Jump to content

lumbo

Forumowicze
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,644 profile views
 1. Mam do sprzedania 1200zł w wirtualnej walucie biznes-host. W zamian oczekuję 50% wartości.
 2. Mam do sprzedania 290zł w wirtualnej walucie biznes-host. W zamian oczekuję 50% wartości. Kontakt: progstaf@gmail.com
 3. Mam do sprzedania 600zł w wirtualnej walucie biznes-host. W zamian oczekuję 50% wartości. Mogę sprzedać w mniejszych paczkach. Kontakt: progstaf@gmail.com
 4. Tak jak pisał już Max zmienili nazwę firmy. Maila nie dostałeś? Poza tym trochę się dziwię, że pierw piszesz na Pio a nie zakładasz ticketa. U mnie serwery także działają, choć były chwilowe problemy po zmianie IP na jednym. Support poprzez system ticketów naprawił sprawę.
 5. Na pewno to nie linkuj do nich więcej. Wyrzuć link ze swojego postu powyżej.
 6. Aby mieć pewność to pl tylko u źródła czyli NASK.
 7. A ja to widzę tak, że są pakiety z limitem dziennym np. 1000 linków (30000 na miesiąc), ale można wgrać jednorazowo np. 10000 i to będzie sobie schodziło przez 10 dni. Nie będzie trzeba codziennie wrzucać nowych.
 8. Wyniki są unikatowe. Nie pojawia się ten sam adres tylko inne podstrony. A jak się pojawia ten sam adres to proszę o przykład:)
 9. Nie pogarsza. Google wie najlepiej jaka treść jest lepsza dla użytkowników. Serwuję wg. niego bardziej wartościową stronę.
 10. A kolega nie boi się więzienia za 2 różne strony? Przecież to jest karalne. A tak na poważnie, to zróbcie jeszcze 8 i wepchnijcie wszystkie na pierwszą stronę (oczywiście jeśli na interesujące frazy jest 10 pozycji dostępnych).
 11. Skipperskipper sam napisałeś, że chciałbyś wsparcie forum. To bierz premium, późniejsze 5$ to nic. Ale z drugiej strony skoro 3 wątki Ci wystarczą to nie robisz masówki. Po co Ci footprinty do stron (notabene samemu można sobie zrobić - wystarczy pomyśleć) jak i tak nie będziesz w stanie w sensowym czasie przemielić wyników. Na PIO też masz użytkowników tego softu. Szczególnie jeden zawsze służy pomocą - nie zawsze na ogólnym:)
 12. Jak są wyniki to w czym problem? Zawsze masz jeszcze adwrods - zgodne z wytycznymi:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy