Jump to content

Recommended Posts

15 godzin temu, sindirus napisał:

Kiedyś po odrzuceniu tekstu jako plagiat oraz akceptacji przez klienta nadal można było podejrzeć treść tekstu w archiwum. Tam też go nie ma w całości?

Nie został zaakceptowany przez klienta (nawet do niego nie dotarł), bo większa część tekstu zniknęła ponoć jeszcze przed "wykryciem" przez antyplagiat. GC nie mogło "przepuścić" tego tekstu; odesłano mi go do poprawy i pole tekstowe było w większości puste.

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

KamiX Nie wypowiadaj się za wszystkich. Ja nie czekam z niecierpliwością na giełdę, a piszę sporo na GC. Pilniejsze jest pozyskiwanie klientów.

Jest funkcja ignoruj, polecam. U mnie on wisi od kilku lat w ignorowanych, bo czytanie jego wypowiedzi było jak przedzieranie się przez wypracowania gimnazjalistów i to za darmochę.

Dobry wieczór,   postaram się tutaj odpowiedzieć na wszelkie uwagi.   1. Rzeczywiście w tym artykule nie ma nic odkrywczego, ale są pewne osoby, które nie rozumieją jak się liczą poda

Posted Images

Czy wynagrodzenie netto za tekst rzeczywiście musi być ukryte pod plusem? Nie wiem jak innych, ale wynagrodzenie za 1000 znaków interesuje mnie o wiele mniej. Wprowadzona dziś zmiana praktycznie uniemożliwia mi sprawne przeglądanie zleceń, które przecież i tak zabiera dużo czasu. Jest to zła zmiana :) !

Teraz, Baba Jaga napisał:

HIT.

"Artykuły wysokiej jakości" za 2,32 zł i 2,90 zł za 1000 zzs.

Brak słów.

Tak... Ten klient od dawna wrzuca zamówienia na "artykuły wysokiej jakości", wygodnie ustawiając typ "inny tekst". Wymagania w opisie są duże. Raz zgłosiłam nieprawidłowe przyporządkowanie kategorii.

• Like 1

Właśnie napisałem  z nudów jedno z tych zamówień, o kaloriach w pomidorze, lol. Zobaczymy, czy będą poprawki :). A problem, o którym pisałem wyżej, sam szybko zniknął - dziękuję.

No więc mam dobre wrażenia. 15 minut pracy, 8 zł, otrzymana 5,  bardzo łatwy tekst, brak poprawek, a przede wszystkim akceptacja tekstu w kilkanaście minut. Nie jest więc tak źle, a ta "dobra jakość" to może taki straszak tylko. (Sorry za posta pod postem, ale nie wiem, jak się tu edytuje). 

Kubski 145 - ja staram się nie pisać więcej niż 10-15 tys. znaków dziennie. Wolę dobrze dopracować teksty, kilka razy posprawdzać treść, dane, literówki, styl itp. niż klepać taśmowo. Owszem, czasami zdarzy mi się napisać więcej, ale staram się raczej rezygnować z takich maratonów. Kiedyś (na początku swojej przygody z copy) pisałam więcej, ale nie wspominam dobrze tego okresu, kiedy zleceniodawcy wymagali "nastukania" jakichś ogromnych ilości dziennie opisów do katalogów czy zapleczówek. Byłam tym już naprawdę zmęczona. Dla mnie taka codzienna walka z czasem i chęcią pisania coraz więcej i więcej, szybciej i szybciej była naprawdę wypalająca. Wydaje mi się, że tak się nie da na dłuższą metę, bo idzie zwariować 😋Zawsze dziwiłam się i podziwiałam, jak widziałam, że ktoś na forum wspominał, że pisze codziennie po 50-60 tys. znaków :)

• Like 1
  • 2 weeks later...

Dzień dobry,
z przyjemnością informuję, że dzisiaj uruchomiliśmy nową otwartą stronę goodcontent.pl
Grafika została opracowana w oparciu o styl strony whitepress.pl. Dodatkowo uzupełniliśmy różne sekcje, np. bazę porad oraz FAQ.

Mam nadzieję, że się podoba 🤭

goodcontent.jpg

Edited by pawelek
  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   1 member

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By Pr0miL
      Witam,

szukam do stałej współpracy copywritera. Interesują mnie teksty preclowe / teksty na zaplecza. 

Proszę o kontakt: pr0mil1988@gmail.com (proszę o przesłanie cennika oraz przykładowego tekstu).

Pozdrawiam
    • By ingus4321
      [SPRZEDAM] SEO — 7 Gotowych Paczek Tekstów - Październik KUP na sztuki 200 tekstów — https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_sMnzCz60b Teksty są dobrej jakości, 100 % unikalne cena za 1 tekst 6k zzs - 42 zł brutto. Cześć W Październiku mam dla Was gotowych 7 paczek tekstów i całe archiwum pojedynczych. Zapraszam priv
      Paczka 1, Marketing 125 zł netto (198 zł brutto z FV)
      6k zzs 81 - Umowa o pozycjonowanie - Abonamentowa, za efekt czy hybrydowa? Sprawdź każda z nich i dowiedz się która warto wybrać!
      6k zzs 83 - Pozycjonowanie stron pod Google, filmów na YT, wizytówki na Google Maps, pod wyszukiwarkę Bing- Sprawdź co można 
      6k zzs 84 - Czynniki Rankingowe Google - Od czego w największym stopniu zależy pozycja witryn Google?
      6k zzs 85 - Pozycjonowanie i 3 rodzaje linkowania- Linkowanie wewnętrzne, linki wychodzące i backlinki (przychodzące) - Sprawdź każdy 
      6k zzs 86 - Darmowy Audyt SEO na automatycznych serwisach - Sprawdź czym jest, jak działa, jakie korzyści daje i kiedy warto go wykonać!
        Paczka 2, Marketing 125 zł netto (198 zł brutto z FV)
      6k zzs 79 - Depozycjonowanie - Czym jest, dlaczego i kiedy się je wykonuje oraz jak to się robi? Sprawdź wszystkie informacje o 
      6k zzs 75 - Przyjazny adres URL - Czyli jak zoptymalizować adres www strony internetowej aby był poprawny dla Google zgodny z zasadami 
      6k zzs 4 - Pozycjonowanie - jak pozycjonować i dlaczego jest ono takie ważne?
      6k zzs 5 - Pozycjonowanie lokalne - promuj swoją firmę lokalnie!
      6k zzs 8 - Słowa kluczowe i frazy dla Twojej witryny - Frazy główne, poboczne a może long taile i frazy lokalne? Sprawdź jak trafnie wybrać 
        Paczka 3, Marketing 125 zł netto (198 zł brutto z FV)
      6k zzs 39 - 4 formy reklamy w Google - Pozycjonowanie, Płatne wyniki wyszukiwania, reklamy display i Youtube. Sprawdź jak reklamować w 
      6k zzs 41 - Spacer wirtualny 360 stopni po firmie w Google Maps i na Facebooku - Sprawdź jak się wyróżnić i zachwycić klienta!
      6k zzs 45 - Sklep internetowy - Założ e-sklep, zacznij się promować, zarabiać i odnieś sukces! Dowiedz się jak założyć swój sklep
      6k zzs 46 - Kreatory stron internetowych – czyli jak prosto stworzyć swoją witrynę i promować się
      6k zzs 47 - Jak pozyskiwać partnerów biznesowych dzięki Social Mediach i sieci?
        Paczka 4, Marketing 125 zł netto (198 zł brutto z FV)
      6k zzs 26 - Mały budżet reklamowy - skorzystaj z Viral Marketingu, Marketingu szeptanego i Facebook Ads
      6k zzs 27 - Influencer marketing - nowy trend wśród reklamy internetowej
      6k zzs 31 - Reklama poprzez Artykuł Sponsorowany — czym jest, jakie ma korzyści i czy warto?
      6k zzs 32 - Content Marketing - zainteresuj klienta wartościową treścią i sprawdź czym jest oraz jakie korzyści daje
      6k zzs 35 - Inbound Marketing — daj się znaleźć klientom w sieci!
        Paczka 5, Marketing 125 zł netto (198 zł brutto z FV)
      6k zzs 58 - Jak znaleźć dobrą agencję marketingową i na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru
      6k zzs 59 - 5 Typów Pozycjonowania - Pozycjonowanie to nie tylko te standardowe ale też i szerokie, lokalne, pod wyszukiwanie głosowe i 
      6k zzs 63 - Dlaczego Pozycjonowanie warto zlecić agencji SEO a nie wykonywać samodzielnie?
      6k zzs 70 - Yoast, Languagetool, Edubirde - Jak optymalizować i sprawdzić treść przed dodaniem na naszą stronę, by była wartościowa dla 
      6k zzs 11 - Pozycjonowanie i Algorytmy Google - Czyli jak Google dzięki algorytmom koliber, Panda, gołąb ocenia naszą stronę?
        Paczka 6, Finanse 125 zł netto (198 zł brutto z FV)
      6k zzs 238 - Budżet domowy - dlaczego warto go stworzyć i jak go prowadzić?
      6k zzs 239 - Masz oszczędności i nadwyżki finansowe i nie wiesz co z nimi zrobić? Sprawdź jakie masz możliwości! Emerytura, inwestycja…?
      6k zzs 240 - Oszczędzanie codzienne - Na czym możemy oszczędzać codziennie i  zbierać dodatkowe fundusze?
      6k zzs 241 - Zarabianie Pasywne - Czym jest i jak zarabiać pasywnie poprzez wynajem mieszkań, sprzedaż kursów lub programy 
      6k zzs 245 - Jak uporządkować swoje finanse? Krótki poradnik o tym jak prościej i skuteczniej prowadzić nasze finanse osobiste
        Paczka 7, Nieruchomości 125 zł netto (198 zł brutto z FV)
      6k zzs 309 - Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - jak samodzielnie je napisać?
      6k zzs 370 - Zarządzanie najmem - Masz mieszkanie na wynajem i nie chcesz się tym sam zajmować? Sprawdź czym jest zarządzanie 
      6k zzs 371 - Kupno mieszkania pod wynajem jako inwestycja — Sprawdzić wynajem krótkoterminowy, długoterminowy i wynajem na pokoje!
      6k zzs 372 - Protokół zdawczo odbiorczy czy wynajmie/sprzedaży mieszkania. Sprawdź czym jest ten dokument, jak go wykonać dlaczego 
      6k zzs 376 - Wynajem mieszkania na pokoje - Sprawdź czym jest alternatywa dla tnreydjngo wynajmowania miesznia i jak zarobić 3 czynsze 

[SPRZEDAM] SEO  Październik - 150 Gotowych Tekstów, 6k zzs, 42 zł brutto z FV / 25 zł netto - 1 tekst Marketing Internetowy i Pozycjonowanie(80), Finanse(60), Lifestyle(60) - NOWE TEMATY, Wolne Moce Przerobowe - Pisanie na zamówienie - 12 zł - 20 zł brutto / 1000 zzs. Krótki czas realizacji. Witajcie  Wrzesień - pracę czas zacząć : ) Dla tych którzy wrócili z urlopu i nie chce im się pisać : ) zapraszam do mojej BAZY GOTOWYCH TEKSTÓW. Teksty mają 6k zzs, są dobrej jakości i są ogólnie zoptymalizowane pod kątem seo. Można je kupić od ręki na giełdzie z FV. To już w sumie 2 lata prowadzenia Bazy Gotowych Tekstów, która pierwotnie mała być jedynie dla moich klientów, aby mogli w razie kryzysowej sytuacji kupić gotowe teksty i opublikować je w 10 minut. Obecnie korzysta z niej wiele osób, powiększyłem listę tematów do prawie 300, dodałem kategorię Teksty Premium 10 k zzs i stale ją rozwijam. Dziękuję za 2 lata udanej współpracy  Wystawca FV  - Setugo Sp. z o. o., ul. A. Brody 88B, 43-450 Ustroń, NIP: 5482669476 | REGON: 361463358 | KRS: 0000557140) Wystarczy się zalogować, wpłacić pieniądze i kupić tekst.  
      Ponadto w ofercie:
      - Teksty o długości Premium 10k zzs
      - 1000 Gotowych wpisów Link Buildingowych/Szeptanki 300-600 zzs - 1 wpis 1 zł brutto.
      - Posiadam też WOLNE MOCE PRZEROBOWE — Cena 10zł-20zł brutto/1000 zzs — Termin realizacji "na już" 

Sprawdź/KUP - https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_sMnzCz60b

Kim jestem? Mam na imię Piotr. Jestem doświadczonym Copywriterem. Na początku stworzyłem bazę gotowych tekstów dla swoich klientów, aby w razie potrzeby, można było z niej kupić jeden lub kilka tekstów i nie szukać copywritera, zlecać mu pracy itp. co bywa czasochłonne. W bazie umieściłem teksty z tematatyki, na której się znam. Bazę tę rozwijam, dodaje nowe teksty. Nie macie czasu zlecać pisania? Chcecie kupić gotowy tekst od ręki? Zapraszam 

Nie ma tekstu, który chciałeś kupić, bo ktoś Cię uprzedził? Nie martw się! Pod koniec miesiąca uzupełniam bazę, a jeśli chcesz zamówić konkretne teksty "na już" - napisz na e-mail - gordongraycv@gmail.com 
      Kontakt: gordongraycv@gmail.com
    • By seo-synonimy

Dzień dobry!

Realizuję zlecenia na:

- opowiadania, e-booki,

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy