Jump to content

Kubski145

Forumowicze
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

549 profile views
 1. Jaka była Wasza najlepsza dniówka? Good Content traktuję jako dodatkowe źródło zarobku i trenowanie pisania, dlatego nigdy nie spędzam poświęcam na pisanie więcej niż 2-3 h. Ale niektórzy z Was może tylko z tego się utrzymują Jestem po prostu ciekawy ile można zarobić.
 2. Cześć, ile średnio zzs piszecie dziennie oraz jaki był Wasz rekord :D?
 3. Cześć, wczoraj zacząłem sobie testować Textbookers i nie mogę sobie poradzić z upierdliwą rzeczą. Pisałem sobie tekst, zrobiłem 15 minutową przerwę i system automatycznie stwierdził, że zrezygnowałem ze zlecenia bo zbyt długo byłem bezczynny. Czy da się temu jakoś zaradzić?
 4. Trochę mniej uszczypliwości Panie Kolego. Próbowałem Plagiarism Checker itd i teksty, które już dawno pojawiły się na stronie klienta, podawało jako 100% unikalne. Praktycznie wszystkie darmowe wypróbowałem więc albo indeksują one wyniki z opóźnieniem, albo są wadliwe. Może jakieś płatne są lepsze?
 5. Cześć, znacie jakieś programy, które znajdą napisane przeze mnie teksty dla klientów? Kilka samodzielnie sam odnalazłem, wpisując ręcznie ich fragmenty w wyszukiwarkę.
 6. @Tak_sobie Właśnie ostatnio widziałem, że paru klientów miało podobne lub identyczne wytyczne w swoich artykułach. Coś w stylu, że tekst ma być w 3 os. Liczby pojedynczej itd, albo że tytuł może mieć formę zapytania 😜
 7. Jeśli dany klient długo "wisi" w panelu z tekstem na dość atrakcyjną stawkę to znaczy, że zapewne jest wymagający i robi sobie casting ;p?
 8. Czyli przy takiej małej ilości zleceń najlepiej brać chyba takie teksty z 5.000 zzs i więcej – Może sytuacja się ustabilizuje. Skoro w lutym jeszcze było świetnie to pewnie przez koronawirusa. Chociaż niektórzy twierdzą, że ludzie postawią teraz na marketing internetowy, więc zleceń powinno trochę być
 9. Te lepiej płatne teksty wyświetlają się w tym samym panelu co wcześniej? Dzisiaj niestety widzę jedynie tylko jeden tekst ze słabą stawką 2,90 zł netto za 1000 zzs. W weekendy zazwyczaj jest tak cieńko ze zleceniami? Może powinno wdrożyć się jakiś mechanizm, który blokowałby takie konta, które rezerwują dużą ilość tekstów, a mało piszą.
 10. A co ile średnio napisanych tekstów dostajecie ocenę? Ja napisałem ponad 10 i jeszcze żadnej nie dostałem, a jest mi chyba z tego, co wiem potrzebna ocena o średniej 4,75, aby dostać dostęp do tych lepiej płatnych zleceń. //Edit – właśnie zauważyłem, że zleceniodawcy mogą oceniać nas tylko za teksty o wartości minimum 4zł brutto za 1000 zzs. Jeśli tekst ma powiedzmy 2,70 zł netto za 1000 zzs, to doliczamy do tego jeszcze podatek dochodowy, VAT i marżę GC czy tylko nasz podatek dochodowy?
 11. A często macie sytuację, że klient indywidualnie Was wyznacza do napisania tekstu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy