Jump to content

Kubski145

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

461 profile views
 1. Witam. Chętnie podejmę się pisania tekstów zapleczowych, blogowych czy opisów do produktów i kategorii. Byłoby super jeśli możliwa byłaby dłuższa współpraca. Mogę wykonać tekst próbny Przy tekstach zapleczowych jestem w stanie pisać minimum 25.000-35.000 zzs dziennie. Cechuje mnie: terminowość komunikatywność lekkie pióro, umiejętność pisania na wiele tematów bardzo szybkie pisanie na klawiaturze dobry research duża dyspozycyjność Stawka: do ustalenia Rozliczenie: Useme, Umowa o dzieło. Jeśli ktoś był chętny nawiązać współprace z moją osobą to proszę o kontakt na priv bądź e-mail: rikentos@gmail.com Pozdrawiam.
 2. Ale to chyba jest potrzebne jeśli mam zamiar kiedyś sprzedać stronę tak? Bo do użytku osobistego wystarczy tylko licencja?
 3. Witam, zleciłem pewnej osobie zrobienie dla mnie szablonu na Wordpress. Zapłaciłem, osoba go wykonała, ale zastanawiam się czy potrzeba dopełnić formalności jeśli chodzi o dobrowolne korzystanie z szablonu na własny użytek i ewentualną edycję. Czy trzeba podpisywać jakąś umowę licencyjną? Na grupie na fb ktoś mi napisał, że szablony na Wordpressie zawsze mają licencję GNU GPL. Ale nie wiem jak to ma się w przypadku autorskich szablonów, których nie można kupić, ani pobrać na WP. Z góry dzięki za odpowiedź.
 4. Witam. Chciałbym Was zapytać czy według Was najem powierzchni reklamowej w grupie na facebooku można opodatkować ryczałtem 8,5%? - Faktury dla dwóch firm wystawiłem przez useme.eu, który umożliwia też wystawienia umów najmu. Oni po opłaceniu faktury przelewają mi na konto kwotę w brutto i dają do wyboru rozliczyć się na zasadach ogólnych 18% lub jako najem prywatny ryczałt 8,5%. To wszystko jest dla mnie jasne, ale zastanawiam się czy grupa na facebooku jest interpretowana jako strona internetowa. Na infolinii KIS nie dostałem stosownej informacji, ale Pani powiedziała, że może być podobnie jak z youtuberami cytuję "Wyświetlają im się jakieś reklamy na ich filmikach, ale muszą zaliczyć to do dochodu z innych źródeł" - W sumie rozumiem, dlaczego Google Adsense zalicza się do dochodów z innych źródeł, ale ciekawe jak ma się sytuacja jak jakaś firma zwróci się bezpośrednio do youtubera o zareklamowanie im czegoś w intro. Wtedy sytuacja może wyglądać nie co inaczej. Sam nie wiem co zrobić. Jutro chcę jechać jeszcze do mojego US, ale byłem w sąsiednim z racji, gdyż pracuję w innym mieście to kazali składać wniosek o indywidualną interpretację podatkową. W sumie skoro już mam rozliczoną tą umowę najmu, obie strony na to przystały to nie powinno być problemu z rozliczenia się ryczałtem, ale wątpliwości są przy tym nieszczęsnym postrzeganiu grupy fb jako własność. Poniżej macie ważne screeny, które obrazują sytuację: Napiszcie co sądzicie :)
 5. Witam, ostatnio założyłem sobie testowe forum na MyBB by poeksperymentować itp. Możecie mi powiedzieć w jaki sposób naliczają się wyświetlenia wątków. Wiem, że zlicza też moje wejścia, ale na niektórych wątkach mam po około 100 wyświetleń, a w temat może wszedłem z 5-10 razy. GSC też wykazuję inaczej. Czyżby boty google'a?
 6. Witam, wczoraj facebook zablokował mojego bloga i na fb i na instagramie. Nie wiem jaka jest przyczyna, wcześniej wszystko działało. Udostępniłem link do artykułu z bloga w 10 grupach przez 8 godzin, a więc zachowując wskazane odstępy czasowe pomiędzy wrzucanymi postami. Facebook debugger po wklejeniu linka do bloga daję komunikat, że "Strona nie spełnia standardów społeczności" Miał ktoś taki problem i go rozwiązał?
 7. Witam, wczoraj popełniłem głupi błąd i zmieniłem na sztywno przekierowanie z http na https i nie mogę przez to dostać się do kokpitu admina. Czy da się jakoś to naprawić bez dostępu do ftp?
 8. Nie rozumiem. Zadaję tylko pytanie, mam prawo pytać na tym forum niezależnie od mojej wiedzy....
 9. Witam, jaka powinna być optymalna liczba tagów na jeden wpis? - Czy tagi muszą być powiązane z frazami użytymi w treści wpisu czy niekoniecznie?
 10. Tak właśnie chcę dowiedzieć się jak najwięcej rzeczy pomijając fakt kradzieży contentu.
 11. Witam, wiem że Google nisko pozycjonuję stronę z powieloną treścią. Mimo wszystko jestem ciekaw co by się stało jeśli kopiowałbym treść 1:1 z jakiegoś topowego bloga na swój blog? - Powiedzmy, że od moja strona była by dobrze zoptymalizowana i spełniała inne warunki, ale byłby ten duplicate content. Powiedzmy, że skopiowałbym z takiego bloga recenzje jakiegoś aparatu i wkleił treść na swojego - Co wtedy się dzieję?
 12. Witam, w panelu Wordpressa mam wgraną wtyczkę Google Analytics. Czy mogę skopiować kod śledzenia z ustawień i jakoś dodać sobie w Google Analytics dostęp czy muszę podmienić kod śledzenia na ten, który wygenerowałem?
 13. Wiem, ale czasami to rozwiązanie się nie sprawdza - Aczkolwiek korzystam z tego.
 14. Witam, czy znacie jakieś podobne narzędzie do Similar Web? - Zależy mi na tym, aby narzędzie pokazywało podobne strony Pozdrawiam.
 15. Witam, znacie jakieś skuteczne sposoby na odnalezienie aktywnych forów internetowych? Wiem, że najłatwiej znaleźć ciekawe forum jak się siedzi głęboko w temacie danej tematyki bo niektóre fora mają w nazwie specjalistyczne frazy czy nazwy własne, osobiście szukając forów wpisuję frazy na różne sposoby, ale korzystam też z metody wpisywania np gry komputerowe inurl:forum. Jest też lista forów na blog tiger, ale niestety tam są te fora posortowane od największej liczby użytkowników, a 90% z nich jest nieaktywnych. Bardziej interesuję mnie odnajdywanie po prostu żywych forów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy