Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące wtyczki WP : StatPress.

Czytałem na forum, żeby na blogach zapleczowych nie instalować żadnych narzędzi ( Google Analytics)

Czy instalujecie tę wtyczkę do śledzenia statystyk bloga?

A co ma wspólnego StatPress z Google Analytics?

Nie ma nic. Ale czytałem żeby nie instalować żadnych narzędzi i nie wiem czy StatPressa instalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

załóżmy, że mam swoją listę/bazę precli i katalogów i dodałem do niej swoją stronę docelową. Jeśli taką bazę użyję do linkowania zaplecza, to zwiększam ryzyko jego wykrycia i powiązania z moją stroną? Mam tu na myśli sytuację taką, że wszystkie strony zapleczowe będą miały linki z tych samych precli i katalogów.

pozdrawiam

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam tu na myśli sytuację taką, że wszystkie strony zapleczowe będą miały linki z tych samych precli i katalogów

a nie możesz do linkowania każdej zapleczówki wykorzystać np 60% z Twojej listy ? twoja baza zawiera np. 100 katalogów - zapleczówkę nr1. linkujesz katami od 1-60, zapleczówkę nr2 od 20-80, zapleczówkę nr3 od 40 -100 itd, itp. Jak ktoś będzie chciał to i tak wykryje całe Twoje zaplecze . Druga sprawa to taka - ile z tych linków z precli i katalogów będzie zaindeksowanych bo jak tak obserwuję niektóre katalogi to wpisów 1200 a site 300 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenia z darmowymi platformami do tworzenia blogów? Która z nich jest najskuteczniejsza do zdobywania wysokiej jakości backlinków? Czy w ogóle stwierdzacie zależność TF i CF od tego czy to blox, bloog, blogspot czy jeszcze co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@365mozliwosci

Będziesz najprawdopodobniej stawiał tylko na tych największych platformach blogowych, krajowych jak i "ogólnoświatowych" także ta różnica w mocy nie będzie taka widoczna, postaw na wszystkie, które wpadną Ci w rękę, to w końcu nie jest tyle roboty. Wszystkie linki z tego typu miejsc będą skuteczne, a jakość aktualnie chyba większość mierzy po tym czy mógłbyś dostać za nie filtr, w tym przypadku jak dobrze wstawisz linki to nie ma problemu.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli chcę blastować zaplecze to jest sensowne, żeby przed blastem i jakis czas po nie zamieszczać na nim linków do strony docelowej (miałoby to ją uchronić przez ew. karą)? Np. robie blasta na zaplecze, sprawdzam jak po operacji pacjent się czuje i jak jest ok, strony nie są w filtrze to robię na nich linki do strony docelowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to bardzo dobry pomysł jeśli masz czas.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności