ..

Radziłbym również skorzystać na początku z wyszukiwarki
A jak nie znajdzie w wyszukiwarce forum, to po przez Google zapytaniem z site np.::

site:http://www.forum.optymalizacja.com"301 redirect"

https://www.google.pl/search?q=site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.forum.optymalizacja.com+%22301+redirect%22&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=FtBbV_KxEvSv8wf4toHQDA

1 osoba lubi to

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

przypinam

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Witam 

Edytowano przez bea12346

A jaki to ma związek z tym tematem?

Szukasz linków z anglojęzycznego zaplecza? - sprawdź ofertę! - Promocja na start -50%

Jeszcze mi się chce..

Ja ogólnie jestem na tym forum w celu poznania jakichś metod czy informacji, które pomogą w promocji strony i podniesieniu jej w górę. Opisze problem, gdy będę miał wyższą rangę na forum. Pozdrawiam

(...) Opisze problem, gdy będę miał wyższą rangę na forum. (...)

Przyznam, że ciekaw jestem tej zależności pomiędzy Twoją, jak to piszesz, rangą na forum a opisaniem problemu (zapewne dotyczącego SEO a może czegoś innego).

Daj znać gdy Twoja ranga się zmieni lub gdy uznasz, że się zmieniła. Powodzenia!

3 osoby lubią to

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

(...) cierpliwość to podstawa

Szczególnie polecana przy początkowych postach. Warto dbać o sensowne wypowiedzi i trzymać się tematu bo można szybko stąd wylecieć ;)

1 osoba lubi to

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Na razie ma 8 postów i nic konkretnego

dobije 15, zasra linkiem i wyleci ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.