Jump to content

White press - test mocy linków z portali

Recommended Posts

Ostatnio tak wiele portali/blogerów porusza temat whitepresa i content marketingu. Kiedyś (2-3 lata temu ) mocno używaliśmy Sponsoredreviews i kilku innych portali. Celem bylo zdobycie linkow (wylacznie).

Teraz postanowilem sprawdzic jaka moc maja linki w portalach ktore prezentuje whitepress.

Założenia testu :

Budżet : 1500

Linkowana domena : wiek 3 lata, ruch ok 1500-2000 unikalnych wejść / miesiąc

Pozycjonowane frazy : 20 , ponad 50 % w top 5 , 2-3 w top20

Kupione linki : 6 portali , linkowany brand lub fraza związana z brandem , drugi link exact match prowadzący do podstrony

Jak zostały wybrane portale : semstorm+searchmetrics (portale które mają duży ruch ) + kwota publikacji od poniżej 500 pln

Cel testu : sprawdzić czy 6 takich linków wpłynie na pozycje

• Like 9
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ostatnio tak wiele portali/blogerów porusza temat whitepresa i content marketingu. Kiedyś (2-3 lata temu ) mocno używaliśmy Sponsoredreviews i kilku innych portali. Celem bylo zdobycie linkow (wylacz

Albo nie podniesie. I jak napisał poprzednik jego kasa i fajnie że upublicznia test. Mógłby wyniki zachować dla siebie.

1. Brak efektów seo   Moim zdaniem stosunek osiągnięty efekt/koszt sprawia , że korzystanie tego w momencie gdy wykonujemy seo jest nieopłacalne.

to, co autor testu bada to już jego prywatna sprawa, więc ciężko tu mówić o błędzie :)

inna sprawa, że patrząc tak wąsko to ja nie wiem jakie cuda te 6 linków musiałoby wyrabiać w serp'ach żeby cyferki tutaj na takiej akcji się zgadzały :)

No, ale dajmy im szansę i "nie zamykajmy drzwi..." ;)

Edited by qazy
  • Like 1

Co do mocy seo tych linków to ja co do wyników testu nie mam wątpliwości, Marcin dodatkowo jak masz możliwość opublikuj czy był ruch bezpośredni z tych wpisów.

re287am9.jpg

Aż nie mogę doczekać się wyników :) Obecnie każdy taki test (czy tam kejz) jest obalany skrupulatnie przez wierzących w WhitePress, jak i samego ich... eee... PR managera? No, właściciela :) Pewnie już ten wątek jest na monitorowanym...

MaxPan z takich wpisów to możesz mieć około 20 wejść w miesiącu.. testowane i sprawdzane wielokrotnie pod warunkiem, że za art zapłacisz powyżej 300 zł, wszystkie poniżej często nie dają nawet 1 wejścia na stronę ...

Bajki piszesz kolego, nie wiem jak dobierasz serwisy ale widać gołym okiem, że dobierać nie potrafisz... skoro płacisz 300 zł za 20 wejść/msc.

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Dzień dobry,

oczywiście cieszymy się z zainteresowania naszą platformą.

Możemy mieć tylko nadzieję, że wybrane portale i ich oferty będą właściwe. Od tego wszystko zależy.

Z drugiej strony wydaje się, że stosunek budżetu do liczby fraz jest dość mały. Jednak może się uda :-)

Gwarantujemy brak ingerencji w publikacje, wyniki itd.

Powodzenia!

w imieniu WhitePress.pl

Paweł Strykowski

Założenia testu :

Budżet : 1500

Kupione linki : 6 portali , linkowany brand lub fraza związana z brandem , drugi link exact match prowadzący do podstrony

Ludzie to są wariaci 1500 wydać żeby się przekonać że niepodlinkowana publikacja podniesie pozycje tylko o parę oczek.

niepodlinkowana publikacja podniesie pozycje

Albo nie podniesie. I jak napisał poprzednik jego kasa i fajnie że upublicznia test. Mógłby wyniki zachować dla siebie.

• Like 3