stania.info

Forumowicze
 • Zawartość

  405
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana stania.info w dniu 18 Październik 2017

Użytkownicy przyznają stania.info punkty reputacji!

Reputacja

41 Excellent

O stania.info

Contact Methods

 • Website URL
  http://stania.info

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Zambrów

Ostatnie wizyty

2143 wyświetleń profilu
 1. Nie ma żadnego sensu - jest to relikt dawnych czasów. Można go śmiało pomijać przy budowaniu html
 2. autor chyba pytał o meta tagi - tak sądzę. <meta name="keywords" content="” /> - jest całkowicie ignorowany.
 3. Od kiedy strona jest w indexie

  Tak jak myślałem, że nie ma opcji. site sprawdziłem, cache również - nie dostarczył mi tego co chciałem - chodzi mi o podstronę pewnego katalogu firm. Na pewną frazę mnie wyprzedza (podstrona jedna z tysiąca podstron tego serwisu ogólnotematycznego) zero optymalizacji, html z lat 90-tych, badanie BK wskazują zero (ahrefs, majestatic) i nie wiem dlaczego wisi w indexie przede mną (wiek? być może jest w indexie od 1991 roku?) Dzięki
 4. Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Dla dobra Twojej strony w niedalekiej przyszłości radził bym się zainteresować czym jest ogólny profil linków. Bo jak się okaże, że 70% linków leci z anchorem exact match to wróżę szybkie i skuteczne obniżenie pozycji
 5. Witam, badam trochę konkurencję i czasami chciałbym sprawdzić od kiedy dana podstrona jest w indexie google - w skrócie kiedy została utworzona i zaindexowana (czy wisi 2 m-ce czy jest już 5 lat) Webarchiwe nie widzi podstron bynajmniej tych, których szukam. Czy jest jakiś sposób?
 6. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Na Vesta mam podpięte takie Cron-y: wget -q -O /dev/null http://IP/wpis/cron.php >/dev/null 2>&1 - ten przez przeglądarkę zwraca błąd 404 wget -q -O /dev/null http://IP/wpis/cron.php >/dev/null 2>&1 Ten przez przeglądarkę zwraca: P:::Zadania cron w kolejce... Więc pierwszy cron mam zamienić na prawidłowy? wget -q -O /dev/null http://IP/wpis/crons/import.php >/dev/null 2>&1
 7. Budowanie zaplecza

  Nie powinno się tak robić.
 8. [Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

  @GoodContent.pl Przepraszam, albo nie mogę się odnaleźć ale nie widzę opcji (która chyba jest niezbędna) oznaczania tekstu jako wykorzystany / użyty. W Panelu mam ok 60 gotowych tekstów i przenoszę je na zaplecza i gubię się już pomału, co użyłem czego nie. Czy taka funkcja jest / jest w planach ?
 9. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  A mógłbyś mi z tym pomóc bo u mnie nie pobierają się artykuły ani strony. Ew. krótka instrukcja ?
 10. Budowanie zaplecza

  Zaplecze tworzymy po to by nie zostało odkryte czyli "udawało"" naturale linkowanie, więc zdecydowanie odradzam linkowania między zapleczami.
 11. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  @okazwłoka Czy do panelu wpisu mogę "ściągnąć / zaimportować" istniejące już artykuły / statyczne strony? (dotyczy wordpressa na serwerze) które zostały utworzone wcześniej zanim zakupiłem Wpis? Dziś widzę: Do tej strony nie ma przypisanej licencji.
 12. @okazwłoka Dziś widzę, komunikat: " Ostatnio miałem tak kilka razy
 13. Czy anchor ma znaczenie?

  Proponuję lekko ruszyć głową i "trochę zapomnieć" o przeczytanych (i źle zinterpretowanych) artykułach o seo i pomyśleć zdroworozsądkowo. Najprawdopodobniej zdobywasz linki z komentarzy, forów (w większości jak przypuszczam nofollow) Jak myślisz czy jak dziś zaczął byś w ten sposób linkować "konkurencyjne strony" byś im zaszkodził? Jeśli myślisz, że Tak to świat nie polegał by na "pozycjonowaniu", a na "depozycjonowaniu konkurencji"
 14. Witam u mnie po aktualizacji do 6.6.6 (szatańska wersja) Projekt nie startuje (zrobiłem kopię bo myślałem, że coś jest nie tak) Edycja Utworzyłem na nowo projekt, i ruszył - być może dlatego, że w nazwie była kropka (?)