Jump to content

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?

Recommended Posts

Dlatego teraz musisz się spinać i tłumaczyć klientom

No, to w tym wszystkim jest najbardziej uciążliwe. Po nocach nie śpię, bo wydzwaniają. Dzwonią w real time.

Edited by blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak nie myślał. Nie trzeba nie doceniać wroga, to przyczyna wielu klęsk o zarania dziejów. Wyszukiwarki to wysoko intelektualne korporacje. Stać ich na zatrudnienie każdego, na zakup całej firmy dla

Panowie, już wszystko jasne! Wszedłem na jedno takie forum, gdzie experci się wypowiadają (chyba 3 raz w życiu) i oświeciło mnie!   Tak więc - jeżeli dodawaliście jakieś linki ręcznie do swoich st

Może się przydać  

Posted Images

jak sam załapie

uważaj, bo załapiesz... 

Ravau bo co niektórzy zamiast postawić 20 stron testowych i testować opowiadają bajki zasłyszane na blogach lub forum, ale po co kogoś uszczęśliwiać na sile, jest on jeszcze fika.

Niewiedza dla niektórych jak ukojenie. Lepiej zwalać na wszystkomogący algorytm jak na to, że nie wie się jak do niego zabrać się.

• Like 1

re287am9.jpg

zgred A czy usuwacie tylko linki, które są widoczne w GSC?

Disavow to ostateczność. Poza tym i tak lepiej usunąć to co "subiektywnie" uważa się za złe i naprawiać...

Podobno DT nie działa 3:)

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.

Lepiej zwalać na wszystkomogący algorytm jak na to, że nie wie się jak do niego zabrać się.

Nie zwalam na żaden algorytm, u mnie od 30 sierpnia wszystko na zielono. Twierdzę tylko, że się nie uspokoi, jak niektórzy by sobie życzyli.

jeszcze fika

A co, tu monopol na fikanie masz Ty i blake? To groźba? Jak mi zbanujesz konto, to mi chyba wszystkie kamienie pospadają, nie tylko z serca, i co wtedy? Był chłop, nie ma chłopa. Dostał bana bo sie nie podlizywał blakowi i Maxpanowi.

Napisałem człowieku w czym rzecz tym "real time", a podłapałeś frazę "real time" i robisz spinkę. Piszesz o jakiś datacentrach wielkości Austrii i "robieniu online".

Pingwin który został nazwany "real time" działa podobnie jak panda, która też została nazwana "real time". Ale to oklepane "real time" nie oznacza, że "robi online", bo ma wielkości Austrii, tylko to, że googlebot indeksuje strony jak zawsze, zbiera dane, a algorytm pingwina je analizuje i robi to w sposób ciągły, a nie jak wcześniej raz na jakiś czas. Dlatego twierdzę, że serpy sie nie uspokoją, bo linki będą ciągle przybywać i ubywać. Będziesz robił blasta, pójdziesz do góry, a za miesiąc się okaże, że pingwin przetworzył dane na nowo i znów będzie czerowono u Ciebie.

@zuzel moje testy pokazują co innego, ale to nawet lepiej, że Ty głosisz odmienną tezę. 

jak niektórzy by sobie życzyli.

Przecież Ty masz zielono na 5 stronach :D

real time" działa podobnie jak panda, która też została nazwana "real time". Ale to oklepane "real time" nie oznacza, że "robi online", bo ma wielkości Austrii, tylko to, że googlebot indeksuje strony jak zawsze, zbiera dane, a algorytm pingwina je analizuje i robi to w sposób ciągły, a nie jak wcześniej raz na jakiś czas

Fajnie będzie jak najwięcej osób w to uwierzy, załóż bloga, pisz to wszędzie. Zrobisz dobrą robotę.

Ja myślę, że dalsza dyskusją z Tobą nie doprowadzi do niczego, ale kibicuje Twoim przekonaniom. 

re287am9.jpg

@zuzel moje testy pokazują co innego, ale to nawet lepiej, że Ty głosisz odmienną tezę.

Co mogą pokazać Twoje testy, jak pingwin 4.0 mógł nie zdążyć "przemielić" jeszcze wszystkich linków? Ja wiem, że Ci nie w smak, żeby któryś klient wiedział jak faktycznie jest z tym pingwinem, bo jak mu będziesz nawijał makaron na uszy obiecując stabilne pozycje?

bo jak mu będziesz nawijał makaron na uszy obiecując stabilne pozycje?

Jak byś był bardzie w temacie to byś wiedział, że nie mam klientów po za garstką przyjaciół którym coś tam robię bardzie na zasadzie koleżeńskiej. Pozycjonuje już do jakiegoś czasu wyłącznie własne projekty, między innymi dla tego, że nie mam cierpliwości dla ludzie Twojego pokroju i po co pozycjonować czyjąś stronę jak można to samo robić ze swoją.

Dla tego przestań gadać głupoty na mój temat bo po prosty Ciebie wywalę jak makaron rozgotowany za wycieki osobiste..

re287am9.jpg

To dla garstki przyjaciół, którym coœ robisz na zasadzie koleżenskiej robisz te wielkie testy o których piszcesz w dziesiątkach tematów? To muszę przyznać, dobry z Ciebie przyjaciel. Życzyłbym sobie samych takich, co się tak dla brata swego poświęcają.

Dopisek:

Czyli wychodzi, że tylko blake ma tu tysiące klientów, od których bierze po 5 tys. za stronę.

robisz te wielkie testy o których piszcesz w dziesiątkach tematów?

Człowieku mam więcej swoich domen/stron ja Ty zjadłeś w życiu pierogów, przestań kleić się do mnie, ostatni raz proszę..

testy robię dla siebie i na własny użytek.

re287am9.jpg

Masz jakiś uraz? 

Nie ma co spinać się, przecież wiadomo, że to multikonto. 

Zamiast pisać kolejny bezsensowny post i zużywać mobilny net lepiej wziął by 40 domen 20 nowych 20 z odzysku, pomyślał  co może być kluczowym obszarem : linki, content, optymalizacja, sygnały społecznościowe, wiek, tematyka, profil linków, linkowanie wewnętrzne, inne. Przecież nie ma tego wiele. Może zrozumiał by, że obecne zmiany nawet łatwiejsze do zrozumienia od poprzednich. 

Wcale nie będą to miesząc na okrągło zaktualizują to co mają do zaktualizowania i  będzie spokój do aktualizacji kolejnej paczki obstawiam za ok 6 m.

Powiem Wam więcej : odpowiedz ( o co im chodzi) jest nawet łatwiej uzyskać analizując domeny które najszybsze wróciły  w top po przetasowaniu lub wcale nie wylatywały, ale dla tego trzeba mieć więcej jak 5 stron.

re287am9.jpg

• jimmi locked this topic
  • jimmi unlocked this topic