Jump to content

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak nie myślał. Nie trzeba nie doceniać wroga, to przyczyna wielu klęsk o zarania dziejów. Wyszukiwarki to wysoko intelektualne korporacje. Stać ich na zatrudnienie każdego, na zakup całej firmy dla

Panowie, już wszystko jasne! Wszedłem na jedno takie forum, gdzie experci się wypowiadają (chyba 3 raz w życiu) i oświeciło mnie!   Tak więc - jeżeli dodawaliście jakieś linki ręcznie do swoich st

Może się przydać  

Posted Images

nadal jest coś grzebane i nie jest to działanie algorytmu real-time, że cały czas się zmienia, tylko coś "ręcznie" nadal jest robione

Może i coś grzebią, ale w pierwszej kolejności weź pod uwagę, że pingwin mógł nie przemielić jeszcze wszystkich danych w jego pierwszej, że tak napiszę "iteracji".

Jak - słowo klucz. Bo moim zdaniem tak to nie działa :)

Wyrwałeś z kontekstu - "real time" - czyli ciągle mieli na okrągło dane, i tak będzie robił w kółko, po skończeniu pierwszego "mielenia", będzie druga "iteracja", jak w pętli.

Jak - słowo klucz. Bo moim zdaniem tak to nie działa :)

Wyrwałeś z kontekstu - "real time" - czyli ciągle mieli na okrągło dane, i tak będzie robił w kółko, po skończeniu pierwszego "mielenia", będzie druga "iteracja", jak w pętli.

Stąd, że jak pingwin działa "real time", czyli mieli na na okrągło dane, to się nie uspokoi, bo linki cały czas się zmieniają, przybywają, 

Stąd wnioskuje, że nie wiesz o czym piszesz. Ale to nawet i dobrze, mniej - ludzi więcej tlenu.

re287am9.jpg

Swoich własnych stron 5

A ja stąd wnioskuję że kolega majaczy :D

PS. Ilość użytkowników stron ma się do ilości jak wielbłąd do konia.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Po czym konkretnie? Że pingwin mieli dane na okrągło, czy po tym, że linki przybywają i ubywają? Która część jest nieprawdą?

A ja stąd wnioskuję że kolega majaczy :D

Ja wiem, że blake robi tysiące stron, a że większość ostatnio na czerwono, więc musi sobie dodać otuchy i łudzić się, że serpy się uspokoją. :zeby:

Mniejszość z tysięcy to dalej jest dużo, za to kilka z 5 to już jest masakra :D

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Że pingwin mieli dane na okrągło, czy po tym, że linki przybywają i ubywają?

Jak by byłeś bardziej zorientowany w tych tematach to zrozumiałeś by, że nie może to robić online dla każdej strony www i każdego dodanego lub usuwanego linka bo musieli by mieć sterownie wielkości Austrii.

Ale nie chce mi się Ciebie dalej wyprowadzać z błędów. 

• Like 1

re287am9.jpg

Mamy już 2. dzień powrotów, zobaczymy czy będą spadki jak po 1. zielonej fali. Ja robię testy dodawania, niektórzy tutaj usuwania, ciekawe co wyjdzie.

A jakby tak nieoczekiwany wielki bug i problemy techniczne Google nazwać ładnie oraz medialnie Pingwinem 4.0? :)

Mniejszość z tysięcy to dalej jest dużo, za to kilka z 5 to już jest masakra :D

Dlatego teraz musisz się spinać i tłumaczyć klientom. A ja przed Bogiem i samym sobą.

nie może to robić online dla każdej strony www i każdego dodanego lub usuwanego linka

A czy ja pisałem, że robi to "online"? "Real time" to tylko tyle, że mieli dane na okrągło, w iteracji. Przemieli dane raz (powiedzmy w tydzień czy miesiąc - nie wiem ile faktycznie potrzebuje), potem mieli dane kolejny raz. Jak w pętli. Programujesz chyba to wiesz co to pętla i iteracja.

Już napsialem, ale powtórzę  widać Ty po swoich 5 stronach wiesz lepie, więc niech tak pozostanie :D Zgadzam się ze wszystkim co piszesz. Będzie mielić ma okrągło. Tak lepiej?

re287am9.jpg

• jimmi locked this topic
  • jimmi unlocked this topic