Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

Ooooj tam. Kiedy zaczynałam, też nie wiedziałam, czy się do tego nadaję. Czas pokazał, że jakoś idzie.

Tu nie poszło. Ale to nie znaczy, że kobita jest całkiem do niczego. Bywa, że ktoś ma bardziej duszę artystyczną niż humanistyczną. Albo zbyt małe doświadczenie i dopiero się uczy.

Nie wpędzajmy ludzi w kompleksy i depresję ;)

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Matthew1991 napisał:

Jeśli chodzi jednak o ten odrzucony tekst ze względu na zdjęcie, to jest to prawda? W takiej sytuacji zlecenie powinno być oddane do poprawy, a nie od razu odrzucone i zleceniodawcy należałoby zwrócić uwagę. Chyba, że jeszcze coś nie grało.

Klient twierdzi, że zdjęcie nie było stockowe, a autorka, że "według niej" było. No gdyby było, to dajesz link i po sprawie, a nie "według mnie jest" :glupek2: z resztą był poruszony temat przez administrację, że tekst ogólnie są mega słabe (widać po postach, że najlepiej nie jest...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale sama piszesz, że w tym zleceniu chodziło tylko o zdjęcie :) No za taką błahostkę to jednak nie powinno się odrzucać tekstów, to spore nadużycie. Reszty tekstów nie komentuję, bo ich nie znam. Skoro admin tak pisał, to widocznie jest to prawda, ale odnoszę się jedynie do tej sprawy. Jeśli ktoś odrzuciłby mi tekst tylko ze względu na zdjęcie, a cały tekst uznałby za przyzwoity, to też bym się wkurzył :) 

Edytowane przez Matthew1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Matthew1991 napisał:

No dobra, ale sama piszesz, że w tym zleceniu chodziło tylko o zdjęcie :)

wiesz, jeśli to była jakaś grafika z googla, to jednak to nie taka błahostka :P na pewno nie bez powodu jest decyzja o pożegnaniu autorki na stałe, bo inna osoba już miała tu konto odblokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marek_____ napisał:

Nie, nie chodzi o wypłatę 40-50 zł "na żądanie", tylko wypłatę pomniejszonej kwoty przy wyjątkowej sytuacji zablokowania konta na stałe.

Nie wątpię, że ta pani pisała słabe teksty, ale jednak część klientów te teksty zaakceptowała (choć miała pełne prawo odrzucić) i GC powinno to uszanować jako uczciwy zarobek, a nie zatrzymywać ten zarobek dla siebie.

Regulamin regulaminem, a przyzwoitość przyzwoitością.

Uważam podobnie, zdecydowanie tak powinna zostać załatwiona ta sprawa (70-15=55 zł.).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Baba Jaga said:

Pytanko mam :)

Należy się jedna wypłata w miesiącu kalendarzowym. Wczoraj zleciłam wypłatę, był jeszcze sierpień. Kasę dostanę najpewniej już we wrześniu. Jak mi się to liczy? Jako sierpniowa wypłata, czy wrześniowa i we wrześniu już nie będę mogła zlecić?

liczy się data zlecenia wypłaty oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baba Jaga napisał:

Pytanko mam :)

Należy się jedna wypłata w miesiącu kalendarzowym. Wczoraj zleciłam wypłatę, był jeszcze sierpień. Kasę dostanę najpewniej już we wrześniu. Jak mi się to liczy? Jako sierpniowa wypłata, czy wrześniowa i we wrześniu już nie będę mogła zlecić?

Jako sierpniowa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że GC przywłaszczyło sobie kasę zarobioną uczciwie przez osobę, która teraz ma zablokowane konto i nie ma już możliwości wypłacenia zarobionych pieniędzy, bo przecież nie dobije do tych 100 zł? Czyli pisała dosłownie za frajer, a teraz GC jest do przodu o te kilka dyszek i nie widzi w tym problemu? Co więcej, GC nie tylko nadal ma kasę "na rękę" należną copy za jej pracę i nie zamierza jej wypłacić, ale również zgarnęło prowizję z napisanych przez autorkę i zatwierdzonych przez klientów (!) tekstów?  Oświećcie mnie, czy to prawda, czy jednak z szoku coś źle zrozumiałem, bo nie mogę w to uwierzyć, że w biały dzień może dojść do takiej sytuacji, gdzie pracownik pisze teksty dla serwisu, a potem dostaje informację, że jego praca jest słaba, więc się żegnamy, ale o zarobionej kasie zapomnij.

Edytowane przez sindirus
  • Like 1

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sindirus napisał:

Dobrze rozumiem, że GC przywłaszczyło sobie kasę zarobioną uczciwie przez osobę, która teraz ma zablokowane konto i nie ma już możliwości wypłacenia zarobionych pieniędzy, bo przecież nie dobije do tych 100 zł? Czyli pisała dosłownie za frajer, a teraz GC jest do przodu o te kilka dyszek i nie widzi w tym problemu? Co więcej, GC nie tylko nadal ma kasę "na rękę" należną copy za jej pracę i nie zamierza jej wypłacić, ale również zgarnęło prowizję z napisanych przez autorkę i zatwierdzonych przez klientów (!) tekstów?  Oświećcie mnie, czy to prawda, czy jednak z szoku coś źle zrozumiałem, bo nie mogę w to uwierzyć, że w biały dzień może dojść do takiej sytuacji, gdzie pracownik pisze teksty dla serwisu, a potem dostaje informację, że jego praca jest słaba, więc się żegnamy, ale o zarobionej kasie zapomnij.

Pełna zgoda, żaden sąd by tego nie usankcjonował. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności