Skocz do zawartości

Prośba do nowicjuszy


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małą prośbę do nowicjuszy:

jeżeli przychodzicie tutaj w celu uzyskania pomocy przy rozwiązaniu problemu związanego z rankowaniem stron to chyba w interesie obu stron (zarówno tej z problemami jak i tej próbującej pomóc) leży jak najdokładniejsze opisanie problemu. Niestety nie jest to forum dla jasnowidzów, aby zdiagnozować problem należy dysponować jak największą ilością danych.

 

Radziłbym również skorzystać na początku z wyszukiwarki na forum oraz rzucenia okiem na tematy przyklejone bo być może któż już uzyskał pomoc w podobnym temacie, postępując w ten sposób unikniecie "olania" oraz irytacji bardziej doświadczonych użyszkodników forum ;) .

(tak wiem, że jest dużo materiałów ale jeżeli jesteś niecierpliwy/a to nie nadajesz się do tej roboty)

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radziłbym również skorzystać na początku z wyszukiwarki
A jak nie znajdzie w wyszukiwarce forum, to po przez Google zapytaniem z site np.::

 

site:https://www.forum.optymalizacja.com"301 redirect"

 

https://www.google.pl/search?q=site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.forum.optymalizacja.com+%22301+redirect%22&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=FtBbV_KxEvSv8wf4toHQDA

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

(...) Opisze problem, gdy będę miał wyższą rangę na forum. (...)

 

Przyznam, że ciekaw jestem tej zależności pomiędzy Twoją, jak to piszesz, rangą na forum a opisaniem problemu (zapewne dotyczącego SEO a może czegoś innego).

Daj znać gdy Twoja ranga się zmieni lub gdy uznasz, że się zmieniła. Powodzenia!

  • Like 4

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(...) cierpliwość to podstawa

 

Szczególnie polecana przy początkowych postach. Warto dbać o sensowne wypowiedzi i trzymać się tematu bo można szybko stąd wylecieć ;)

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie ma 8 postów i nic konkretnego

 

dobije 15, zasra linkiem i wyleci ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Fajnie by bylo gdyby zamiast odpowiedzi w stylu "cierpliwosc to podstawa" byly to merytoryczne odpowiedziwy jasniajace problem, bo strach tutaj zadawac pytania :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby nie odkopywać postów sprzed 2 lat i to jeszcze nie pisząc nic nowego/ciekawego/wnoszącego do tematu.

Bo wchodzisz na forum, klikasz ,,nieprzeczytana zawartość,, a tam nie ma po co wchodzić.

  • Thanks 2

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności