Skocz do zawartości

czy to już koniec gadu-gadu ?


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

GG używa sporo ludzi, ale np. więcej osób z firm Skype do komunikacji między sobą, przynajmniej ja mam takie wrażenie bo dość często nawiązuje się jakoś tam pierwszy kontakt, a potem z reguły pada pytanie o Skype.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pada pytanie o Skype

 

Ja niestety wtedy odpowiadam, że tylko gg, bo nie dorobiłem się kamerki i mikrofonu, tableta nie chce się odpalać a na laptopach instalować i zakładać nowych kont.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie dorobiłem się kamerki i mikrofonu

 

czyli można być "zwycienscą" i "avatarem" :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy odpowiadam że ani Skype nie używam ani GG. Telefonu mam czasem dość, maila tak samo, a jeszcze jakieś inne komunikatory ? O nie.

GG nie jest aż takie złe, lecz w pewnym czasie miałem taki problem że na raz 20 osób coś chciało. Jak napisałem że nie ma już GG jako metody kontaktu odzywają się raz w tygodniu na maila i też dobrze.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli można być "zwycienscą" i "avatarem" :D

 

Na autobiografię to sobie załóż osobny wątek :) Ewentualnie na make-cash znajomym opowiedz swoją historię.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności