Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@stania.info nic się nie dzieje, pomimo tego wszystko działa jak należy. Kiedyś się tym martwiłem, że może coś jest nie tak i wylogowanie i ponowne logowanie pomagało, ale teraz nic robię z tym nic i działa. Ja czasami jak się loguje do WPISa to wyskakuje mi, że nie mam przypisanej licencji, ale za chwilę już wszystko jest ok. Taka czkawka jakaś, ale wszystko działa.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie, po jakim czasie znikaja domeny z PREMIUM,  a moze wogole nie znikaja z google? I po jakim czasie dany adres z premium zostaje zamkniety na nowe wpisy? I jeszcze jedno, czy przed koncem miesiecznego terminu PREMIUM jak linki nie zostana zaindeksowane w google to sa usuwane z danej miejscowki? Czy moze pozostaja na danej domenie i przy kolejnym bocie zostana zaindeksowane?

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dziwny problem z DL. Dodałem kila prywatnych proxy oraz link do API z proxy rotacyjnymi. DL wszystkie widzi jako martwe. Mimo, że prywatne działają w 100%. Co jakiś czas 1 lub 2 proxy są identyfikowane jako żywe i wtedy projekty dodają się jak krew z nosa.  Dodam, ze problem pojawił się wczoraj. Dodam, że captcha z google wysyłam do OCRdl.

 

Dodatkowo martwi mnie skuteczność dodawania. 

 

dla7281.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciejus- domeny z premium są usuwane w momencie, gdy już Google nie chce ich indeksować - jest to informacja, że miejscówka jest "spalona".

Wpisy nie są usuwane, zostają tak długo jak będzie istniał dany adres.

 

@hołdys - skuteczność jest uzależniona od baz jakich posiadasz. Ogólnie w Twoim przypadku może to wynikać z proxy, bo jeśli ledwo to idzie, to ciężko będzie o dodania. Ciężko mi coś sensownego odpisać nie widząc ustawień, proxy, nie mogąc potestować.

OCRdl nie poradzi sobie ReCaptcha NoCaptcha, a jak by sobie radził to by kosztował co najmniej 10x tyle dodatkowo w opcji z abonamentem ;) 

 

Tu wklejam jeszcze wyjaśnienie słabej skuteczności odnośnie niektórych skryptów na publicznych miejsówkach:

Cytat

    Ogólnie DonLinkage obsługuje dodawanie wpisów do stron zbudowanych na wielu różnych skryptach, niektóre były bardzo popularne kilka lat wcześniej, dziś już praktycznie nie występują i stąd przy niektórych silnikach skuteczność jest 0% lub bliska 0%. Bazy w DonLinkage są nieprzefiltrowane i na początku ta skuteczność jest niska z tego właśnie względu. Po puszczeniu przynajmniej kilku projektów na całą bazę warto skorzystać z modułu czarnej listy - to odsieje te adresy, które do niczego się nie nadają.
    
    Istnieje możliwość odinstalowania skryptów, na których nie ma zadowalającej skuteczności (zakładka "Baza skryptów"). Skrypty nie są usuwane na stałe z DonLinkage z tego względu, że jest wielu użytkowników, którzy korzystają z prywatnych baz adresów (na przykład w przypadku katalogów stron popularnych jeszcze kilka lat temu, a dziś już praktycznie nie występujących w darmowych opcjach).
    
    Skrypty, na których powinna być przynajmniej w miarę zadowalająca ilość dodań: phpWEB, RingBlog, K2, Discuz, Kunena, PHP Fusion, WordPress profil, Textcube GuestBook, smartBG, przekierowanie nr1, textCube komentarze, zeroboard komentarze, Artykuły Premium nr1, Katalog Premium nr1.
    
    Użytkownik ma możliwość korzystania za darmo z dwóch typów adresów Premium: "Artykuły Premium nr1" i "Katalog Premium nr1". Istnieje możliwość wykupienia dostępu do całej bazy Premium, w której zwykle jest ponad tysiąc adresów.
    
    Zachęcam też do sprawdzenia informacji podanych na stronie pomocy w dziale przygotowania projektów: https://donlinkage.i4a.pl/przygotowanie-projektu/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapisujesz projekt i go aktywujesz to przez pierwszą chwilę przycisk jest zielony, ale jak zacznie pracować i dodawać to zmienia się na niebieski. Przypuszczam, że niebieski = dodaje. Zielony = zaraz będzie dodawał :) 

Przynajmniej tak u mnie to wygląda.

Jeżeli masz za długo zielony to być może z projektem jest coś nie tak.

  • Like 1

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toto Możliwe, ale u mnie dotychczas (przez około 3 tygodnie) było zielone, od wczoraj jest niebieskie. Postęp jest, w obu przypadkach projekty dodają wpisy. Generalnie DL od 3 dni nie znajduje żadnego żywego proxy, kupiłem dostęp do prywatnych proxy z kilku serwisów i jednocześnie mam dostęp tylko do 1-2 serwerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności